Bogdanović odigrao još jednu odličnu utakmicu u pobjedi Indiane

Bojan Bogdanović
1/6
21.11.2017.
u 08:48

U prvom poluvremenu Bogdanović je zabio samo dva koša, ali je sjajno povukao u nastavku

Bojan Bogdanović odigrao je još jednu briljantnu utakmicu u NBA-u. Hrvatski košarkaški reprezentativac je uz Victora Oladipa (29 koševa) bio najbolji strijelac u pobjedi Indiane kod Orlanda (105:97).

Bogdanović je za 35 minuta ubacio 26 koševa, isto kao i večer prije Miamiju, a uz to je još imao tri obrambena skoka i dvije asistencije. U posljednjih pet utakmica ubacio je 20 trica te je među najboljim šuterima lige.

U prvom poluvremenu Bogdanović je zabio samo dva koša, ali je sjajno povukao u nastavku. Uz efikasnu igru u napadu naš je košarkaš odigrao i odličnu obranu. Kod Orlanda najučinkovitiji je bio Nikola Vučević s 25 koševa, a naš Mario Hezonja nije ulazio u igru.

Philadelphia je kod kuće pobijedila Utah sa 107:86. Hrvatski reprezentativac Dario Šarić je za 76erse igrao 24 minute i ubacio je pet koševa te je imao sedam skokova i dvije asistencije.

Najbolji u domaćoj momčadi bio je Ben Simmons s 27 koševa, a kod Jazza najučinkovitiji je bio Donovan Mitchell sa 17 poena.