Da ne idu izbori, meso bi bilo zdravo
Cijela hajka s mesom imala je zapravo biti doslovna slika političke propasti Hrvatske
Komentari 47
Kuma Jele,vjerojatno si preopterečena pa kasniš,ne brini,kuma jovu smo ispratili uz najveće vojne počasti.Malo je i kum Admin prebrisa ,ali nema veze. Idemo dalje.
Slažem se s autorom, samo mislim da je sve počelo izvana, a dio \"ljevice\" je sudjelovao jer je i tako plaćen da slabi hrvatsku, a drugi dio \"ljevice\" je iskoristio priču da ušičari koji politički bod, bez obzira na mogućee posljedice po hrvatsko gospodarstvo. Ali nemojmo zaboraviti da imamo i \"Hrvatine\" s istim ciljem. Dakle naša prehrambena industrija, što uključuje i mesoprerađivačku, je ostala valjda jedina grana proizvodnje u Hrvatskoj koja je zadržala veliku dominaciju na domaćem tržištu, a u našem, inače jadnom izvozu, spada među veće igrače. I to unatoč 20-godišnjem trudu stranih proizvođača da nam nametnu svoje proizvode, a time i ubiju našu proizvodnju. Pa se pitam što rade naše prije svega obavještajne i kontraobavještajne službe, a i MUP? U prva 3 dana je trebalo utvrditi o čemu se radi. Ako je \"zaštićeni svjedok\" od kojeg je krenula medijska hajka, govorio istinu o 10 g. starom mesu, odmah zatvoriti taj pogon gdje se to dogodilo. A ako je lagao, utvrditi tko stoji iza ovog, inače u svijetu uobičajenog, industrijsko-obavještajnog napada. U ovom slučaju na zadnje ostatke neke naše proizvodnje. I s tim informacijama u javnost, a s krivcima iza brave. Ali trebalo je da jedan (Srbin i ljevičar) Uzelac na sjednici Vlade zatraži djelovanje \"svih nadležnih službi da se vidi tko stoji iza ovog anti-propagandnog napada na RH\", da bi oni ljevičari koji vole ovu našu Domovinu, shvatili da bi ovo stvarno mogao biti obavještajni napad na našu industriju. (Nažalost brzo se vidjelo da to \"ljevici\" ne nosi bodove, pa se više nije vrtilo po medijima). A da ima piz.arija po dućanima, ima. Tu se uglavnom svi slažemo. Ali se trgovinsko-uvoznički lobi ne dira, nego se zbog njegovih antihrvatskih igara i dalje napada naša proizvodnja. Pogledajte što govore Yutarnji i Jovanović-Šprajc, pa to je, u najmanju ruku bolesno.
Piskaralo Pavičić vjerojatno uglavnom jede kavijar jer je papreno plaćen za svoje nebuloze, no ne kanim se petljati u Večernjakovu poslovnu politiku. Samo ću reći da je hrvatska mesna industrija dno dna, ali sada će me napadati da to pišemm nakon instrukcija u Račanovoj školi obmane. Ovim nadridomoljubima kukavni Ivica kriv je za sve nedaće koje su nas zadesile za 16-godišnje vladavine zločinačke generalissimusove stranke opasnih namjera. Nema nama spasa...
-4 + - 15.09.2010. u 23:07h DŠ... je napisao/la: Nema nama spasa... ------------------------------------- Da kokordakalo - tebi nema spasa. Ti i profesorzag se morate preselit u zemlju gdje se priznaju gay brakovi da zbilja budete sretni. Sretno. Javi se kad se kad objesite plahtu.
ovaj \"novinar\" Pavičić je stvarno TEŠKO bolestan... jadnik u svemu vidi napad na svoju voljenu Partiju... i očajnički ju brani...
Kako bilo bilo, ja, a i moja djeca jedemo isključivo hrvatske mesne proizvode, bilo od svježeg mesa ili konzervirane. I nemam namjeru mjenjati svoje navike. Jednostavno, više vjerujem u kvalitetu hrvatskih proizvoda, nego u uvozne sumnjive kvalitete. Čak i ako je istina to što pišu, sigurno neću početi konzumirati uvozne proizvode, ostat ću kod provjerenih marki koje sebi sigurno ne bi dozvolile takve skandale, kao što su Vindija, Gavrilović, Pik, Podravka i sl.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jovo je od svojih ustiju napravio rit, zato mu iz njih izljeću riječi kao \"..donja\"