Amerikanka koja je snimala videe o životu u našoj zemlji napokon otkrila zašto je stvarno napustila Hrvatsku
Odlazak u trgovinu u Hrvatskoj za mene je znalo biti stresno iskustvo. Zatim, vozačke navike ljudi nešto su što se mora promijeniti. S druge strane, nedostaju mi izlasci u Hrvatskoj, opuštanje uz kavu, koje kod vas traje satima, nedostaje mi i vaše more, kazala je Hendershot
Komentari 116
...pa Galbrajt na polj .mašini prati progon jednog naroda ...
Većina komentara na njezine tekstove je negativna. Ne razumijem zašto se u Hrvatskoj ne priznaje kritika, pogotovo ako je osnovana. Žena je živila u jednoj od najrazvijenijih zemalja svijeta, došla je u Hrvatsku i sigurno je kvalificirana da kaže svoje mišljenje. Hrvatsko društvo odavno boluje od kompleksa visoke vrijednosti i to najviše oni koji nigdje nisu bili i nisu ništa vidjeli. Da prođu malo Europom i svijetom brzo bi vidjeli gdje smo...
Nemački car Vilhelm bugarskoj komandi , pošto su se predali Srbima ,,šezdeset četiri hiljade srpskih vojnika je rešilo ovaj rat " , misleći na srpske snage , koje su napale i razbile bugarske položajei misleći na brz poraz centralnih silaa baš zbog ovog orodora sa južnog fronta , koji je odlučujuće doprineo i slomu zapadnog fronta centralnih sila .Ovo se može naći u najnovijim istraživanjima I sv. rata.
Koja krava!
O srpkoj autonomiji , brisana gospođo bilo je reči '45 , a granice je nacrtao M.Pijade
Hrvati su nezahvalan narod. Ako ti je netko pomogao u nevolji nikad nemoj zaboraviti. Sto se tice ove Amerikanke, ona ima pravo na svoje misljenje.
Vozačke navike?..Halo govoriš iz zemlje koja je ozakonila" da ako nikog nema" možeš na crveno skrenuti desno...a 99 % auta su vam automatici...što isto tako znači da toliki postotak ne zna voziti pravi auto....da imamo loše vozačke navike, po onoj najvećoj gužvi u Hrvatskim gradovima još bi čula i gromoglasno trubljenje ..kao u Italiji.....čini se mala da ti nemaš pojma šta je to vozačka nekultura....kod nas je još red ..kod svih drugih je duplo gore....osim u onim zemljama koje papreno kažnjavaju tipa slovenija i njemačka austrija.....e tamo je red..
A kada su vam pravili plan za najveći progon u novije dona, sprovodili ga I nadgledali , bilo vas je briga šta misle .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vrati se,trebaš nam.