Amerikanka koja je snimala videe o životu u našoj zemlji napokon otkrila zašto je stvarno napustila Hrvatsku
Odlazak u trgovinu u Hrvatskoj za mene je znalo biti stresno iskustvo. Zatim, vozačke navike ljudi nešto su što se mora promijeniti. S druge strane, nedostaju mi izlasci u Hrvatskoj, opuštanje uz kavu, koje kod vas traje satima, nedostaje mi i vaše more, kazala je Hendershot
Komentari 116
Žena je u pravu, Amerikanci uživaju u životu. Ali nije pojasnila da misli na povlaštenih 5% bogatih. Ostali strepe da se ne razbole ili ne slome nogu, zbog čega lako ostanu bez kuće od troškova. Uživanje samo takvo
Vijest?
Isuse Bože, pa što god o nama napiše neka šuša ili bilo kakva nemampojmakakvaniškorist, evo ga odmah u naslovnicu! Dajte malo selekcije, koga briga što ima za reći neka nepoznata bezvezna ženska osoba., i koga briga o "stvarnim razlozima" zaštoo nas je napustila? Bolje piskarajte o razlozima Štete iz Gornje Špičkovine. Suvisliji su.
Zaboli nas što misli predsjednik Amerike, a kamoli nekakva nebitna Amerikanka.
Kišni Seattle 😕
Ma koga briga, ta nije stoga jer je Amerikanka manje anonimus negoli bilo koji Hrvat, koga uopće zanimaju njene ideje.
Boli me quurac za nju !!!!
kada nemaš šminku na sebi tek onda se vidi kako netko stvarno izgleda
Živim u Americi 24 godine, bukvalno se raspada kao da Sovjetski Savez 80-tih
Amerika je dobra da se proputuje, ali život tamo ne bih nikome preporučio. Većina ljudi misli da je Amerika ono što vide na filmovima, ali realnost je daleko od toga. Nemoj nikada ići u Kaliforniju. Najgori Balkanski deponiji smeća su predivni u usporedbi sa Kalifornijskim gradovima.
Uvjeren sam kako Hrvatske bez nje može sigurno i dugo! Dan sto takvih ode uvijek bi bili na dobiti.
Oklada da buš se brzo vratila u RH. 😉
Spaljena zemlja trenutno sve gori tamo. Vratiti će se oni brzo u Hrvatsku.
Baš je našla Ameriku za usporedbu.Pa mi živimo 100 puta bolje od njih.Toliko smeća nema cijeli Balkan koliko jedan američki grad.Zamisli stresa ne može nešto naći u dućanu šta je to toliko važno?Krvna plazma?
Vidim da adminu ne odgovara način komentiranja pa evo....... Čini se nevjerojatno, ali ne može se svatko prilagoditi na mediteranski način života. Ameri imaju svoju filozofiju, odgoj što se radi od 6 do 9, od 9 do 12, u 1 pm se ruča itd....... Mi u "regionu" nemamo tih opterećenja, svatko fura svoj ćeif i nitko mu za to neće prigovarati. Ona je živjela u opuštenijem dijelu SAD a, na sjeverozapadu, gdje je vlažnije, kišovitije, gdje je i životni ritam drukčiji i, ali svejedno precizniji. Svaka čast Domagoju ako uspije održati vezu s njom. Svako im dobro u životu.
Opet me uskopojasni i zaulareni manipulatori brišu .
A mene recimo zanima sto ova Ameruikanka pise o Hrvatskoj, ljudi osvjestite se, važan je i ovaj članak o nekoj za neke "nebitnoj ženi "! Mi živimo upravo u toj zemlji Hrvatskoj.
Ovo sam dilitirana madam , elaborirao mnogo opširnije , ali prepredenjaci ne objavljuju nezgodne istine .
Ne kuzim sto je rekla negativno... vozaci su ocajni, konobari i trgovci bezobrazni, robe ima i nema... kvaliteta losa, skupo, administarcija ocajna, ljudi osorni... i jos puno toga sto nije rekla...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ja kad sam bio u americi nigdje nisam mogao kupiti ćevape