Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 199
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
navela razloge
Povratak na članak

Amerikanka koja je snimala videe o životu u našoj zemlji napokon otkrila zašto je stvarno napustila Hrvatsku

Odlazak u trgovinu u Hrvatskoj za mene je znalo biti stresno iskustvo. Zatim, vozačke navike ljudi nešto su što se mora promijeniti. S druge strane, nedostaju mi izlasci u Hrvatskoj, opuštanje uz kavu, koje kod vas traje satima, nedostaje mi i vaše more, kazala je Hendershot

Komentari 116

Avatar Dara iz Jasenovca
Dara iz Jasenovca
17:47 03.10.2020.

Vrati se,trebaš nam.

VL
PE
pecarošn1
22:34 06.10.2020.

...pa Galbrajt na polj .mašini prati progon jednog naroda ...

VL
Avatar Večernje žutilo
Večernje žutilo
21:23 03.10.2020.

Većina komentara na njezine tekstove je negativna. Ne razumijem zašto se u Hrvatskoj ne priznaje kritika, pogotovo ako je osnovana. Žena je živila u jednoj od najrazvijenijih zemalja svijeta, došla je u Hrvatsku i sigurno je kvalificirana da kaže svoje mišljenje. Hrvatsko društvo odavno boluje od kompleksa visoke vrijednosti i to najviše oni koji nigdje nisu bili i nisu ništa vidjeli. Da prođu malo Europom i svijetom brzo bi vidjeli gdje smo...

VL
PE
pecarošn1
21:13 06.10.2020.

Nemački car Vilhelm bugarskoj komandi , pošto su se predali Srbima ,,šezdeset četiri hiljade srpskih vojnika je rešilo ovaj rat " , misleći na srpske snage , koje su napale i razbile bugarske položajei misleći na brz poraz centralnih silaa baš zbog ovog orodora sa južnog fronta , koji je odlučujuće doprineo i slomu zapadnog fronta centralnih sila .Ovo se može naći u najnovijim istraživanjima I sv. rata.

VL
Avatar ALupen
ALupen
22:02 03.10.2020.

Koja krava!

VL
PE
pecarošn1
12:00 04.10.2020.

O srpkoj autonomiji , brisana gospođo bilo je reči '45 , a granice je nacrtao M.Pijade

VL
VA
vadis1
16:08 03.10.2020.

Hrvati su nezahvalan narod. Ako ti je netko pomogao u nevolji nikad nemoj zaboraviti. Sto se tice ove Amerikanke, ona ima pravo na svoje misljenje.

VL
Avatar salaso
salaso
16:41 03.10.2020.

Vozačke navike?..Halo govoriš iz zemlje koja je ozakonila" da ako nikog nema" možeš na crveno skrenuti desno...a 99 % auta su vam automatici...što isto tako znači da toliki postotak ne zna voziti pravi auto....da imamo loše vozačke navike, po onoj najvećoj gužvi u Hrvatskim gradovima još bi čula i gromoglasno trubljenje ..kao u Italiji.....čini se mala da ti nemaš pojma šta je to vozačka nekultura....kod nas je još red ..kod svih drugih je duplo gore....osim u onim zemljama koje papreno kažnjavaju tipa slovenija i njemačka austrija.....e tamo je red..

VL
PE
pecarošn1
14:43 03.10.2020.

A kada su vam pravili plan za najveći progon u novije dona, sprovodili ga I nadgledali , bilo vas je briga šta misle .

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.