Nevjerojatna utakmica u HNL-u, ovo će se dugo prepričavati!

Rudeš - Cibalia
29.04.2018.
u 19:00
Osmi Rudeš sada ima 30 bodova, šest više od posljednje Cibalije koja ima bod manje od devete Istre 1961.

U utakmici 32. kola Prve HNL Rudeš je svladao Cibaliju sa 3-2 (1-1). Strijelci: 1-0 Fazli (7), 1-1 Galić (45+2), 1-2 Dabro (90+1), 2-2 Fazli (90+3), 3-2 Fazli (90+5).

Rijetko dramatičnu utakmicu u borbi za ostanak odigrali su Rudeš i Cibalia. Nakon što su domaći poveli preko Fazlija u samom otvaranju utakmice, a gosti poravnali golom Galića doslovno u posljednjoj sekundi prvog poluvremena, rezultat se nije mijenjao sve do sudačke nadoknade drugog dijela. A u prvoj minuti te nadoknade Vinkovčani su poveli iz protunapada koji je golom okrunio Dabro. I kada se činilo kako će Cibalia bodovno dostići Rudeš uslijedio je nevjerojatni preokret. U dvoje gužve pred vratima gostiju najbolje se snašao Fazli i pogocima u trećoj i petoj minuti nadoknade praktički osigurao ostanak Rudešu.

Pred 250 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj ulici sudio je Pajač iz Svetog Ivana Zeline.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?