Alka: Žalim Vlatku, sramotno je to što radi, a psihički je nestabilna
Autobiografska knjiga "Život u raju" otkriva detalje braka s Josipom Dikanom Radeljakom; kakav je tretman imala u tom braku, kakvim je ljudima bila okružena i kako se ljubav pretvorila u život pun laži.
Komentari 67
baš mi žao vlatke kad padne u depresiju ko i indira nek dođu kod mene runit kukuruz
ploto ...da ti nisi glavom i bradom \"zvijezdica\" sa rtl i nove s krivim nogama kad se toliko uzrujavas...nedavno ti je Vlatka imala intervju u Obzoru..pročitaj ga pa mozemo onda pričati..Sve do sada vođen si stereotipnom mrznjom i mješaš Vlatku sa \"Zvijezdama\" big brothera i farme a ona s njima nema nikakve veze..i mrziš je što se udala za starijeg čovjeka ..pun si stereotipa i kao takav si obično domače sitnozubo preživalo...a ti vidimskoj od mrznje nemozeš napisati Thompson sto dovoljno govori o tvojoj ograničenosti...Vlatka je duplo pametnija od mesića i josipovića te daleko kulturnija..
svidjele mu se velike grudi.. pa neka si ih kupi :p
@jura911 Ne znam kaj da velim, čitam i ne vjerujem. Ti sa ovakvim načinom komunikacije i izražavanja jednostavno nisi kompetentan ocjenjivati nečiju kulturu, pa ni Vlatkinu. Jer kad pročitam tvoje postove mogu samo pretpostaviti koliko ti je nizak prag gdje za tebe počinje kultura. A o Vlatki... Ne cijenim osobe koje se vole tako medijski eksponirati, kojima vlastiti život i privatnost ima cijenu, bilo u novcu, bilo u \"popularnosti\". I sad nakon rastanka iznositi prljavi veš, svoj i tuđi... To mi nije niti pametno, niti kulturno, niti etički. Tako da... Vlatka je za mene čista nula.
DucMan ...s kim si takav si..ti si kao kulturan i onda neku osobu ocjenjuš s čistom nulom...licemjer...
Sjećate se kad je bio sprovod Ivane Hodak ? I Vlatka je bila tamo i davala izjave novinarima,kako se ona družila sa pok.Ivanom i kako su bile frendice.Oni koji znaju da je to bila nevjerovatna laž ,zgražali su se nadd njom i shvatili da se radi o psihički bolesnoj osobi koja traži pažnju i reklamu pod svaku cijenu ,pa čak i po cijenu korištenja nečije smrti da bi se promovirala.
27.05.2010. u 17:44h jura911 je napisao/la: DucMan ...s kim si takav si..ti si kao kulturan i onda neku osobu ocjenjuš s čistom nulom...licemjer... ----------------------------------------------------------- Dokle god svog sugovornika bez obzira na slaganje, u ovom slučaju tebe, ne vrijeđam i nee nazivam npr. licemjerom, smatram se kulturnim. To što sam Vlatkine postupke tako ocijenio je moje viđenje s kojim se ti ne moraš složiti.
ploto..Vlatka je tebi opsesija a ja sudim o njoj po onome sto sam imao prilike čuti iz njenih nastupa u javnosti..i nikad nije provaljivala gluposti kako to radi večina bolesnika s \"estrade\"..ne znam zasto su je novinari gnjavili na sahrani no ti zločesto gledaš na sve kao namjerno izazvanu promociju od nje same...neču se pridruziti vasoj linč grupi i ne zelim pljuvati po njoj kao vi ..nije ona zvijezdica sa farme i big brothera i ne trazi promociju po bilo kakvu cijenu...mislim da grijesite a grijesite jer zavidite i mrzite...the end..
ALKA se kandidirala za predsjednicu Hrvatske a sad nam priča o psihičkoj nestabilnosti...fuj glupača...
I sve je ovo samo zato da ne bude najobičnija prodavaćica.
27.05.2010. u 18:03h jura911 je napisao/la Oprosti jura911 tj.Vlatka !! ne moraš se više skrivati.Znamo da si bolesna.
27.05.2010. u 18:03h jura911 je napisao/la +++++++++++++++++++++++++++++ Daj ne melji više gluposti !! Ti si zrel za psihijatriju skupa sa Vlatkom.
27.05.2010. u 18:14h jura911 je napisao/la: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ jura911 pa ti sve više smrdiš na Vlatku. Ajde Vlatkice,prestani se skrivati,Znamo da si bolesna,nećemo ti zamjeriti.
Stigao Hollywood u Zagreb, sada jos da po Zagrebu izgradimo Santa Barbaru, Bel Air, Santa Monica, mogli bi od Grada Zagreba napraviti Kalifornijsku Orange County, izvor smijeha i gluposti. Dosta aktera na jednome mjestu, koji bi u ova tmurna vremenana uveseljavali nase Drage Hrvate
Čitam komentare jer želim shvatiti zašto je ljudima važna ova tema ali mi nikako nije jasno! Vjerovatno i postoje ovakvi napisi jer ima zainteresiranih samo ... ne razumjem zašto koga interesira bilo VPokos bilo Dikan. Ni jedno ni drugo nema ni jednu iole vrijednost zbog koje bi zaslužili imati tekstove!
Ovo postaje zabavno!Ne znam kakva je Vlatka,ali sam neko vrijeme radila u V.Gorici i znam kakva je Banfićka dronfulja.Također se zna da Alka voli popit jer ju je i policija ulovila \"pod gasom\",a njena najbolja frendica Begovićka je svima poznata pa ne trebam ništa pisati.Sada sam se sjetila da je baš Alku i Banfićku u \"Dvornikovima\" spomenula i Danijela kako su se utrpavale Dinu već kad je bio u braku i imao dijete. Kako bilo da bilo,kad bih trebala birati odabrala bih Pokosičinu stranu.
Da li ta Pokosica zna gdje joj je dupe a gdje glava ?
lschmidt ...Vlatka je ok i sve loše o toj zeni su plasirali novinari a kao rezultat ti se osječaš tako uzviseno u odnosu na tu zenu..s obzirom kako se izrazava mislim da će ta knjiga biti zanimljiva te nam dostaa toga reci o Alki ,egoizmu i tastinama nekih koji se furaju na neku kremu i estradu..eto,Alka je htjela biti predsjednica..zar to nije bolesno..zenski čiro blazević..gledam i pratim Vlatku nakon nastupa u piramidi gdje se pokazala superiorno u odnosu prema onoj krastaći ogresti i drugim poltronima..pohvalno je pričala o MARKU PERKOVIĆU THOMPSONU i tad mi se činila drugaćijom i iskrenijom od drugih koji nikako nisu htjeli razumijeti Marka i njegovo domoljublje kako nebi dobili minus od tzv intelektualnih tipova..nedavno sam čitao njen intervju u obzoru i mada sam vrlo kritičan prema svemu,ta zena me je dojmila...mislim da je njoj napravljeno previše štete i da ne zasluzuje \"image\" koji nosi i koji su joj nametnuli...mislim da je prema njoj napravljena nepravda i zbog toga joj zelim sve najbolje u zivotu..draga mi je i posebna..neka se drzi..ove partizanke(po potrebi) alke i severine te ogreste , ove iz big brothera i farme kojima neznam ni ime nisu dostojne ni njeno ime izgovoriti..Vlatka je za njih dama...vjerujem da bi vam to i dikan uvijek potvrdio...hajte sad zohari na politiku pa vrijedajte premijerku da se ne razbolite bez tog revolucionarno pljuvačkog nastupa koji vas čini večim i vaznijim...i još jednom da vam kazem da sam siguran da je Vlatka neusporedivo pametnija od josipovića i mesića zajedno...
a s obzirom na izgled..Vlatka je za njih mercedes ..nek se zna i to...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
*** deleted by admin *** a komentar \"gary1\" ste ostavili, sto je ispod svakog dostojanstva.