Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 15
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Da ne idu izbori, meso bi bilo zdravo

Cijela hajka s mesom imala je zapravo biti doslovna slika političke propasti Hrvatske

Komentari 47

OB
-obrisani-
15:46 14.09.2010.

KUMAJELA je napisala:......smije se ko cigo bijelom kruhu hahaha legendarna naša kumajela! Još malo pa će onaj s prezimenima imati i više očiju nego zubi . Je se ugojio.....

VL
SS
Sam Sin Koče Rin
16:57 14.09.2010.

Moram priznati da se odavno nisam nasmijao komentarima kao ovim.... Svaka čast....haha... Ima ih za desetke... Ma, Milanovićeva politika-kako što brže do trona- će smislit svakakvih čudesa, a evo poče od mesa.... sutra će nešto drugo, pa treće... Samo ne sjećam se nekih dobrih ukusa za njihove vladavine.............! Nešto mi i do danas smrdi.....!

VL
OB
-obrisani-
17:07 14.09.2010.

Tko o cemu......\"patuljčica\" o mesu ! ...bit će da su joj puna usta.....

VL
ZZ
zzbabac
17:51 14.09.2010.

Zasto VL najprije ne uredi stanje u vlastitoj kuci, pa onda neka rjesava probleme u Hr. Diktatura admina, moderatora. ili kako vec, malih titostaljinista je besramno bezobrazna. I sam sam cesto prosao kao purgeraj ZG - dokad tako draugovi?????

VL
ŠI
šimuka
18:06 14.09.2010.

JOVO,da li i čaću zoveš prdonjom,ali što očekivat od nekog ,ko je pola čovik a pola vo.

VL
LI
livoguza2
19:55 14.09.2010.

Ako mene pitate, bolje vam se otrovati pokvarenim i smrdljivim mesom ,ego pokvarenom i smrdljivom KOMUNISTIČKO - ČETNIČKOM koalicijom. Sudeći po njegovu televizijskom djelovanju, Šprajc se u svemu slaže sa svojim ocem Jovanovićem. Rekao bih da je Šprajc pravi šprajcc koji podupire navedenu koaliciju koja se, da bi zavarala naivne birače, sama nazvala KUKUriku koalicija. I napokon, kakva to opasnost od smrdljiva mesa prijeti Hrvatima kad taj isti Šprajc i navedena koalicija uporno tvrde da je u Hrvatskoj takva trula situacija da ljudi nemaju ni za KRUH. E sad ti promisli logike: jedu meso, a nemaju za kruh. Ovdje nešto smrdi. SMRDI, SMRDI, UŽASNO SMRDI!

VL
ŠI
šimuka
20:12 14.09.2010.

livoguza cvaj Sjedni,pet.

VL
SS
Sam Sin Koče Rin
21:14 14.09.2010.

livoguza------ Kukuriku znači--najprije će nam biti kuku, a onda ćemo riknuti------!

VL
GR
Gradinar
21:39 14.09.2010.

Fantastičan komentar. Fantastična pronicavost!

VL
PE
peljar
22:32 14.09.2010.

Ne znam Pavičiću kakvu ti korist imaš od toga da se nepotrebno petljaš u istinu o mesu. Moj mesar, kad želim nešto kupiti, znade reći - Susjed, dođite poslije, budem vam priredil. Kad sam došao poslije, rekao mi je da meso koje prodaje već treći put odleđeno i da ne valja. Uostalom, što ti imaš protiv komunista, uvijek si imao dobro mjesto i primao sjajnu plaću za ono malo što si pisao i uređivao.

VL
Avatar Bull
Bull
07:19 15.09.2010.

još jedan u nizu režimskih novinarčića

VL
ZM
zmaj1111
00:30 15.09.2010.

Kao i uvijek, bijedan komentar. Ovoga puta i smrdljiv.

VL
DO
doktorica
07:50 15.09.2010.

To što se još nismo svi potrovali znači da imamo dobre hrvatske želuce koji su otporni na sve...

VL
OP
OPTIMISTA
10:17 15.09.2010.

Zanimljivo, Pavicic bez pardona optuzje opoziciju za niske udarce aktualnoj vlasti a kako vec mjesecima premijerka \"trci\" po Hvatskoj i provodi izbornu kampanju sluzeci se, ponekad, jeftinom retorikom protiv opozicije i to bez ikakvih argumenata, Pavicic ni rrijeci o tome. Ako je ikad jedan novinar eksplicite pokazao gdje su njegovi interesi, onda je to Pavicic pokazao ovom kolumnom. Zanima me sto je ovom

VL
OP
OPTIMISTA
10:21 15.09.2010.

autoru obecano za ovaj glupi tekst. Sve je to moguce u Hrvatskoj. Ako imamo, a imamo, trgovacku mafiju, zasto ne bismo imali mesopreradjivacku mafiju.

VL
GB
gojko boric
10:32 15.09.2010.

Kakve veze ima Vlada s eventualnim \"smrdljivim mesom\" u Hrvatskoj ? Zar ga ona uvozi ili \"proizvodi\" ? Ako inspektori ne odkrivaju možebitno pokvareno meso treba ih prozvati i sankcionirati. I to je sve . Vlada sigurno ima drugih poslovaa . U Njemačkoj su se posljednjih godine pojavile na tržištu na tisuće tona pokvarenoga mesa. Mediji su digli uzbunu . Određene službe su se uključile u traženje krivaca . Državni odvjetnici podizali su optužbe . Krivci su sankcionirane . A cijelo to vrijeme Savezna vlada u Berlinu je čvrsto sjedila na sedlu vlasti. Dakako, javilo se Ministarstvo zaštite potrošaća i poljoprivrede i učinilo ono što treba učiniti, odnosno objasnilo javnosti da u Njemačkoj vlada slobodna tržišna privreda u kojoj se događaju kriminalnna djela, a stvar je određenih organa da progoni kriminalce, te sudstva da ih kazni. Komentator Pavičić je kao i uvijek u pravu : hrvatska oporba traži Vladi dlaku u jaju kako bi je oborila prije izbora . Po svoj prilici Vlada će izgubiti izbore, ali će oporba proklinjati sebe i svoje medijske poslužitelje zašto je došla za kormilo vlasti jer će morati donijeti užasno bolne mjere i možda prijedobno biti zbačena s vlasti nakon golemih demonstracija i drugih prosvjeda . Da je hrvatska oporba pametna ne bi trebala previše galamiti jer bez obzira tko idućih godina dođe na vlast to će teško požaliti .

VL
OB
-obrisani-
10:56 15.09.2010.

U razvijenim zemljama proizvodnja je automatizirana. Na jednoj strani ubaci se vol, na drugoj ispadaju kobasice. U kukuriku obitelji postupak je obratan. Na jednoj strani ubacuju se kobasice, na drugoj ispadaju volovi.

VL
DU
Deleted user
11:23 15.09.2010.

Od političara jedino su gori oni koji im se ulizuju. Tako je i sa ovim gospodinom novinarom.

VL
LI
livoguza2
13:22 15.09.2010.

ADMINE! Upravo sam pročitao kolumnu Milana Jajčinovića popraćenu snimkom braniteljskom spomeniku u Borovu na kojem je ćirilicom ispisan grafit ČETNICI SEVER. Dakle, u Borovu postoje ljudi koji se ponose da su ČETNICI. A Vi smatrate da je ta riječ NEPRIMJERENA i zbog nje niste pustili moj komentar @šimukina @jovana. Kad sam riječ ČETNIK zamijenio s riječi Srbin, pustili ste ga da biste ga napokon potpuno izbrisali. Pitam: zašto je riječ ČETNIK neprimjerena i zašto štitite ČETNIKE sa spomenika u Borovu? O momu zapisu na @peljarov zapis koji nikako niste htjeli pustiti, mada u njemu nije bilo niti jedne, baš niti jedne, neprimjerene riječi, niste nikako htjeli pustiti. Zar tako biblijska Zvijer kani uspostaviti svoje kraljevstvo na zemlji? Zar ste tako opsjednuti biblijskom Zvijeri kad joj tako revno služite?

VL
LI
livoguza2
14:50 15.09.2010.

Kad JOVO gospodina J. Pavičića zove PRDONJA, onda je adminu ta riječ PRIMJERENA, a kad ja @šimuki kažem da je JOVO pola Srbin, a pola smrdljivo meso, onda su riječi neprimjerene.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.