Alka: Žalim Vlatku, sramotno je to što radi, a psihički je nestabilna
Autobiografska knjiga "Život u raju" otkriva detalje braka s Josipom Dikanom Radeljakom; kakav je tretman imala u tom braku, kakvim je ljudima bila okružena i kako se ljubav pretvorila u život pun laži.
Komentari 67
elegantni prsti.. Dilkana koji je svirao BAS - basisti su poznati po elegantnim prstima :P
E moja Vlatka , zgodna si zena , ali kad kazes da si voljela Dikana i to ti bas nevjerujem. Taj stari prdonja je samo interesantan takvim zenama poput tebe koje gledaju na lreditnu karticu , a ne u licee takve tipove. Vidis da imas malo vise mozdane mase shvatila bi da u vezi gdje nema srca nema ni srece ....
povrać, povrać, povrać
hebite se sa tim bolesnim fukarama..
Ovo je Vlatkica najbolje što si uradila\" poslije sexa pričao je o sisama ENE\" heheh. Pa normalno kad mu se jedva diže da mora razmišljati o drugoj, iskreno i ja bi. Vlatkica, bolje bi ti bilo da radiš na kolodvoru, bolje za tebe i druge. A vama komentatori samo jedna za dikana: mlađe cure idu s ovakvim starim prdonjama samo zbog dva razlioga: Jedan je kvrga s prednje strane, koji je kineski predsjednik znači kod dikana dolazi u obzir drugi razlog krga s stražnje strane ( čitaj debeli novčanik). A ja za ovakve dikane otvaram novi biznis počinjem s proizvodnjom viagre za jezik, jer mu za druge stvari više ni viagra ne pomaže.
Inace nema vece droce i pokvarenjuse od Alke, pa ta je za lovu i jednom pracovjeku kao sto je Kerum pusila za parfem i eceru, a pljuje po Vlatki, a sa likovima kao sto su Simic i Kerum i sl koji su ju guzili sto e imala zajednicko? Na kom nivou se desila ljubav izmenju te suotilne pjesnikinje i slicnih, zaveli su ju recitiranjem stihova Verlaina za sankom Esplanade??.. Ma koja LAZLJIVICA DVOLICNA, nema vece dvolikuse od Alke.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
7.05.2010. u 13:10h jura911 je napisao/la: ++++++++++++++++++++++++++++++++ Nije čudo da je za takvog balvana poput tebe i Vlatka pojam. Čitav je život sponzoruša,a ti o tome nemaš pojma.Lista njenih sponzora je podeblja,ali je najvažnije da su je svi nogirali !!i !! Ona je uvreda za svaku prosječnu inteligentnu i poštenu ženu koja drži do sebe. Tamo si pljuvao nešto po Natali Dizdar,a ova joj ni cipele ne može čistiti.