Rohatinski: Treba nam rez, od plaća do potrošnje
Ne znam u čemu bi to MMF mogao intervenirati, sami ćemo riješiti probleme, reakcija je premijerke Jadranke Kosor na izjave guvernera Rohatinskog
Komentari 353
Pozdrav ljudi, pozrdav koomunjare!
scary ... ajd se ti ubi ako nemaš posla, stana i ništa u životu a pretpostavljam dosta godina ... kome trebaš takav ništ korist i u čega si spizdio život ... ? ... hladio si muda u smrdljivoj tvorevini zločincaca broza, bez škole i bez znoja i mislio da će tako biti vječno ... lijepo crkni kao što je i ta tvoja kugoslavija ako nisi konkurentan ... strava ...
Doista želimo MMF??? http://www.gasparic-pejzazi.com/MMF.htm
Kosorica još ne shvaća da vlast ne može sama rješavati probleme. Da sami mogu riješiti probleme Šuker bi sjedio u Zagrebu i posuđivao novce drugima, a ne obratno.
puky, puky, sporo shvaćam, ali konačno uvidjeh: Ta vi se zalažete za potpuno ukidanj e rodiljnih naknada, jer je to prljav novac, njime se zapravo plaćaju seks i rađanje Hrvatica i Hrvata, a plaćanje za seks i djecu je sramotata jer samo preuzvišena ljubav uzrokuje seks, i to samo radi djece, a djeca, dakako, samo od velike roditeljske ljubavi žive. I zato, konačno, treba ne samo rodiljne naknade ulinuti, neko i ideju o njima zatrti...
@@@@ Nismo htjeli smanjiti plaće da ne izgubimo glasaće, da nas ne sruše pri odlućivanju o povjerenju vladi a naročito njenoj čelnici. da možemo ostvariti plan dvjesto bogatih obitelji da možemo rasprodavati po jednu kunu da možemo dopustiti takunima dada se skrase da možemo dopustiti dotok novca da možemo svom dragom ivi kupiti BMW damožemo i susjedima dati neke ustupke da možemo stranim bankama dati da si nešto zarade. da možemo reći tim istima da smo im to mi dali u bescjenje itd ato da je država u stanju dužničkog ropstva več sada to nije meni bitno. Sa time ćete se ionako vi hrvati. Ja sam političarka a ne financijska dadilja. Daje se na znanje i ravnanje.
1. moramo znati kuda želimo ići 2. moram znati hodati i ići 3. tamo se mora stići ima li ijedan imbecil na ovoj političkoj sceni koji može shvatiti ta 3 OSNOVNA POSTULATA STATEGIJE
kvaka ... sporo shvaćaš a brzo zaboravljaš - rodiljnim naknadama se ne \"kaparišu\" djeca unaprijed već se nagrađuju oni koji ih sa ljubavlju imaju ... velika je to razlika od tvoje ideje plaćanja ženama da rađaju i plaćanja majkama dada lakše podignu već rođenu djecu ... strava ...
da je došao mmf tek bi onda građani osijetili krizu i pobunili se protiv mjera koje bi bile višestruko drastičnije.
Zar je sve mao laž? Ne znaju oni ni što je strategija. Nedavno je Kosorica izjavila da planiraju samo nekoliko dana unaprijed.
patuljčica.. ...a toliko se trudim ubaciti sjeme mudrosti u ostatak barem čitateljstva....možda jednog dana neka od budala u \"vrhu\" i čuju....da bi bilo bolje a sve zajedno za nas bi ipak bilo nekakvo poboljšanje,,,,
Bila je tako lijepa ali kratko je trajala...........
Tko igdje neku drastičnu mjeru HR Vlade vidi? Taj sigurno ima naočale koje potpuno deformiraju stvarnost. Najdrastičnija je mjera penalizacija prijevremenih starosnih umirovljenica i umirovljenika, koju su šutke sindikalne veličine podržale, a mirovine 80% Hrvatica i Hrvata ionako su ispod praga siromaštva. Tko to još ima iluziju o Hrvatskoj kao državi blagostanja? Da, svakako Šeks, Bebić, Žužul, Sanader, Kosor,... Sav iluzionizam-spiniranje Sanader-Kosor-Šeks iščeznut će bankrotom brodogradilišta. I u toj i takvoj propasti sdpenjare u Zagrebu smišljaju masaže, učenje jezika 24-satne vozače, 40.000 bruto-plaće, krađe u javnim nabavama, ta klika nesposobnjaka u gradskim firmama tek sada ulazi u raj. Isto to čine HDZ i prirepnih stranaka kadrovi po državnim firmama. Vidi li itko kraj pljački, vjeruje li itko u antikorupciju... Pa i djetetu je jasno da je Polančec kažnjen jer nije bio na liniji jačih HDZ-ovaca, a ne zato jer je kriminalac...
Zar je sve samo laž? Uzalud. Kosorica ni Rohatinskog ne čuje a kamoli koga drugog. Samodopadnost i oholost su vrlo opasni. A što se tiče MMF-a on će doći onog trenutka kada Hrvatska više ne bude mogla servisirati svoj dug.ug. Htjeli to mi ili ne. Kako kaže narodna poslovica: kasno se j. kajati.
Amateri vode Hrvatsku, zato je sve ovako kako je Bog i Pravi Hrvati Za Dom Hrvate i Hrvatsku
Ljudi, budite pametni! Ako dođe MMF ovo će postati država robovlasništva i ostat če mo bez svega što imamo. Poziv MMF-u je kao da ste proglasili osobni bankrot i onda oni pruzimaju i upravljaju sa tobom i svim onim što još uvijek imaš.
Kada vam voda stigne do pod grlo, zovite, mozda vam budem mogao pomoci Napomena :Konsultanske usluge kostaju Bog i Pravi Hrvati Za Dom Hrvate i Hrvatsku
Uprogramu SDP-ovaca je sigurno bolji zivot svih Hrvata .Kako????????????????????????????????????????Nakon mjesec dana dat ce ostavke ,ako im savjest bude ko pred izbore.
bitno da je kosorka izuzetno zadovoljna situacijom
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
jedina si greška ti rohatinski i ova stoka sitnog zuba koja pod medijskim utjecajem stranih gazda naših medija i uvoznog lobija tebe diže u nebesa,al zapamtite jedno,kad model plačkanja kojeg si sudionik i ti bude potrošen,kad se dužničko ropstvo ostvari,oranice prijeđu u ruke stranaca,otoci i šume,tad češ nestati,i ti tvoja pamet čete biti prikazani opet onako kako to njima odgovara,a ova stoka sitnog zuba koja te danas podržava bacat če za tobom kamenje jer če biti na rubu gladi,al da nebune zabune ja ču zaraditi i na tome kako zarađujem i na ovoj tvojoj politici