Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 57
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
AUTOBIOGRAFIJA
Povratak na članak

Alka: Žalim Vlatku, sramotno je to što radi, a psihički je nestabilna

Autobiografska knjiga "Život u raju" otkriva detalje braka s Josipom Dikanom Radeljakom; kakav je tretman imala u tom braku, kakvim je ljudima bila okružena i kako se ljubav pretvorila u život pun laži.

Komentari 67

LO
lovespacee
18:48 26.05.2010.

ovo je opet još jedan i zadnji tragičan pokušaj odvlačenja pažnje javnosti od tri krivična sudska spora koja Vlatki uskoro slijede; od zlostavljanja malodobne curice,od krađe novca Leu Radeljaku i od laži da joj odjeća ukradena. Sada smo konačno uvjereni da Josipa Radeljaka,i nakon četiri godine-u nedostatku osobnih kvaliteta,Vlatka koristi za svoju prljavu promociju.Jer napuštena od sviju- nema od čega više živjeti,osim od spominjanja uspomene na čovjeka po kojem danas toliko pljuje a ne zaboravimo,udala se za njega nakon-četiri godine braka,vidno sretna i nsmijana na prodanim fotografijama.Tko je ovdje lud? Svi se sjećamo sramotnog spiska fendija,guccija i slavih gaćica.

VL
OB
-obrisani-
13:58 27.05.2010.

ploto ..\".tamo\" sam rekao da Natali loše stoji trenerka te da ima ruzne noge. a ti si jedan pokvareni mrzovoljni idiot koji se tješi i hrani gadarijama iz zutog tiska i big brothera...

VL
OB
-obrisani-
14:01 27.05.2010.

hallo admine, oces mi objasnit zakaj si izbrisao tekst, dobro pokusat cu ga napisat po nasim 8nisam sve zaboravio) ja sam pitao: dali je napisala i sa kim se sve seksala (parila) od ozenjenih, ili pise knjigu i skriva istinuu ko kaca noge, hehehehehehe, po neki puta treba imat muda i nesta pitat, kos e krije iza admina ona ili on to je meni tak i tak svejedno i bolji me dupe, ja samo znam da ako neko vani napise biografiju onda pise i o seksu, na koncu u hrvtaskojs e slobodno seksaju svi kak smo procitali bez kazne: brats estru, mamu, sestricnu, otac isto tako, to je ipak velicanstveno zar ne????????????

VL
DU
Deleted user
07:34 27.05.2010.

Ne treba preozbiljno suditi o neozbiljnim ljudima!

VL
ČO
čombe
07:41 27.05.2010.

Upravo je žalosno kako neki ljudi imaju strahovito visoko mišljenje o sebi pa si čak umišljaju da mogu biti i književnici te da svoju petparačku piljaričku biografiju trebaju s plebsom podijeliti ... E Vlatkice,Vlatkice ...

VL
ML
mlado
08:27 27.05.2010.

Stiže nova trash literatura.

VL
1L
10 lipa
11:47 27.05.2010.

riga mi se..... jbm ti nakve vijesti...

VL
OB
-obrisani-
11:48 27.05.2010.

hehehehehehehehhe

VL
AM
amarila
11:51 27.05.2010.

Kakve vazne vijesti! Ako ovo nisam procitala ne bi mogla spavati!

VL
Avatar Romano37
Romano37
12:07 27.05.2010.

Vlatkice, postala si \"tužibaba Reza\". Još jednom si dokazala, kako ne dozvoljavaš niti malo zastoja o vijestima o tvojim velebnim životnim zgodama.

VL
KR
kreont
12:16 27.05.2010.

Od sexa još niko nije umro. Baš dobro da pored sivila i crnila političkih iNovacIja ili crne kronike koju su isto zauzeli exPolitičari ovo je baš dobar članak za pročitati. Bilo bi mi drago biti prijatelj V Pokos jer je ona žena koja je imala zlatni kavez.

VL
OB
-obrisani-
12:33 27.05.2010.

ovo spektakularno otkriće svakako treba zapisati na CD i poslati u svemir, za slučaj kontakta sa neotkrivenim civilizacijama...

VL
Avatar Grunf
Grunf
13:28 27.05.2010.

a šta koga boli ku..c za vlatku pokos i dikana i banfičku i grašu i ostalu bagru koja misli da je netko i nešto a samo su obični malograđani koji su u suštini obične seljačine ( ne seljaci oni su pošteni ljudi)

VL
VI
vitaszorcms
14:34 27.05.2010.

27.05.2010. u 13:58h jura911 je napisao/la: jura911 ,ti se kužiš u ženske noge ko marica u krivi k...c,a rekao si i još nešto. Još ti piše tamo.A to sa žutim tiskom,ostavljam tebi i debilima tvog profila. Valjda bi djeca trebala čitati memoare ove osobe bez imalo morala. Udala se za starog mudonju radi love.Sjećam se kako se kurčila pred kamerama i pokazivala svoje skupe krpice !!Eto ti je pa sad drkaj do mile volje.

VL
GA
gary1
14:56 27.05.2010.

još jedna drolja koja piše

VL
OB
-obrisani-
15:18 27.05.2010.

Vlatka a tebi se sviđaju svi sa debelim kontom nezavisno od izgleda i starostne dobi..

VL
VI
vidimškoj
15:35 27.05.2010.

ma Vlatka je bombon kojega bi volija imat u đepu.

VL
VI
vidimškoj
15:49 27.05.2010.

27.05.2010. u 13:10h jura911 je napisao/la: koliko mrguda se izivljava nad mladom zgodnom i pametnom zenom ..Vlatka je po intelektu svemirski brod za vas ...zena je pametna i kulturna za razliku od vas zohari...citao sam neke Vlatkine intervjue i daleko je pametnija od josipovića i mesića kojima se vi zbog ulizivanja divite...Vlatka je i jedna od rijetkih koja je bila u piramidi i ostavila dojam te se pohvalno izjasnila o Thompsonu...nije Vlatka \"zvijezda\" iz big brothera i farme...malo ste je u svom bijesu zamijenili sitnozuba preživala ponavljam tvoje napisano : pametnija od Josipovića i Mesića a jVlatka je jedna od rjetkih koja je gostovala u piramidi i pohvalila Tomsona. Pa sinko ne znam koliko godina imaš ali tebi su još u glavi heroji Mirko i Slavko,Tarzan,Zagor i Pluton.

VL
Avatar marela
marela
15:51 27.05.2010.

žena ne može bez sudskih postupaka, pa das opet ide izazivati vraga....................

VL
KR
krilnik2
18:19 26.05.2010.

Kako VL zna da ona \"iskreno\" govori?

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.