Alka: Žalim Vlatku, sramotno je to što radi, a psihički je nestabilna
Autobiografska knjiga "Život u raju" otkriva detalje braka s Josipom Dikanom Radeljakom; kakav je tretman imala u tom braku, kakvim je ljudima bila okružena i kako se ljubav pretvorila u život pun laži.
Komentari 67
ploto ..\".tamo\" sam rekao da Natali loše stoji trenerka te da ima ruzne noge. a ti si jedan pokvareni mrzovoljni idiot koji se tješi i hrani gadarijama iz zutog tiska i big brothera...
hallo admine, oces mi objasnit zakaj si izbrisao tekst, dobro pokusat cu ga napisat po nasim 8nisam sve zaboravio) ja sam pitao: dali je napisala i sa kim se sve seksala (parila) od ozenjenih, ili pise knjigu i skriva istinuu ko kaca noge, hehehehehehe, po neki puta treba imat muda i nesta pitat, kos e krije iza admina ona ili on to je meni tak i tak svejedno i bolji me dupe, ja samo znam da ako neko vani napise biografiju onda pise i o seksu, na koncu u hrvtaskojs e slobodno seksaju svi kak smo procitali bez kazne: brats estru, mamu, sestricnu, otac isto tako, to je ipak velicanstveno zar ne????????????
Ne treba preozbiljno suditi o neozbiljnim ljudima!
Upravo je žalosno kako neki ljudi imaju strahovito visoko mišljenje o sebi pa si čak umišljaju da mogu biti i književnici te da svoju petparačku piljaričku biografiju trebaju s plebsom podijeliti ... E Vlatkice,Vlatkice ...
Stiže nova trash literatura.
riga mi se..... jbm ti nakve vijesti...
hehehehehehehehhe
Kakve vazne vijesti! Ako ovo nisam procitala ne bi mogla spavati!
Vlatkice, postala si \"tužibaba Reza\". Još jednom si dokazala, kako ne dozvoljavaš niti malo zastoja o vijestima o tvojim velebnim životnim zgodama.
Od sexa još niko nije umro. Baš dobro da pored sivila i crnila političkih iNovacIja ili crne kronike koju su isto zauzeli exPolitičari ovo je baš dobar članak za pročitati. Bilo bi mi drago biti prijatelj V Pokos jer je ona žena koja je imala zlatni kavez.
ovo spektakularno otkriće svakako treba zapisati na CD i poslati u svemir, za slučaj kontakta sa neotkrivenim civilizacijama...
a šta koga boli ku..c za vlatku pokos i dikana i banfičku i grašu i ostalu bagru koja misli da je netko i nešto a samo su obični malograđani koji su u suštini obične seljačine ( ne seljaci oni su pošteni ljudi)
27.05.2010. u 13:58h jura911 je napisao/la: jura911 ,ti se kužiš u ženske noge ko marica u krivi k...c,a rekao si i još nešto. Još ti piše tamo.A to sa žutim tiskom,ostavljam tebi i debilima tvog profila. Valjda bi djeca trebala čitati memoare ove osobe bez imalo morala. Udala se za starog mudonju radi love.Sjećam se kako se kurčila pred kamerama i pokazivala svoje skupe krpice !!Eto ti je pa sad drkaj do mile volje.
još jedna drolja koja piše
Vlatka a tebi se sviđaju svi sa debelim kontom nezavisno od izgleda i starostne dobi..
ma Vlatka je bombon kojega bi volija imat u đepu.
27.05.2010. u 13:10h jura911 je napisao/la: koliko mrguda se izivljava nad mladom zgodnom i pametnom zenom ..Vlatka je po intelektu svemirski brod za vas ...zena je pametna i kulturna za razliku od vas zohari...citao sam neke Vlatkine intervjue i daleko je pametnija od josipovića i mesića kojima se vi zbog ulizivanja divite...Vlatka je i jedna od rijetkih koja je bila u piramidi i ostavila dojam te se pohvalno izjasnila o Thompsonu...nije Vlatka \"zvijezda\" iz big brothera i farme...malo ste je u svom bijesu zamijenili sitnozuba preživala ponavljam tvoje napisano : pametnija od Josipovića i Mesića a jVlatka je jedna od rjetkih koja je gostovala u piramidi i pohvalila Tomsona. Pa sinko ne znam koliko godina imaš ali tebi su još u glavi heroji Mirko i Slavko,Tarzan,Zagor i Pluton.
žena ne može bez sudskih postupaka, pa das opet ide izazivati vraga....................
Kako VL zna da ona \"iskreno\" govori?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ovo je opet još jedan i zadnji tragičan pokušaj odvlačenja pažnje javnosti od tri krivična sudska spora koja Vlatki uskoro slijede; od zlostavljanja malodobne curice,od krađe novca Leu Radeljaku i od laži da joj odjeća ukradena. Sada smo konačno uvjereni da Josipa Radeljaka,i nakon četiri godine-u nedostatku osobnih kvaliteta,Vlatka koristi za svoju prljavu promociju.Jer napuštena od sviju- nema od čega više živjeti,osim od spominjanja uspomene na čovjeka po kojem danas toliko pljuje a ne zaboravimo,udala se za njega nakon-četiri godine braka,vidno sretna i nsmijana na prodanim fotografijama.Tko je ovdje lud? Svi se sjećamo sramotnog spiska fendija,guccija i slavih gaćica.