Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 128
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
INTERVENIRALI VATROGASCI

U Kašini požar na obiteljskoj kući: Gorio namještaj i električne instalacije, a sve zbog – mobitela

Luka Batelic/PIXSELL
14.03.2025.
u 10:51

Materijalna šteta je neutvrđena, a očevid slijedi.

Jučer u popodnevnim satima u Kašini na prvom katu kuće u vlasništvo 41-godišnjaka, iz za sada neutvrđenog razloga izbio je požar mobitela u jednoj od prostorija, javlja Policijska uprava zagrebačka. Požar se potom proširio na namještaj i električne instalacije kuće. Vatrogasci su ugasili požar, dok su 41-godišnji vlasnik i 39-godišnja članica obitelji lakše ozlijeđeni te je liječnička pomoć vlasniku stana pružena u Kliničkoj bolnici Dubrava, a članovi obitelji u Klinici za traumatologiju. Materijalna šteta je neutvrđena, a očevid slijedi.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata