Opsjenari Radman i Đikić
Zahvaljujući vještom širenju i jačanju mita o svojoj svjetskoj težini i značenju, Radman je od hrvatskih vlasti na četrdeset godina uspio dobiti Titovu vilu “Dalmacija” u Splitu.
Komentari 54
Radman otkriva eliksir zivota, Silobrcic je novi Tesla, Dikic otkriva lijek za rak, Primorac je iz amerike donio ogromno znanje sa kojima je postao najbolji hrvatski znastvenik u hrvatskoj!!!!! Sve su to bombasticne vijesti kojima vecernjak i druge novine zele reci kako su neki hrvati iz bijelog svijeta donijeli orgomna znanja, kod Hrvata seljaka!!!!! Ja isto radim znanost izvan Hrvatske 20 godina, i to me je sada ovdje strah priznati!!!! Radi se o jednoj jednostavnoj stvari, TURBO-folklorizacija znanosti. Znastgvenci bi trebali raditi u laboratorijima i otaviti rezultate da pricaju o njima. Znastvenci trtebaju nauciti komunicirati sa javnosti, bez tastine, nije samo dovoljno znati znanost vec imati i drustvene inteligencije!!!!!! Radman, niti bilo tko drugi ne moze napraviti vrhunski institut u splitu iznicega!!!!!! Vrhunski instituti dolaze od velikih sveucilista, velike privrede, civliziacije. Dikic je mogao reci da ne zeli raditi sa radmanom, nije trebao pljuvati po radmanu. to mu nista ne pomaze. Hrvatskoj znanosti nedostaje profesionalizam, svi su racijepkani u klanove, tako da i ono malo novaca ne koristi se dobro
Ankicascreiber Sada ,kada su prodavači magle,konačno raskrinkani i ti si okrenula ploču,a do jučer si Radmana dizala u nebesa.Toliko o tvojoj vjerodostojnosti. Pročitaj ,što o njemu kaže ,najbliža mu suradnica sa instituta MedilS , DR. SC. FELDMAN.Maska je konačno pala ,sa tog uistinu ,največeg znanstvenika opsjenara.
Ankicascreiber je obična orjunašica. Njoj je glavno biti protiv svega što je hrvatsko. U njezinu su društvu DŠ, profesorzag, DoktorAmer, kamoćemo itd. Sve je to ekipa orjunaških plaćenika koja o znanosti nema pojma. Postala je jako zaboravna.
14.05.2010. u 19:39h ingrid_pucar_mara je napisao/la: Ankicascreiber Sada ,kada su prodavači magle,konačno raskrinkani i ti si okrenula ploču,a do jučer si Radmana dizala u nebesa.Toliko o tvojoj vjerodostojnosti. Pročitaj ,što o njemu kaže ,najbliža mu suradnica sa instituta MedilS , DR. SC. FELDMAN.Maska je konačno pala ,sa tog uistinu ,največeg znanstvenika opsjenara. +++++++++++++++++++++++++ Tako je ! Problem je u tome da Radman ništa nije radio,nego prodavao maglu i svoju sujetu ! Dovukao je nekoliko naših mladih ljudi izvana koji su prokleli dan kad su se vratili.Ljudi koji su nekoliko godina bez socijalnog i zdravstvenog statusa.Trebaju novinari napraviti intervju sa njima pa će se vidjeti o čemu se tu radi.Nema više Sanadera pa se niti Radman nema više sa kim pokrivati,Trkelja nešto da ga zovu u Saint Tropez i daju mu laboratorij !! Ma moš misliti da če mu netko dati labos,lovu i pustiti ga da bez kontrole radi što hoće.To je mogao samo u RH.Treba poslati USKOK u MedILS pa nek se oni bave njegovim djelom. Đikić je ozbiljan,marljiv i vodi brigu o svojim suradnicima.Radman je silno zavisan jer Đikić povlači bez problema novac iz EU fondova,a on to može samo sanjati.
4.05.2010. u 20:02h 9A9 je napisao/la: Ankicascreiber je obična orjunašica. Njoj je glavno biti protiv svega što je hrvatsko. U njezinu su društvu DŠ, profesorzag, DoktorAmer, kamoćemo itd. Sve je to ekipa orjunaških plaćenika koja o znanosti nema pojma. Postalaa je jako zaboravna. +++++++++++++++++++++++++++ Hvala za listu jugoudbaškog šljama !!
Radmanova znanost se svodi na reklamiranje GMO hrane kao zdrave. Taj čovjek je kod mene izgubio svaki kredibilitet.
A ti si Ivkošiću balvan za te stvari i najbolje je da se kaniš komentara koji nisu za tebe.U zadnje si vrijeme u sve lošijoj formi i sve manja ti je tolerancija na glupost.
Vidim da sam unaprijedjen u jugoudbasa. Pa sto sada, kad je ta organizacije vec davno mrtva. Kad ja kritiziram stanje u Hrvatskoj, to cinim jer mislim da Hrvatska moze puno bolju .A9, reptil, i drugi su izgleda zadovoljni sa hrvatskim univerzitetima, znanstvom i uopce prilikama koje drze Hrvatsku pri dnu Europe. Bravo patrioti! Mozda je vama dobro, a ako je, rijetki ste. Netko kaze, prvo privreda pa onda znanost. Fino, radite privredu bez znanosti, malo Zimmer frei, pa sivajte traperice, rezbarite caplje, stavite kozu, konkurirajmo Kambodzi i Chadu gdje su nadnice 2 dolara na dan. A mobilne telefone ostavimo Finskoj, medikamente Svicarskoj, finu mehaniku Njemackoj, brodogradnju Koreji, elektroniku Irskoj, automobile Slovackoj itd. Lijepu sudbinu zelite svojim sugradjanima, nema sto.
Manolić se baškario u večerašnjoj epizodi Vrdoljakove serije o Titu, a moja malenkost i nekoliko ostalih forumaša proglašeni smo nasljednicima legendardnoga generalissimusova pomoćnika. Istog onoga generalissimusa kojega godinama kritiziramo zbog suradnje s velikosrpskim zlotvorima. I zato smo jugoudbaši koji nemajuju pojma o znanosti (Doktor Amer), pravopisu (DŠ), matematici (Profesor)... Rugala se sova sjenici, a popularna sova A9, koja podsjeća na legendarnog udbaškog agenta Sovu Šeksa, ni riječi o kriminalnoj organizaciji u vrhu generalissimusove stranke. Vrana vrani oči ne kopa!
Đikića i Radmana od početka u nebo uzdižu upravo jugoudbaši i njihovi mediji. Valja se samo sjetiti rasprave na VL-ovim forumima kada je HAZU odbio primiti genijalni dvojac u svoje redove. Tko je onda branio Radmana i Đikića, ljude sumnjiva morala? Tko je pljuvao po HAZU-u zbog toga? Nije to bilo tako davno. Tražiti što je prvo znanost ili gospodarstvo sliči na traženje odgovora je li prvo jaje ili kokoš. Na prvom je mjestu moral – bez njega je sve ostalo uzaludno. Hrvatskom vladaju jugoudbaši i to je naš glavni problem. Oni jednostavno mrze sve što je hrvatsko i ne samo da se ne trude učiniti što dobroga – oni čine sve da nas unište. Sada već otvoreno pokušavaju zatrti ime hrvatsko. Bez slobode nema ni stvaralaštva, a hrvatski narod nije slobodan. Okupirani smo u vlastitoj zemlji. Nemamo ni svojih dnevnih novina ni svoje televizije. Sreća što jugoudbaši ne mogu zaustaviti Internet! Prepoznaju se i po tomu što naglo gube pamćenje kada im to odgovara. Naravno, oni koji ga imaju.
130 godina!!!! Zamisli da živiš u ovakvoj Hrvatskoj 130 godina! Pakao zaista više nije potreban. Ako je točno da Radman radi na tom \"eliksiru mladosti\" molim da mu se MEDILS oduzme pod hitno. Inače, i Radman i Đikić su žrtve modernog vremena u kojem je dominantan imperativ medijskog marketinga, ako te nema u medijima kao da te i nema. Kad se samo sjetim koje su pojave njih dvojica komentirali čovjek se zapita čime se oni zaista bave. Vjerujem da ima i drugih vrijednih znanstvenika ali njihovi laktovi nisu baš tako čvrsti.
A9 poznat je kao osoba koju krasi pileći mozak, stoga ne zna ni što je jučer jeo, a kamoli tko su bili orjunaši. Ti crni orjunaši željeli su nakon talijanskoga nasrtaja na hrvatsku Rijeku osnovati odrede koji bi napadali talijanskee agresore. U Novomu Sadu okupio ih je sarajevski musliman, ali je akcija prekinuta nakon naredbe jugoslavenskoga kralja Aleksandra. Ništa nije crno-bijelo, ali to ovim mutavim sljedbenicima generalissimusove partije, koji urlikanjem o zatiranju hrvatstva mogu zavarati samo maloumne, ne će biti jasno ni nakon stotinjak godina. No ne kanim ih sprječavati da se koprcaju u glibu vlastitoga neznanja jer je to Sizifov posao! (14.05.2010. u 20:02h 9A9 je napisao/la: Ankicascreiber je obična orjunašica. Njoj je glavno biti protiv svega što je hrvatsko. U njezinu su društvu DŠ, profesorzag, DoktorAmer, kamoćemo itd. Sve je to ekipa orjunaških plaćenika koja o znanosti nema pojma. Postala je jako zaboravna. )
Radman i Đikić su međusobnim sukobom veliko razočaranje za Hrvatsku javnost. Nedavna odbijenica HAZU za njihovo učlanjenje bilo je protumačeno kao ljubomora članova HAZU na ova dva znanstvenika. Sada obojica, više nego ikada zaslužuju primanje u HAZU, ne zbog znanstvenih rezultata, nego zbog iskazane primitivne taštine i neprimjerene međusobne netolerancije. Uklapaju se u HAZU koji je sam sebi svrha.
DŠ U Upao si kao slon u staklariju.Ipak si ti ekspert za titu i kompaniju,a koliko vidim Ivkošić ih ne spomeni u kolumni.Tko o čemu ti o JBT u i o njemu sličnima . Što bi tvoji rekli ,promašio si ceo fudbal.
A9, junak iz Krležine izreke o \"hrvatskoj kulturi i srpskomu junaštvu\", niže ocjene o mojoj malenkosti i nastavlja gubiti tlo pod nogama. Ja sam jedan od najžešćih kritičara generalissimusove suradnje s velikosrpskim zlotvorima Karadžićem i Miloševićem, a ovaj glupavko A99 proglašva me četničkim ideologom!? Ako je i toga budalaša, previše je!
Malo za ljubitelje orjunaške literature... \"Položaj je Dalmacije danas u Hrvatskoj takav da odgovara službenom stavu da Dalmacije nema, da ona zapravo ni ne postoji. Ono što u tome jest začuđujuće nije toliko taj stav prema Dalmaciji, pa onda ii takav, tome odgovarajući, njezin položaj, nego zaprepašćuje to što je stav dobrim dijelom prihvaćen i u Dalmaciji. Onaj koga nema ne može imati ni svoju politiku. Ističe to dr. Mira Ljubić-Lorger najavljujući svoju knjigu “Autonomaši, orjunaši, preporoditelji”, u izdanju VBZ-a, koja će se javnosti predstaviti na 7. zagrebačkom sajmu knjiga. \"
vh1 komentar ti je fantastican, genijalno!!!!!! Dikic i radman su se osramotili, nije vazno tko je u tome kriv, vazno je samo da treba imati dostojanstva i u teskim situacijama. obojica su pokazali tastinu koje je bila potpuno neproduktivna
Vila Dalmacija je kultno mjesto u kojem je u poznim godinama navodno Tito bario lijepu Getrudu Munitić. Pričale su se legende o Titovoj vitalnosti. Naučniku Radmanu je to sigurno raspalilo maštu i potaklo da baš na tom mjestu ostatku čovjećanstvatva pruži nadu u podari mu eliksir vječne mladosi. Žao mi je što nije uspio , meni bi dobro došao.
Jesu li ta dva pametnjakovica nekoga pitali,da li zeli zivjeti 130 godina? Hrvatska je doista malena za te veleumnike i najbolje bi bilo da njihove \"ideje\" financira nekakva drzava koja ima novaca napretek. Necemo se mi uvrijedit ni ako ihh posvoje. Vazno je da je za dobrobit covjecanstva. Svi smo mi u istom camcu. Samo sjasite s nase grbace!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ivkosicu moj ode sve kvragu u nasoj lipoj balkanskoj krcmi...A svjetla nikako da se upale. I kako dalje? Ima li uopce za nas sanse u bilo cemu? Ekonomija nam je potopljena, politika korumpirana, vodeci HDZ se lazno prestavlja strankom, uu sportu smo uglavnom popusili, u kulturi je jedino dobro sto nas konacno posjetise bjelosvjetski luseri i eto ih na svjetlom dubrovackom Stradunu, a sto smo uopce u nauci mogli ocekivati od tih radmana i ostalih...?Prema tome pisi propalo moj Milane jabuko sa grane. Najbolje ti je baciti koplje u trnje, jer ni domoljublje vise nije sto je bilo...