Sandra Perković kupuje od Grada stan kojim se koristi
Javila se na natječaj, a početna cijena stana bila je 1.380.000 kn. Ponudila je 344,47 kn više
Komentari 88
Želiš naći sebi ženu za jednu noć? Idu na ==> www.3xDate.top
Trebali su joj pokloniti stan zbog promocije naše zemlje i zbog vrhunskih sportskih rezulata. Al mi smo tako jalan i jadan narod pa me ne čude ovi komentari gore. Hrvatomrzaca koliko hoćeš.
Neki manje zaslužni i uspješni dobivaju stanove na poklon, a ona ga kupuje. Sandra hvala ti za sve radosne trenutke u ovoj državi tuge.
Ma kakvih 1400 eura retardi jedni novinarski, pa valjda se uzme obracunska povrsina i tad stan izadje oko 1800 eura po kvadratu sto uopce nije jeftino ako se uzme da je stan u prizemlju, a takvi stanovi uvijek imaju nižu vrijednost.
Pokloniti stan osobi koja podržava kriminalce na vlasti ??? __ Dobro razmislite je li to stvarno pošteno prema onima koje je udruga pred sudom osuđena za pljačku Hrvatske opljačkala i koji zbog te pljačke danas napuštaju Hrvatsku, jer ne mogu normalno živjeti i raditi za Hrvatsku, nego smiju raditi samo za pljačkaše na vlasti
Bandičevka i Bandičevska posla.
dno dna
mislim da bi tu policija imala posla s obzirom da nije prijavljena na adresi na kojoj živi,a uz nju ima još nekih sportaša koji žive na drugim adresama na kojima nisu prijavljeni,a i neki koji su živjeli čak u drugim gradovima bez prijave i koristili blagodati oba grada
Trebali su joj ga pokloniti. Zasluzila ga je 5 puta!
Hoće li se u novinama objavljivati svaka kupoprodaja ili je ova namjenska ,-posebna ???....za potpirivanje ? ...Istraživačko novinarstvo u riječi i slici .....
Tu bi dorh trebao dorhovati,jer ovo je uvreda inteligenciji ponuditi 300 kn više od ponuđene cijene
Njoj su trebali pokloniti stan zbog promocije Hrvatske i hrvatskoga sporta. Ovo je najmanje što su mogli učiniti.
od grada ne kupujes stan kupujes od mene i svih ljudi koji finaciraju grad ,grad ne stvara dobit vec ju uzima od gradana
Isplatilo se naslikavati sa Bandićem okolo,brže dođeš do stana.
banicevka, prodaje se za sicu
Kupiti stan okružen betonom?? Svašta.....
Ako ti daš Bandiću, i on će dati tebi. Sandra je davno usvojila to zlatno pravilo...
Koja hrpa zavidnih i lajavih ljudi...bravo Sandra...zaslužila si.
Odvratna je čim je vidiš, a tek kad čuješ fuj.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Izba --- 1. term. manja prostorija za razne namjene (ostava, spremište i sl.) 2. arh. mala soba --- Mala soba tri sa tri