Albanski huligani prekinuli utakmicu s Italijom!

Kapetan albanske reprezentacije Ansi Agolli s razglasa je molio navijače da prestanu pa je utakmica nastavljena nakon nekoliko minuta prekida.
24. ožujka 2017. u 23:15 8 komentara 1716 prikaza
Italija - Albanija
Pogledajte galeriju 1/7

Italija je u kvalifikacijama za SP u Palermu svladala Albaniju s 2:0, a susret su nažalost obilježili i neredi navijača.

Albanski navijači u 57. minuti su bacali baklje i dimne bombe pa je slovenski sudac Vinčić povukao igrače s terena. Kapetan reprezentacije Ansi Agolli s razglasa je molio navijače da prestanu pa je utakmica nastavljena nakon nekoliko minuta prekida.

Golove za Italiju zabili su De Rossi (12.) i Immobile (71.), a vratar Gianluigi Buffon odigrao je 1000. utakmicu u karijeri.

Italija je ovom pobjedom ostala na vrhu skupine sa Španjolskom. Obje reprezentacije imaju po 13 bodova.