Nebojša Slijepčević oglasio se nakon dodjele Oscara, objavio je fotografiju: 'Glavni krivci...'
"Čovjek koji nije mogao šutjeti", nastao u produkciji Antitalenta, Katarine Prpić i Danijela Peka, prvi je hrvatski film od osamostaljenja koji je bio nominiran za Oscara
Komentari 47
Oscar je postao sprdnja. Kakva sve gluposti osvajaju te kipiće !? U glumačkim kategorijama još i gore. Jedan Pacino je morao "oslijepiti" a da Di Caprio doslovno "smrznuti g." da ih se dočepaju.
Ako je za "Kauboje" nakon poraza od Danske na trgu bio urnebes, nema razloga da Thompson i raja ne proslave i Slijepčevića?
Ovaj uradak kako je snimljen ne govori ništa o radnji filma,moraš prije ili kasnije od gledanja pročitati o čemu se radi u filmu,a silne domaće pohvale nisu mu mogle pomoći.Žali,Bože ,truda i novaca uloženih u filmić.
Prostitucija je danas u modi, cak pobjedjuju i oskare (5).
Već biti nominiran velika je stvar. Čestitke !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Teško nekima u glavicu ide što je Oskar ! Bravo Nebojša i čitava ekipo, već ste povijest ispisali, izvrsno, nastavite sa tim radom. Protiv cajkara i ideologija 13. stoljeća.