Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 97
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
OSTAO BEZ KIPIĆA
Povratak na članak

Nebojša Slijepčević oglasio se nakon dodjele Oscara, objavio je fotografiju: 'Glavni krivci...'

"Čovjek koji nije mogao šutjeti", nastao u produkciji Antitalenta, Katarine Prpić i Danijela Peka, prvi je hrvatski film od osamostaljenja koji je bio nominiran za Oscara

Komentari 47

BJ
bjmaro
07:06 03.03.2025.

O Nebojši vise tekstova nego o Tudmanu za cijeli svog ratnog mandata

VL
DU
Deleted user
07:45 03.03.2025.

Ja mislio ne gine mu Oskar, već kupio litar votke za doček na Trgu i oprao Jugoslovensku zastavu...kad ono ćorak...

VL
DU
Deleted user
08:12 03.03.2025.

Napokon jedna dobra vijest za Hrvate.

VL
Avatar istovari
istovari
08:28 03.03.2025.

Da si bar snimio film o Luki Modriću svi bi razumjeli ali ovako ni sa duplim prijevodom na domaćem terenu ne ide.

VL
Avatar BRISELKO
BRISELKO
06:55 03.03.2025.

Vidi Jugovića! Prikladno su se dotjerali za preuzimanje nagrade, a onda ništa...😂🤣. Uzgred, zna li se tko im je platio put i boravak u Americi?

VL
PB
pb1520
07:12 03.03.2025.

Sad slijedi faza silovanja javnosti s kinoprodukcijama. Bljak

VL
Avatar korisničko_ime
korisničko_ime
06:46 03.03.2025.

Valjda se sada napokon smije reći da mu je film loš. Netko neupućen (a to je cijela Amerika i dobar dio svijeta) nema blage veze o čemu se u filmu radi.

VL
JO
JovanC
07:44 03.03.2025.

Jadna moja Hrvatska kad placas snimanje filmova o hrabrosti oficira jna, agresorske vojske, koja nam je ubila preko 15.000 ljudi i spalila zemlju, a ne snimas filmove o herojima braniteljima. Konkretni oficir nije digao glas o paljenju i rusenju i ubijanju po Vukovaru i Dubrovniku. Tko nam vlada nije ni cudo.

VL
Avatar krcedolac
krcedolac
07:00 03.03.2025.

Hoće li Tompson pjevati na dočeku?

VL
DU
Deleted user
08:38 03.03.2025.

hoće li lijevičari organizirati doček...recimo u "Slovenskoj 9 " jer ih više neće biti?

VL
GA
Gajger
07:58 03.03.2025.

Amerikanci nisu prepoznali veličinu oficira JNA.

VL
AN
AntePortas9
09:04 03.03.2025.

Kako bi bez nečega ostao, prethodno bi to trebao imati.

VL
DU
Deleted user
07:46 03.03.2025.

Nisu Ameri glupi kao Evropljani.

VL
Avatar Joannes decimus
Joannes decimus
08:56 03.03.2025.

Ma koga briga za ove. Dajte one koji su pobijedili u toj kategoriji.

VL
Avatar zpAgram
zpAgram
08:28 03.03.2025.

Znači nema dočeka sa rafalima???????

VL
CI
Ceca iz Benkovca
00:48 06.03.2025.

Logika ovih komentara je: ja ne radim u toj tvornici, pa zato neka tvornica izgori premda proizvodi nešto hrvatsko nagrađivano po svijetu, baš mi je drago. 💩 Koji nesretnici, nađite si malo života 😂

VL
JO
Joseph1
12:49 03.03.2025.

Nemaju Ameri Obuljenku.

VL
Avatar Spalathos
Spalathos
13:36 03.03.2025.

Jako sam sretan što ovaj antihrvatski uradak nije osvojio kipić. Uljepšalo mi dan. Hvala Akademiji.

VL
Avatar bozijo
bozijo
11:14 03.03.2025.

Je li se koji vrtić mogao napraviti hrvatskim novcima koji su bačeni u 13 minuta filma o oficiru agresorske vojske.

VL
Avatar rubinet
rubinet
19:18 03.03.2025.

Žo mi je..Naš Nebojša osto bez kipića...

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.