Bez pogodaka u Rimu i Sevilli: Ćaleta-Car i Bašić igrali

Lazio i Marseille su odigrali 0-0, a Duje Ćaleta-Car je odigrao cijelu utakmicu za goste, dok je Toma Bašić igrao do 57. minute za domaće.
21. listopada 2021. u 23:10 0 komentara 220 prikaza
football Europa League match - SS Lazio vs Olympique de Marseille

U najzanimljivijim dvobojima popodnevnog programa 3. kola Europske lige u Rimu i Sevilli nije bilo pobjednika.

Betis i Bayer su u Sevilli igrali 1-1. Petnaest minuta prije kraja Gonzales je iz penala doveo Betis u vodstvo, a Nijemce je poraza spasio Andrich (82).

U danu s puno remija zu Danskoj su Midtylland i Zvezda odigrali 1-1, a u istoj skupini je Braga slavila kod Ludogoreca s 1-0 i probila se na drugo mjesto iza beogradske momčadi.

UEFA Europa League Group Stage: Lokomotiv Moscow vs Galatasaray PRIJE POČETKA Jeste li ikada vidjeli ovakav gaf? Slavni Turčin ostao u šoku PROIGRALI PROTIV DINAMA Austrijski mediji ponosno likuju nakon pobjede: Pogledajte što pišu DINAMO PROSUO BODOVE I LOPTE Plavi radili kardinalne greške, Oršić iskoristio jedinu priliku, Rapid 'ukrao' dobar dio vremena