Da ne idu izbori, meso bi bilo zdravo
Cijela hajka s mesom imala je zapravo biti doslovna slika političke propasti Hrvatske
Komentari 47
Moram priznati da se odavno nisam nasmijao komentarima kao ovim.... Svaka čast....haha... Ima ih za desetke... Ma, Milanovićeva politika-kako što brže do trona- će smislit svakakvih čudesa, a evo poče od mesa.... sutra će nešto drugo, pa treće... Samo ne sjećam se nekih dobrih ukusa za njihove vladavine.............! Nešto mi i do danas smrdi.....!
Tko o cemu......\"patuljčica\" o mesu ! ...bit će da su joj puna usta.....
Zasto VL najprije ne uredi stanje u vlastitoj kuci, pa onda neka rjesava probleme u Hr. Diktatura admina, moderatora. ili kako vec, malih titostaljinista je besramno bezobrazna. I sam sam cesto prosao kao purgeraj ZG - dokad tako draugovi?????
JOVO,da li i čaću zoveš prdonjom,ali što očekivat od nekog ,ko je pola čovik a pola vo.
Ako mene pitate, bolje vam se otrovati pokvarenim i smrdljivim mesom ,ego pokvarenom i smrdljivom KOMUNISTIČKO - ČETNIČKOM koalicijom. Sudeći po njegovu televizijskom djelovanju, Šprajc se u svemu slaže sa svojim ocem Jovanovićem. Rekao bih da je Šprajc pravi šprajcc koji podupire navedenu koaliciju koja se, da bi zavarala naivne birače, sama nazvala KUKUriku koalicija. I napokon, kakva to opasnost od smrdljiva mesa prijeti Hrvatima kad taj isti Šprajc i navedena koalicija uporno tvrde da je u Hrvatskoj takva trula situacija da ljudi nemaju ni za KRUH. E sad ti promisli logike: jedu meso, a nemaju za kruh. Ovdje nešto smrdi. SMRDI, SMRDI, UŽASNO SMRDI!
livoguza cvaj Sjedni,pet.
livoguza------ Kukuriku znači--najprije će nam biti kuku, a onda ćemo riknuti------!
Fantastičan komentar. Fantastična pronicavost!
Ne znam Pavičiću kakvu ti korist imaš od toga da se nepotrebno petljaš u istinu o mesu. Moj mesar, kad želim nešto kupiti, znade reći - Susjed, dođite poslije, budem vam priredil. Kad sam došao poslije, rekao mi je da meso koje prodaje već treći put odleđeno i da ne valja. Uostalom, što ti imaš protiv komunista, uvijek si imao dobro mjesto i primao sjajnu plaću za ono malo što si pisao i uređivao.
još jedan u nizu režimskih novinarčića
Kao i uvijek, bijedan komentar. Ovoga puta i smrdljiv.
To što se još nismo svi potrovali znači da imamo dobre hrvatske želuce koji su otporni na sve...
Zanimljivo, Pavicic bez pardona optuzje opoziciju za niske udarce aktualnoj vlasti a kako vec mjesecima premijerka \"trci\" po Hvatskoj i provodi izbornu kampanju sluzeci se, ponekad, jeftinom retorikom protiv opozicije i to bez ikakvih argumenata, Pavicic ni rrijeci o tome. Ako je ikad jedan novinar eksplicite pokazao gdje su njegovi interesi, onda je to Pavicic pokazao ovom kolumnom. Zanima me sto je ovom
autoru obecano za ovaj glupi tekst. Sve je to moguce u Hrvatskoj. Ako imamo, a imamo, trgovacku mafiju, zasto ne bismo imali mesopreradjivacku mafiju.
Kakve veze ima Vlada s eventualnim \"smrdljivim mesom\" u Hrvatskoj ? Zar ga ona uvozi ili \"proizvodi\" ? Ako inspektori ne odkrivaju možebitno pokvareno meso treba ih prozvati i sankcionirati. I to je sve . Vlada sigurno ima drugih poslovaa . U Njemačkoj su se posljednjih godine pojavile na tržištu na tisuće tona pokvarenoga mesa. Mediji su digli uzbunu . Određene službe su se uključile u traženje krivaca . Državni odvjetnici podizali su optužbe . Krivci su sankcionirane . A cijelo to vrijeme Savezna vlada u Berlinu je čvrsto sjedila na sedlu vlasti. Dakako, javilo se Ministarstvo zaštite potrošaća i poljoprivrede i učinilo ono što treba učiniti, odnosno objasnilo javnosti da u Njemačkoj vlada slobodna tržišna privreda u kojoj se događaju kriminalnna djela, a stvar je određenih organa da progoni kriminalce, te sudstva da ih kazni. Komentator Pavičić je kao i uvijek u pravu : hrvatska oporba traži Vladi dlaku u jaju kako bi je oborila prije izbora . Po svoj prilici Vlada će izgubiti izbore, ali će oporba proklinjati sebe i svoje medijske poslužitelje zašto je došla za kormilo vlasti jer će morati donijeti užasno bolne mjere i možda prijedobno biti zbačena s vlasti nakon golemih demonstracija i drugih prosvjeda . Da je hrvatska oporba pametna ne bi trebala previše galamiti jer bez obzira tko idućih godina dođe na vlast to će teško požaliti .
U razvijenim zemljama proizvodnja je automatizirana. Na jednoj strani ubaci se vol, na drugoj ispadaju kobasice. U kukuriku obitelji postupak je obratan. Na jednoj strani ubacuju se kobasice, na drugoj ispadaju volovi.
Od političara jedino su gori oni koji im se ulizuju. Tako je i sa ovim gospodinom novinarom.
ADMINE! Upravo sam pročitao kolumnu Milana Jajčinovića popraćenu snimkom braniteljskom spomeniku u Borovu na kojem je ćirilicom ispisan grafit ČETNICI SEVER. Dakle, u Borovu postoje ljudi koji se ponose da su ČETNICI. A Vi smatrate da je ta riječ NEPRIMJERENA i zbog nje niste pustili moj komentar @šimukina @jovana. Kad sam riječ ČETNIK zamijenio s riječi Srbin, pustili ste ga da biste ga napokon potpuno izbrisali. Pitam: zašto je riječ ČETNIK neprimjerena i zašto štitite ČETNIKE sa spomenika u Borovu? O momu zapisu na @peljarov zapis koji nikako niste htjeli pustiti, mada u njemu nije bilo niti jedne, baš niti jedne, neprimjerene riječi, niste nikako htjeli pustiti. Zar tako biblijska Zvijer kani uspostaviti svoje kraljevstvo na zemlji? Zar ste tako opsjednuti biblijskom Zvijeri kad joj tako revno služite?
Kad JOVO gospodina J. Pavičića zove PRDONJA, onda je adminu ta riječ PRIMJERENA, a kad ja @šimuki kažem da je JOVO pola Srbin, a pola smrdljivo meso, onda su riječi neprimjerene.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
KUMAJELA je napisala:......smije se ko cigo bijelom kruhu hahaha legendarna naša kumajela! Još malo pa će onaj s prezimenima imati i više očiju nego zubi . Je se ugojio.....