Brazil
1/2
17.11.2013.
u 10:41

U prvom poluvremenu gledatelji na Sun Life stadionu vidjeli su samo jedan gol, a strijelac je bio Bernard. Ipak, u nastavku se 'selecau' otvorilo, a mrežu Hondurasa tresli su Dante, Maicon, Willian i Hulk.

Nogometaši Brazila nastavili su s uvjerljivim nastupima u prijateljskim utakmicama. Ovog puta su u Miamiju dobili Honduras 5:0.

Prijateljsku utakmicu igrala je i Španjolska. Oni su na gostovanju u Ekvatorijalnoj Gvineji pobijedili 2:1. 'Furija' je povela golom Cazorle u 13. minuti, domaćini su izjednačili u 36., a pobjedu gostima donio je Juanfran u 41. minuti.