Dinamo s igračem manje golom Olma slavio u Gorici!

Dinamo vodi s 17 bodova ispred Osijeka (13), dok je Gorica ostala peta s 10 bodova.
15. rujna 2018. u 18:25 7 komentara 6420 prikaza
Gorica Dinamo
Pogledajte galeriju 1/10

U 7. kolu Prve HNL u Velikoj Gorici igraju nogometaši Dinama slavili protiv Gorice s 1:0 (0:0) i ostali na čelu ljestvice.

Nenad Črnko VEČERNJI TV Predsjednik Gorice: Treba nam 11 milijuna kuna da preživimo

Prvo prvoligaško gostovanje Dinama u Velikoj Gorici nakon 25 godina privukao je rekordni posjet (4029 gledatelja) na Gradskom stadionu, a hrvatski prvak je do teškom mukom došao do pobjede.

Jedini gol na utakmici uslijedio je u 49. minuti kada je nakon prodora i ubačaja Kadziora s desne strane pravovremen bio Španjolac Dani Olmo i lako pogodio mrežu domaćina.

1 / 8

U jeku napada Dinama, koji je tražio drugi gol, Zagrepčani su ostali s igračem manje nakon isključenja Petra Stojanovića u 65. minuti, no Gorica nije uspjela izjednačiti.

POSLOVNA RJEŠENJA
Pogledajte kako je karlovački slatkovodni akvarij postao primjer uspješnog poslovanja
  • Dinamo slavio Kraj
    Gotova je utakmica u Gorici. Dinamo je slavio s minimalnih 1:0 golom Olma.
  • Stojanović isključen Crveni karton
    Stojanović je prvi žuti zaradio u 61. minuti, a već u 66. dobio je crveni, i to jer je udario Atiemwena.
  • Dinamo vodi Gol
    Dinamo je poveo u Gorici u 49. minuti. Kadzior se izborio za loptu na desnu stranu, prošao po njoj i ubacio u sredinu gdje je pažnji obrane domaćina izbjegao Olmo te lakoćom zabio za 1:0.
  • 21'
    Opet se Gavranović našao u sjajnoj prilici, dobio je loptu iza obrane Gorice, no vratar domaćina još jednom sjajno reagira.
  • 18'
    Gavranović se na rubu peterca oslobodio čuvara i izašao sam pred Kahlinu koji pravovremeno izlazi s gola te mu ulazi u udarac.
  • 1' Početak
    Sudac Mario Zebec dao je znak za početak utakmice u Gorici.
  • Dinamo u Gorici
    U 7. kolu HNL-a Dinamo gostuje kod najvećeg iznenađenja HNL-a Gorice, a tijek pratite na Vecernji.hr
HNL, 16:30, Gorica
Gorica
0
1
Dinamo Olma (49)
  • Dinamo slavio

• 90'

Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade.

• 89'

Marin je opalio s 20-ak metara, no udarac mu je zaustavila vratnica.

• 84'

Nova promjena kod Dinama, Hajrovića mijenja Marin.

• 82'

Zwolinski je ostao sam na šest, sedam metara, ali udarac glavom odlazi preko gola.

• 80'

Ostalo je desetak minuta do kraja utakmice u Gorici. Dinamo, iako s igračem manje, kontrolira utakmicu.

• 74'

Hajrović je pokušao udarcem iz daljine, no odlazi to pokraj gola.

• 72'

Mijenja Bjelica. Umjesto Gavranovića na terenu je Petković.

• Stojanović isključen

• 62'

Hajrović je bio u dobroj prilici, no Kahlina je još jednom na mjestu.

• 56'

Gojak je bio u dobroj prilici, ali s desetak metara puca u Kahlinu.

• Dinamo vodi

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme u Gorici.

• 45' + 2

Gotovo je prvih 45 minuta u Gorici. Vidjeli smo vrlo izjednačenu utakmicu u kojoj nije bilo golova.

• 45'

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.

• 43'

Marina je s leđa srušio Gojaka i požutio.

• 39'

Gavranoviću danas nije suđen gol. Nakon kornera odbila mu se jedna lopta na dva metra desno iskosa, no puca preko gola.

• 35'

Gorica prilično dobro djeluje protiv aktualnog prvaka i zasad odolijeva njihovim napadima.

• 29'

Zaprijetili su i domaćini. Povratnu loptu na 14 metara dobio je Atiemwen, no blokira to Stojanović.

• 21'

• 18'

• 12'

Mčediašvili je prvi igrač sa žutim kartonom nakon prekršaja na Kadzioru.

• 8'

Olmo je dobio loptu na rubu šesnaesterca i opalio, međutim odlazi to pokraj gola.

• 5'

Gavranović je došao do jedne lopte u petercu, no udarac nije bio dobar i otišao je daleko od gola.