Naslovnica Sport Strani nogomet

Ćorluka petom asistirao za pobjedu Lokomotiva

Ćorluka je odigrao čitavu utakmicu za Lokomotiv, dok je Nikola Vlašić igrao svih 90 minuta u redovima CSKA.
08. listopada 2018. u 07:00 0 komentara 405 prikaza
Vedran Ćorluka

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Vedran Ćorluka sjajnom je asistencijom petom u 88. minuti omogućio svom partneru iz obrane Benediktu Hoewedesu postizanje jedinog pogotka u 1-0 (0-0) pobjedi moskovskog Lokomotiva na gostovanju kod gradskog rivala CSKA u 10. kolu ruskog prvenstva.

Nikola i Blanka Vlašić BLANKA VLAŠIĆ: Nikola nikad nije poletio u oblake, a možda je već sada poznatiji od mene

Šest CSKA je ostao na 16 bodova, dok je Lokomotiv stigao na sedmo mjesto s bodom manje.

Nikola Vlašić VLAŠIĆ JUNAK CSKA Tata je znao! Nikoli je bilo osam, a on je rekao ovu znakovitu izjavu

Na vrhu je Zenit iz Sankt Peterburga sa 25 bodova, šest manje ima drugi Krasnodar.