Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 216
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
iznenadio objavom iz bolnice

'Ugrađena mi je proteza': Popularni pjevač progovorio o zdravstvenom problemu kojeg je imao godinama

Foto: Instagram
1/15
26.01.2026.
u 08:45

Jure je bio na operaciji, a u bolnici je proveo dva dana. Kaže da oporavak teče odlično

Pjevač Jure Brkljača iznenadio je svoje pratitelje prije nekoliko dana. Naime, Jure se javio na Instagramu i podijelio fotografiju iz bolničke sobe u KBC-u Sestre milosrdnice. Otkrio je da ga čeka operacija uha, no unatoč ozbiljnosti situacije, ostao je optimističan i poslao poruku obožavateljima. Na fotografiji objavljenoj na njegovu Instagram profilu, pjevač leži u bolničkom krevetu, no unatoč okolnostima, uzdignutom rukom pokazuje znak mira, dajući do znanja da je dobro raspoložen. U opisu objave, Brkljača je kratko i jasno objasnio razlog svog boravka u bolnici. "Mala pauza zbog zahvata tj. operacije uha. Pozz iz KBC SM. Poželite mi sriću", napisao je tada, dodavši s optimizmom: "Nakon operacije imat ću još bolji sluh pa se ponovo družimo!". Ova iskrena objava odmah je izazvala lavinu reakcija njegovih pratitelja, kolega i prijatelja.

U samo nekoliko sati, objava je prikupila tisuće lajkova, a komentari podrške nisu prestajali stizati. Poruke poput "Sritno brate", "Dragi Jure, samo nam se ti što prije oporavi! Sritno" i "Brz oporavak" preplavile su njegov profil, pokazujući koliko je pjevač omiljen među publikom. Ova neočekivana pauza dolazi u vrlo aktivnom razdoblju za zadarskog pjevača. Naime, Brkljaču za manje od mjesec dana, u subotu 14. veljače, očekuje ekskluzivni intimni koncert "Valentinovo u Dvoru Veliki Tabor". Nastup u povijesnom ambijentu dvorca osmišljen je za ograničen broj posjetitelja i predstavlja jedan od najočekivanijih događaja za njegove najvjernije obožavatelje.

FOTO Severina zasjenila sve na premijeri! U ruci nosila torbicu od vrtoglavih 2800 eura
1/23

A sada je otkrio i o kakvoj se operaciji radilo te kako tele oporavak. - Riječ je o operaciji koja je bila dugo planirana. Popravljao sam sluh jer više od 50 posto nisam čuo na desno uho. Nisam imao stremen pa mi je tijekom operacije ugrađena proteza, umjetni stremen, s kojim bi sluh sada trebao biti odličan - pojasnio je za Net.hr. U bolnici je proveo dva dana, a oporavak teče odlično.
- Sljedeća dva tjedna moram mirovati, ali osim toga, oporavak ide po planu, nema bolova i nakon ove faze vidjet ćemo konačni ishod operacije - dodao je pjevač koji se zahvalio i na svim porukama podrške koje je dobio na društvenim mrežama.

Podsjetimo, Jure Brkljača, koji se javnosti prvi put predstavio u natjecanju "The Voice Hrvatska", iza sebe ima niz uspješnih godina. Protekli period bio mu je ispunjen kako poslovnim uspjesima, tako i privatnom srećom. U rujnu 2025. godine objavio je novi singl "Još je otrov u meni", dok je krajem 2024. godine odjeknula vijest o njegovim zarukama s dugogodišnjom djevojkom Lucijom.

Ključne riječi

Komentara 2

KU
kublajkhan
09:29 26.01.2026.

Da nema večernjeg, ne bi niti znali da je netko popularan

Avatar Pametanumoruludih
Pametanumoruludih
14:24 26.01.2026.

U Hrvatskoj svi pjevaci, sportasi, influenceri ili manakeni. Svi bi kruha bez motike.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata