Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 173
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
dobro došli!
Povratak na članak

Riječ glavnog urednika portala Darija Markasa

Projektni je tim na njemu naporno radio proteklih deset mjeseci sa željom da osmisli portal koji će potpuno zadovoljiti želje i potrebe svih naših čitatelja te privuče i one kojima do sada portal Večernjeg lista nije bio na listi omiljenih.

Komentari 121

ZU
zuti62
14:16 02.11.2013.

A stvarno ste se namučili.Ovaj "dizajn" apsolutno nije želja nas čitatelja.Katastrofa

VL
Avatar ankabutorac
ankabutorac
10:32 01.11.2013.

Pokusavam citat taj vas novi Vecernjak, ali dobila sam vec vrtoglavicu od tog vaseg rerdizajna...i prekidam sa citanjem jer cu inace dobit epilepticni napadaj....steta...kaj ste to napravili iz naseg voljenog Vecernjaka koji nas prati jos iz djetinjatva i prava je zagrebacka institucija...

VL
DE
Demko
10:59 02.11.2013.

Dosad mi je portal večernjeg bio nešto što prvo otvaram. S ovog novog odmah bježim: ovo nije kako su neki komentatori rekli korak nazad, ovo je jednostavno strašno! Jedini pozitivni pomak je mogućnost ocjenjivanja komentara.

VL
Avatar guten_tag
guten_tag
16:00 01.11.2013.

mislim da je stari portal bio najbolji portal u hravtskoj i ne samo u hrvatskoj već i puno šire.

VL
BA
baraaaa
12:52 02.11.2013.

večernji , kako vam nije neugodne ...slažem se svim lošim komentarima na novi dizajn ..katastroa..loše , nepregledno ...brisanje komentara ..znaći ne želite ćut što vaši čitatelji misle ...jednom riječju...KATASTROFA

VL
TE
TechnoCroat
17:30 01.11.2013.

Nije dobro. Ima previse bijelih neiskoristenih povrsina gdje su komentari. Na iPadu moras skrolati mnogo i mnogo stranica da bi procitao komentare pa izgubis orjentaciju. Zgusnite sadrzaj i eliminirajte beskorisne bijele povrsine!

VL
CA
cactus
20:10 01.11.2013.

ako ovo nazivate uspjehom onda je ovo ne (sastavi) uspjeh, fantastično totalna katastrofa dizajniranja web portala, zbogom i adio, idem tamo gdje je sve po mom

VL
AN
Android
16:35 01.11.2013.

Kakvo je ovo razvrstavanje komentara? 16:28h 09:04h 09:36h 10:09h 10:32h 09:13h

VL
ST
stefj
10:59 02.11.2013.

Puno manje informacija na početnoj stranici, a nepreglednije nego prije. Forum restriktivniji, što ne garantira da će biti i kvalitetniji. Sve je stvar navike i ljudi će se priviknuti, no čudno je kako se jednostavnijim dizajnom dobila puno manja preglednost informacija...

VL
UR
Urar93
20:58 01.11.2013.

Novi izgled je katastrofalan....sve je ispremiješano. Podsjeća na nekakve kvazi ozbiljne portale koji to zapravo nisu. A sadržajno na nivou 24sata.

VL
Avatar Observer
Observer
10:46 02.11.2013.

Prvi dojmovi su vise negativni nego pozitivni ali vrijeme ce pokazati dali se ovaj trud isplatio. Izgleda da se VL sve vise pretvara u grupu zutih medija a takvih vec imamo i previse. Osobno smatram da je dosadasnji portal bio pregledniji , brzi i jednostavniji a time i informativniji a to bi u konacnici trebao biti i cilj ovakvog portala. Volim Vecernjak i nadam se da jos ima mjesta za izmjene u pozitivnom smislu.

VL
Avatar patkovic
patkovic
20:01 01.11.2013.

za vaše dobro vratite stari izgled , ime neka se promjeni ali utisak je puno lošiji nego prije

VL
AN
Android
17:13 02.11.2013.

Krasan primjer: Kako prosuti 10 mjeseci!

VL
FO
foruminator
20:25 01.11.2013.

grafički izgled mi je svjedno, ali vidim da su odjedenom nestali blogovi. a baš su večernjakovi blogovi, kao neovisna mišljenja, bili nešto ponajbolje. osim toga, nakon one frke , nakon inače dobrog kritičkog članka o anti tomiću, nakon što jeo je dežurni admin puštao radikalne komentare, i nakon što su se prepredenjaci iz jutarnjeg žalili i glumili žrtve, očito je da je sada pojačana kontrola admina na forumu, pa se briše sve živo. najpodliji medij u hrvatskoj jutarnji list je tako podvalio večernjaku i sebe napravio žrtvom. svakako da večernji treba brisati postove, u kojima se psuje, vrijeđa i prijeti. ali samo takve postove i ništa više. sve ostalo treba da bude dozvoljeno slobodno mišljenje. ali sada ga brate pretjeraste sa brisanjem. i još ovo: admini treba da razumiju ironiju i satiru...

VL
ZA
zagabria1
12:14 02.11.2013.

VL preferiram bez obzira na dizajn zato jer ima manje žutila i jeftinog senzacionalizma od Jutarnjeg ili Indexa, ali ovaj redizajn je poprilično odbojan i nepregledan. Uhvatim sebe da se nasilu vraćam na VL samo zbog njegovih kvalitetnijih vijesti.

VL
EB
e.b.
20:00 03.11.2013.

Loše, loše. Nepregledno, neugledno, mnogo teže se je snaći nego prije. Hm, možda se treba naviknuti ali ne vjerujem. Sve u svemu ne sviđa mi se. Prije je bilo jednostavnije doći do željene informacije.

VL
TM
tony_montana
16:47 01.11.2013.

Odlično, gestapo opet radi vidim da komentari nestaju, slobodo govora? Naravno jednostavno te uklone! Jednostavno ne smiješ dati kritiku pa evo - Večernji je jednostavno najbolji hrvatski portal, superioran, dominantan! Ja mislim da sam Gospod progovara kroz Večernji i ureduje kroz produženu ruku admina!

VL
CR
croat1899
16:19 01.11.2013.

meni se generalno sviđa.. ali ne razumijem čemu ovakav način pregleda slika?? To koriste jutarnji, 24sata i još neki, a meni je stari način puno bolji - samo klikneš sliku, ona se poveća i to je to. kakvo otvaranje skrozoz neke nove stranice.. to je razočaranje

VL
Avatar bluestar
bluestar
20:31 01.11.2013.

Ajde da i ja kažem ono što, kako vidim, misli većina - loše, jako loše! Nepregledno, sve usporeno, nedavni komentari iz nepoznatih razloga pobrisani itd. Neki dan se yahoo mail redizajnirao tako da izgleda kao gmail, samo lošiji, sad, evo,, i vi radite nešto slično. Ne znam što bi bilo gore - da se sve to radi namjerno ili da su se vaši informatičari, neodgovorni i infantilni kakvi već jesu, malo zaigrali... Ukratko, poštovanje prema korisniku - nula bodova!

VL
BG
B Gun
09:13 01.11.2013.

Nije dobro!! Ogromna razočaranost. Na iPhoneu više NE POSTOJI mogućnost pregleda vaše stranice u desktop verziji. Alternativni browser koji koristim, Dolphin, je u tome do sad uspijevao.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.