Bayernu naslov klizi iz ruku, Borussia slavila u dramatičnom derbiju!

Borussia je pobjedom opet preuzela vodstvo na ljestvici s bodom više od Leipziga
07. prosinca 2019. u 18:15 6 komentara 2933 prikaza
Borussia Mönchengladbach
Pogledajte galeriju 1/3

U derbiju 14. kola Bundeslige Borussia Mönchengladbach je na svom stadionu pobijedila minhenski Bayern s 2:1 golom iz najstrože kazne u 92. minuti.

Dejan Lovren Napustio teren Pa može li gore? Klopp potonuo kada je vidio što je zadesilo Lovrena

Bavarci su poveli u 49. minuti golom Ivana Perišića, kojem je bio to četvrti gol za Bayern, ali je u 60. minuti izjednačio Alžirac Rami Bensebaini.

U prvoj minuti sudačke nadoknade Javi Martinez je skrivio jedanaesterac, a u gol ga je pretvorio Bensebaini.

Bayernu je to drugi prvestveni poraz u nizu, a za liderom sada zaostaje čak sedam bodova.

Borussia je pobjedom opet preuzela vodstvo na ljestvici s bodom više od Leipziga, koji je slavio kod kuće s 3:1 protiv Hoffenheima. Kod gostiju je Andrej Kramarić odigrao cijelu utakmicu.

Niko Kovač Niko na Otoku Kovač stigao na Goodison Park, navijači zaključili da preuzima klub!

Borussia Dortmund je kao domaćin deklasirala Fortunu Duesseldorf s 5:0 i probila se na treće mjesto s pet bodova manje od imenjaka iz M'Gladbacha.

Augsburg je s 2:1 pobijedio Mainz, a Tin Jedvaj je odigrao cijelu utakmicu za domaćine. Freiburg je s 1:0 kod kuće nadigrao Wolfsburg, a kod gostiju je Josip Brekalo ušao u 60. minuti.

Redoslijed: Borussia Mönchengladbach 31, Leipzig 30, Dortmund 26, Schalke 25, Freiburg 25, Bayern München 24, Bayer Leverkusen 22

ZADIRANJE U PRIVATNOST
Skandal na granici: Novinara Večernjeg lista policija skinula do gola zbog filtera za cigarete