Riječ glavnog urednika portala Darija Markasa
Projektni je tim na njemu naporno radio proteklih deset mjeseci sa željom da osmisli portal koji će potpuno zadovoljiti želje i potrebe svih naših čitatelja te privuče i one kojima do sada portal Večernjeg lista nije bio na listi omiljenih.
Komentari 121
...tehnički korak naprijed...ali sadržajno...dva koraka....natrag..."9 - 21"...hahahaha....je li to ...neka ...racionalzacija....??????
Jednostavno loše.
Ovaj novi layout VLa je totalni promašaj. Bože žali novca. Nepregledan i totalno bezveze. Stari layout VLa je bio za dvije klase bolji i pregledniji. Ovo sada je totalna katastrofa. Mislim da u buduće neću više na stranice VLa.
stari Portal je bio puno bolji jednostavan pregledan,a ovi previse bezveznih informacija totalno los i nepregledan,nemam ga volje otvorit,steta sto ste to napravili od jednog lijepog portala,meni se nimalo nesvidja
...nastavak... Vratite, molim, ako je ikako moguće, bar mogućnost pregleda u full desktop verziji (kao što nudi, npr. Jutarnji.hr) Ovo je, na ogromnu žalost - korak natrag! I ne samo zbog toga. Vidim (i slažem se) s komentarima ostalih koji imaju negativne kritike (u najboljoj namjeri). Smatrao sam do sad Vecernji.hr svakako jednim od (po)najboljih portala. Vratite povjerenje. Hvala.
Korak natrag! Razbacano, nepregledno, kao da se radi o tinejdžerskoj verziji portala VL. Mogli ste naučiti lekciju na W 8 odnosno da sve podrediti pametnim telefonima i mladoj publici ne znači put u uspjeh nego naprotiv. Osim što je sve manje koncentrirano, tu su i novi sadržaji koji idu u smjeru trivijalizacije tema. Ozbiljne novine moraju imati zbijen sadržaj, kao instant kava - malo, ali jaka...
Portal je neupotrebljiv na mobitelima manjeg ekrana i slabijih karakteristika. (npr. Samsung galaxy mini isl.) Mnogo ljudi si ne može ili ne želi priuštiti iPhone i ostale skupocjene naprave da bi čitali Večernjakov portal. Lijepo bi bilo da prilagodite stranice tako da su čitljive i na slabijim i manjim uređajima. Kao što su bez problema čitljive stranice Vašeg glavnog konkurenta. LP
Razočaran sam,,, možda je to samo prvi dojam,,, a najsmješnija je satnica komentiranja ,, od 21 sat do 9 sati ujutro nema komentiranja. Trebali ste uvesti i dnevni odmor npr. od 12-15 sati...
Čitatelj sa VL portala i volio bih reći da mi se čini da je ovo bolje. Nažalost, čini se da je novi portal previše zbrkan, nema nekog reda i čovjek se ne snalazi. Maknuta je linija između zabave, trača i ozbiljnih članaka. Mislim da je VL portal previše požutio i to na loš način.
Ništa mi se ne sviđa ovaj novi izgled portala! Stari portal je bio ljepši i grafički i puno smislenoiji i pregledniji! Žali Bože toliko vremena i truda da bi se došlo do goreg rješenja!
Nikada gore. Jako losa kopija 24 sata. Za deset mjeseci rada, moglo se ocekivati puno bolje i puno vise. Tek sada ce se vecina citatelja i komentatora okrenuti drugim novinama poput T-mobile, Dnevnik ili Index. Ovo je veliki korak unatrag.
Strašno, vratite stari portal.
Namjera je bila vjerojatno dobra. Izvedba pak je čista katastrofa. Ne mogu vjerovati da je na tome rađeno devet-deset mjeseci. Nepregledno, loše. Pohvalali ste se da ste sada najmoderniji u Hrvatskoj. Ne mogu usporediti pa ne tvrdim ni suprotno. A ovo sa zaključkom da se trenutno "vodi diskusija U Hrvatskoj o komentarima na portallima" e to je stvarno - skoro bi rekao smiješno. Kad će o tome raspravljati sabor? Ili to ide direktno na raspravu u Europski parlament? hehehehehe! Sve u svemu načinili ste ogroman korak unazad. Pogotovo u gotovo abnormalnom vremenu u kojem je dopušteno komentiranje. Da mi netko napravi za toliko potrošenog vremena ovakvu sprdačinu dobio bi nogu i let sa posljednjeg kata zgrade. Ovo nazivate napretkom?? Svašta!
Dragi Vecernjak, vi vec odavno nadzirete komentare i brisete kaj vam ne pase. Cesto ostavljate vredjajuce komentare, a brisete one sa istinom. A redizajn vam je grozan, jako iritirajuci. Ak je to rezultat 10 mjeseci rada vaseg tima, onda su decki pili previse kavice, a premalo mozgali. Svaki amater si bolje uredi svoj Homepage, a to znam iz vlastitog iskustva. Sad se samo mozemo nadati da ce biti bolje, jer kak se veli, nada zadnja umire.
Opet ste me uspjeli iznenaditi, naravno negativno. Jedino pozitivno je što se mogu dati odgovori na komentare, ustvari trebali bi moći jer ovo radi na trzaje. Ako ste ovo radili 10 mjeseci netko vas je gadno prevario.
Volim VL ali ovo je stvarno loše...
Iznenadio me novi redizajn i izged VL, i moram priznati da baš za sada nisam zadovojan s načinom kako je napravljen. Komentiranje je ograničeno od 9. pa do samo 21.sat, a i ostale promjene su loše .Možda se vremenom priviknemoo ali za sad idem na druga tiskovna izdanja, ovakav VL me ne zanima.
A kako sad izgleda "Deleted by Admin" ??
Pokusavam citat taj vas novi Vecernjak, ali dobila sam vec vrtoglavicu od tog vaseg rerdizajna...i prekidam sa citanjem jer cu inace dobit epilepticni napadaj....steta...kaj ste to napravili iz naseg voljenog Vecernjaka koji nas prati jos iz djetinjatva i prava je zagrebacka institucija...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako ste na OVOM radili 10 mjeseci, žali Bože vremena, truda i novaca. Nepregledan, ružan, spor i nefunkcinalan. Komentari su i onako traljavo radili nestajali bez razloga, a ovo... Još i onaj "Premium" ?! sadržaj s mamljenjem novca, kome to treba? Mislim da ćete lagano nestati s popisa stranica koje redovno posjećujem.