Eduardo ušao s klupe i zabio za remi Šahtara

20. travnja 2016. u 20:16 4 komentara 502 prikaza
Eduardo da Silva

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Eduardo da Silva bio je strijelac za Šahtar iz Donecka u prvoj utakmici polufinala ukrajinskog Kupa na gostovanju kod Oleksandrije kojim je postavio konačni rezultat od 1:1.

Eduardo je u igru ušao na početku drugog poluvremena, a pogodak je postigao u 54. Dudu je u svom stilu "nanjušio" da će se lopta odbiti i onda lagano poentirao.

Kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna odigrao je svih 90 minuta za Šahtar. Uzvratni susret ove će dvije momčadi odigrati 11. svibnja.

U prvoj utakmici drugog polufinalnog para Dnipro je kao domaćin svladao Zarju sa 1:0.

udruga Prias
ZA LJEPŠI GRAD
Kako je jedna ekonomistica ljubav prema psima pretvorila u posao i pri tome došla na ideju o boljem okolišu
  • zg4ever:

Bravo majstore.

• Avatar acivij
    acivij:

Eh, kada bi naši treneri imali u glavi koliko ima Lucescu. S plaže ga je vratio u ozbiljan nogomet i koristi ga koliko i kada je potreban. Dudu je očigledno zadovoljan dogovorom i minutažom, te treneru vrača na najbolji mogući ... prikaži još!i način - golovima. Na isti način je mogao funkcionirati i u reprezentaciji. Svi bi bili zadovoljni. ..................................................................................................................................... Možda Čačić malo mučne glavom, jer Dudu nikome ne bi uzeo mjesto - osim Mandžukića niti jedan naš napadač ne može s njim u istu rečenicu. Btw, na isti način je zadnje dvije, tri godine trebalo koristiti Olića. Vjerujem da Ola i danas može odigrati vrhunskih pola sata - više od toga ne ide već najmanje dvije godine, ali neki nisu bili dovoljno pametni shvatiti to i forsirali su ga bez potrebe i koristi.