Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 92
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
REALITY SHOW

'Muž me ostavio šest mjeseci nakon smrti oca': Ankica iz 'Ljubav je na selu' podijelila potresnu životnu priču

Foto: RTL
1/5
01.12.2025.
u 09:00

Otkrila je zanimljivu pozadinu svog sudjelovanja, priznavši da nije sama poduzela inicijativu, već je to učinila osoba koja joj želi samo najbolje

Simpatična kandidatkinja Ankica iskreno je progovorila o svojim prošlim ljubavnim iskustvima i potrazi za srodnom dušom u popularnoj emisiji 'Ljubav je na selu'. Otkrila je zanimljivu pozadinu svog sudjelovanja, priznavši da nije sama poduzela inicijativu, već je to učinila osoba koja joj želi samo najbolje.

"Nisam se ja prijavila, prijavila me prijateljica," iskreno je za RTL.hr priznala Ankica na samom početku razgovora. Prema njezinim riječima, već je dugo sama, a prijateljica je smatrala da je došlo pravo vrijeme za promjenu. Životne prekretnice rijetko prolaze nezapaženo, a Ankica to vrlo dobro zna. Prisjećajući se razvoda braka i početka samačkog života, ne skriva da je to razdoblje bilo puno izazova. "U početku je bilo teško, jako teško", priznaje Ankica, opisujući taj period kao iznenadni šok. Umjesto da dopusti da je samoća negativno definira, Ankica je odlučila to vrijeme iskoristiti na konstruktivan način. Posvetila se sebi, što se pokazalo kao najbolja moguća odluka. Fokusiranje na vlastiti život i potrebe omogućilo joj je da pronađe ono za čim mnogi tragaju cijeli život – unutarnji mir. Možda najemotivniji dio njezine ispovijesti odnosi se na odnos s pokojnim ocem i savjete koje joj je nesebično davao, a koje ona tada nije shvaćala ili željela prihvatiti. Danas upravo to ističe kao svoje najveće žaljenje.

"Možda mi je najviše žao što nisam poslušala oca. Uvijek je govorio da pazim na sebe, da mislim o sebi, da se manje zalažem i dajem za druge. Znači, prvenstveno da pazim na sebe." S godinama dolazi i mudrost u procjeni karaktera. Ankica tvrdi da je razvila svojevrsni "radar" za ljude, što joj omogućuje da brzo prepozna negativnu energiju.

FOTO Broni poznati stigli na premijeru emotivnog dokumentarca o pjesmama Đorđa Novkovića
1/88

"Ljude mogu prepoznati, pa one negativne jednostavno zaobiđem, kao i negativne situacije. Ne volim se raspravljati niti svađati. Volim reći što mi smeta, ali ako vidim da rasprava ide u beskraj, ne želim gubiti vrijeme", jasna je Ankica. Za nju je slobodno vrijeme postalo dragocjenost koju ne želi trošiti na ljude i situacije koji to ne zaslužuju. "Mislim da je moje slobodno vrijeme predragocjeno da bih ga trošila na nekakve rasprave. To mi je bez veze," zaključuje. Jedan od najpotresnijih dijelova Ankičine priče odnosi se na kraj njezinog braka, koji je nastupio u najgorem mogućem trenutku. Samo šest mjeseci nakon očeve smrti, dok je još tugovala i pokušavala se nositi s gubitkom roditelja, doživjela je novi udarac.

"Poštar je donio plavu kuvertu. Otvorila sam je, a unutra je pisalo – zahtjev za rastavu braka", prisjetila se Ankica trenutka koji ju je zatekao potpuno nespremnu. Do tada, tvrdi, sa suprugom nije razgovarala o razvodu, niti je slutila da je kraj blizu. Umjesto podrške u teškim trenucima žalovanja, dobila je sudski poziv. Nakon nekoliko godina otkrila je da je u životu njezinog bivšeg supruga postojala druga žena, gotovo dvadeset godina mlađa od njega. "Muškarci, pogotovo kad uđu u četrdesete, žele dokazati svoju muškost. Da bi se dokazao, stariji muškarac nađe mlađu", analizira Ankica situaciju koja joj je promijenila život.

FOTO Najmoćnija hrvatska odvjetnica prava je ikona stila: Obožava Chanel, YSL i prati modne trendove
1/56

Ljubavna razočaranja i neočekivana samoća potaknuli su Ankicu na temeljitu promjenu životnog pristupa. "Naučila sam biti jaka žena. Osoba koja može sve sama – bilo da treba nešto šarafiti, popraviti ili nacijepati drva", ponosno ističe.

FOTO Velika fotogalerija finala: Kandidati oduševili transformacijama, a Dominik odnio pobjedu
1/33

Komentara 1

OR
Orion5
09:11 01.12.2025.

Dobar zamišljen intervju, izostavljena je bitna stvar, što je dovelo do toga da joj bivši muž pošalje zahtjev sa razvodom braka. Ali eto.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja