Riječ glavnog urednika portala Darija Markasa
Projektni je tim na njemu naporno radio proteklih deset mjeseci sa željom da osmisli portal koji će potpuno zadovoljiti želje i potrebe svih naših čitatelja te privuče i one kojima do sada portal Večernjeg lista nije bio na listi omiljenih.
Komentari 121
meni se generalno sviđa.. ali ne razumijem čemu ovakav način pregleda slika?? To koriste jutarnji, 24sata i još neki, a meni je stari način puno bolji - samo klikneš sliku, ona se poveća i to je to. kakvo otvaranje skrozoz neke nove stranice.. to je razočaranje
I nevidim ni jedan *** deleted by admin*** pa predpostavljam da se sad to anonimno bez traga brise.
VL preferiram bez obzira na dizajn zato jer ima manje žutila i jeftinog senzacionalizma od Jutarnjeg ili Indexa, ali ovaj redizajn je poprilično odbojan i nepregledan. Uhvatim sebe da se nasilu vraćam na VL samo zbog njegovih kvalitetnijih vijesti.
nemam kaj komentirati,osim da smo već naučeni vraćati se u natrag
Aha! Znači, svaki <Enter> automatski šalje komentar. Toga prije nije bilo. Lijepo je što sad mogu vidjeti sve svoje komentare stare 3 godine, ali nije lijepo što nema komentara od napisanih od ožujka 2013. godine. Zbog čega je došlo doo tog prekida? Zar je to zbrisano s diska? Postoji li sada nekakvo ograničenje broja znakova komentara? Zašto je ukinuta mogućnost prijave nekog "nepoćudnog" komentara (spam, off-topic, vrijeđanje...) od strane drugih komentatora? Oduzimanje mogućnosti komentiranja u periodu između 21:00 i 09:00 sati je izvan pameti. Zar želite ukinuti komentare? Čak i prethodno pravilo o nemogućnosti komentiranja poslije ponoći bilo je restriktivno. Bolje da ne napišem što mislim o ovome novome.
Jutros sam komentirala a još nema komentara???.I zašto ima toliko bijele boje,svijetli ko u lunaparku,teško je gledati a kamoli čitati...!?!
10 mjeseci za ovo nedonošče? Na androidu smaže memoriju dok si rek'o šeks..da vam bar funkcionira ona tzv. aplikacija... rss ne funkcionira kako spada...ma... doviđorno....
bez uvrede ali to je katastrofa
Kada se pišu poruke i kada se stisne enter, pa onda se valjda očekuje da se u poruci skoči u novi red a ne da se kao na facebuku pošalje poruka. Na facebooku se pišu mali statusi pa je to očekivano, ali ovdje se komentira. Mora se moći skočiti u novi red. To obavezno morate doradit. Pa sada još komentar od malo prije o tražilici. To što ste sada napravili nije baš nešto. Znate kako ste to trebali napravit. Da kada se klikne ikonica traži, da se onda lijepo ispod bloka od menija da se spusti veliko polje za traženje. Tako da je praktično i za korisnika na malim mobilnim ekranima.
Mogućnost izravnog odgovora na nečiji komentar mi izgleda sasvim u redu. Treba tek vidjeti kako će to funkcionirati u praksi.
Ako je vaš moto - svaka je promjena dobra, makar i na gore, onda ste ostvarili cilj. Definitivno ste postali, bez konkurencije najlošije dizajniran portal. Zbrka, konfuzija, nepreglednost, a da ne spominjem tek koliko mi je vremena trebalo da polovim način slanja komentara... Jako, jako loše.
Evo, nakon dva dana; dizajn OK (stil), no jako malo informacija na prvoj stranici. Ispada kao da se novine sastoje od 5-6 članaka, ostalo je poprilično nepregledno i razvučeno. Pogledajte malo CNN, BBC, DW i slične, cilj je pružiti što više informacija, da čovjek može odabrati što želi čitati i iz kojeg područja. Ovdje to definitivno nedostaje, a ovo bi trebao biti dnevni informativni portal, a ne neki magazin...
Opet ste me uspjeli iznenaditi, naravno negativno.
Užas i žalosno. To je sve što mogu reći.
decki se mucili strasno a u biti su precrtali sa jednog svicarskog online portala koji ovo ima vec vise od godinu dana.... blick.ck
Loše - uzalud ste potrošili novce!
a jesu ga smislili..užas je..slova prevelika, to crveno sa svih strana..ima dobrih stvari - al u konačnici je meni užas.neznam koje ste to želje i potrebe zadovoljili..
Redizajn vam je za neku stvar. Sadržajno baš i niste nešto promijenili jedino što sporije radi i svaki drugi klik pokazuje grešku (stranica nije pronađena ).
Admine postoje problemi kad nesto hoces otvoriti ono te vrati na pocetnu stranicu,stari disein je bio bolji i niste se trebali zamarati novim.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Odlazim do daljnjega, dok ovo ne dovedete u red!