Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 192
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
navela razloge
Povratak na članak

Amerikanka koja je snimala videe o životu u našoj zemlji napokon otkrila zašto je stvarno napustila Hrvatsku

Odlazak u trgovinu u Hrvatskoj za mene je znalo biti stresno iskustvo. Zatim, vozačke navike ljudi nešto su što se mora promijeniti. S druge strane, nedostaju mi izlasci u Hrvatskoj, opuštanje uz kavu, koje kod vas traje satima, nedostaje mi i vaše more, kazala je Hendershot

Komentari 116

Avatar trooso
trooso
15:46 03.10.2020.

ja kad sam bio u americi nigdje nisam mogao kupiti ćevape

VL
ZA
zagabria5
15:38 03.10.2020.

Žena je u pravu, Amerikanci uživaju u životu. Ali nije pojasnila da misli na povlaštenih 5% bogatih. Ostali strepe da se ne razbole ili ne slome nogu, zbog čega lako ostanu bez kuće od troškova. Uživanje samo takvo

VL
Avatar GeniKameni
GeniKameni
14:19 03.10.2020.

Vijest?

VL
LO
Lolita3
14:20 03.10.2020.

Isuse Bože, pa što god o nama napiše neka šuša ili bilo kakva nemampojmakakvaniškorist, evo ga odmah u naslovnicu! Dajte malo selekcije, koga briga što ima za reći neka nepoznata bezvezna ženska osoba., i koga briga o "stvarnim razlozima" zaštoo nas je napustila? Bolje piskarajte o razlozima Štete iz Gornje Špičkovine. Suvisliji su.

VL
Avatar Mali Berica
Mali Berica
14:21 03.10.2020.

Zaboli nas što misli predsjednik Amerike, a kamoli nekakva nebitna Amerikanka.

VL
Avatar Damating
Damating
14:59 03.10.2020.

Kišni Seattle 😕

VL
CO
cobalt60
14:15 03.10.2020.

Ma koga briga, ta nije stoga jer je Amerikanka manje anonimus negoli bilo koji Hrvat, koga uopće zanimaju njene ideje.

VL
VH
volim.hrvatsku65
14:33 03.10.2020.

Boli me quurac za nju !!!!

VL
5S
505.scrtom
16:35 03.10.2020.

kada nemaš šminku na sebi tek onda se vidi kako netko stvarno izgleda

VL
G1
grga 100
18:52 03.10.2020.

Živim u Americi 24 godine, bukvalno se raspada kao da Sovjetski Savez 80-tih

VL
Avatar PatriaCro
PatriaCro
16:24 03.10.2020.

Amerika je dobra da se proputuje, ali život tamo ne bih nikome preporučio. Većina ljudi misli da je Amerika ono što vide na filmovima, ali realnost je daleko od toga. Nemoj nikada ići u Kaliforniju. Najgori Balkanski deponiji smeća su predivni u usporedbi sa Kalifornijskim gradovima.

VL
Avatar odvratni_ZG_kurir
odvratni_ZG_kurir
14:46 03.10.2020.

Uvjeren sam kako Hrvatske bez nje može sigurno i dugo! Dan sto takvih ode uvijek bi bili na dobiti.

VL
MM
Marljivi mrav
21:05 03.10.2020.

Oklada da buš se brzo vratila u RH. 😉

VL
DU
Deleted user
17:19 03.10.2020.

Spaljena zemlja trenutno sve gori tamo. Vratiti će se oni brzo u Hrvatsku.

VL
FA
fajlpz
23:45 03.10.2020.

Baš je našla Ameriku za usporedbu.Pa mi živimo 100 puta bolje od njih.Toliko smeća nema cijeli Balkan koliko jedan američki grad.Zamisli stresa ne može nešto naći u dućanu šta je to toliko važno?Krvna plazma?

VL
IM
Immanuell
16:10 03.10.2020.

Vidim da adminu ne odgovara način komentiranja pa evo....... Čini se nevjerojatno, ali ne može se svatko prilagoditi na mediteranski način života. Ameri imaju svoju filozofiju, odgoj što se radi od 6 do 9, od 9 do 12, u 1 pm se ruča itd....... Mi u "regionu" nemamo tih opterećenja, svatko fura svoj ćeif i nitko mu za to neće prigovarati. Ona je živjela u opuštenijem dijelu SAD a, na sjeverozapadu, gdje je vlažnije, kišovitije, gdje je i životni ritam drukčiji i, ali svejedno precizniji. Svaka čast Domagoju ako uspije održati vezu s njom. Svako im dobro u životu.

VL
PE
pecarošn1
17:36 06.10.2020.

Opet me uskopojasni i zaulareni manipulatori brišu .

VL
Avatar rpesevski
rpesevski
19:17 04.10.2020.

A mene recimo zanima sto ova Ameruikanka pise o Hrvatskoj, ljudi osvjestite se, važan je i ovaj članak o nekoj za neke "nebitnoj ženi "! Mi živimo upravo u toj zemlji Hrvatskoj.

VL
PE
pecarošn1
12:01 04.10.2020.

Ovo sam dilitirana madam , elaborirao mnogo opširnije , ali prepredenjaci ne objavljuju nezgodne istine .

VL
NE
Neutralac
06:02 05.10.2020.

Ne kuzim sto je rekla negativno... vozaci su ocajni, konobari i trgovci bezobrazni, robe ima i nema... kvaliteta losa, skupo, administarcija ocajna, ljudi osorni... i jos puno toga sto nije rekla...

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.