Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 103
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Oko 1432 eura po kvadratu
Povratak na članak

Sandra Perković kupuje od Grada stan kojim se koristi

Javila se na natječaj, a početna cijena stana bila je 1.380.000 kn. Ponudila je 344,47 kn više

Komentari 88

MU
Muncimir
08:43 22.11.2018.

U čemu je problem? KUPUJE ga nije ga ukrala. Ta radnja želi se predstaviti kao nešto prljavo, ilegalno samo kako bi se ocrnula Perkovićka. Svaka čast heroini našeg sporta da želi ostati u RH a da ne seli negdje van ili pod drugi barjak. Da je Srpkinja ili mentalna jugoslavenka VL nikad ne bi objavio ovakav tendeciozni članak. Petokolonaši, ološ.

VL
Avatar lovre von Bratsch
lovre von Bratsch
08:54 22.11.2018.

Kupuje stan po tržišnoj cijeni. Za koliko su kupili ivo josipović i tata i sin plenković?

VL
ST
Starigrad12
09:09 22.11.2018.

Nasi novinari nisu culi za Zakon oi zastiti podataka. Navesti tocno neciju adresu javno, a pogotovo prominentnih osoba, krajnje neodgovorno! A prije svega nepotrebno.

VL
Avatar Django
Django
08:53 22.11.2018.

Pravo “istraživačko novinarstvo” u stilu Večernjeg zabavnika. Bravo. Bljuv.

VL
RO
Romeo2249
09:47 22.11.2018.

Sramota i bijeda novinarstva Naslov je trebao biti Sandra mora otkupit stan od drzave ., koji je trebala dobit na poklon od ove korupne drzave koju je toliko prominirala u svijetu . Da nije sporta opcenito mi bi bili poznati u svijetu samo po korupnim politicarima ,koji na sve nacine pokusavaje unistiti lijepu nasu.

VL
DU
Deleted user
10:55 22.11.2018.

od kada su hrvatski izrodi,kao zbog neovisnosti i slobode novinarstva predali medije stranim agenturama imamo upravo ovo. napaduju se ljudi za koje zna cijeli svijet,koji su proslavili hrvatsku,koji novac zarađuju vani a istovremeno se ogroman novac slijeva u džepove onihh koji bi najrađe da hrvatske nema a prikazuje ih se kao pozitivce,heroje. sandra je zaslužila dobiti stan a ne da se iz ničega pravi afera i to u zemlji gdje 30% stanovništva stan nije platilo ni 15000dm-a.

VL
VI
Vito
10:44 22.11.2018.

kupuje od Grada stan kojim se koristi :: ??? --- Za što se koristi tim stanom??? __ Pismeni ljudi bi napisali: kupuje od Grada stan kojeg koristi

VL
AR
Artukovic
12:39 22.11.2018.

Trzisna cijena stana na Jarunu je od 2200-2700 tisuce Eura.Niko nemoze ni garazu kupiti na toj lokaciji ispod 1500 Eura.

VL
RI
rightside
11:50 22.11.2018.

ma ne da ga treba otkupit,, za zasluge ga treba dobit badave,,

VL
IG
Igi125
14:08 22.11.2018.

Citam clanak i vidim da između ostalog piše kako je taj stan kupio grad odnosno gradske vlasti novcima građana naravno. Zatim je taj stan 2014. ustupljen Sandri Perkovic na korištenje na rok od pet godina. Mislim da je netko dužan objašnjenje zbog cega se novcima građana kupuju stanovi da bi ih se zatim ustupalo na privilegirana cuvanja ili korištenja.

VL
MA
Machak
01:28 23.11.2018.

Živo me zanima gdje je bio javno objavljen taj javni natječaj i tko je sve znao za njega kad se eto jedino Perković javila ....nemam ništa protiv da ona kao vrhunska sportašica dobije stan ali čemu ovo zamatati u nekakve javne natječaje....naravno da je mućka.

VL
GR
gragakarlovac
21:25 22.11.2018.

Okolina izgleda pusto

VL
DU
Deleted user
15:15 22.11.2018.

Eto, trebala je iseliti i vama ga prepustiti...

VL
IM
Immanuell
10:31 22.11.2018.

To je sve grad Zagreb trebao isfinancirati, cura je zaslužila da ga dobije u trajno vlasništvo. Osvojila je toliko toga i ispromovirala zemlju u svijetu, s time je usporediv jedino uspjeh Janice Kostelić. Imam jedno pitanje da mi netko objasni šta je to pobogu izba? U šatri je to nekad značilo straćara, a ovome značenje ne znam.

VL
Avatar rodjo11111
rodjo11111
19:59 22.11.2018.

pa jel na kraju stan kupuje od grada ili od milana bandića????

VL
Avatar utunelu
utunelu
10:35 22.11.2018.

sandra pa to ti tvoj drugar milan ne pokloni svoj stan?

VL
DO
doktorica
08:27 23.11.2018.

neka kupuje,to vam je relevantno,a koliko uhljeba stanuje u gradskim stanovima koje nisu kupili?!

VL
VI
Vito
10:47 22.11.2018.

Izba --- 1. term. manja prostorija za razne namjene (ostava, spremište i sl.) 2. arh. mala soba --- Mala soba tri sa tri

VL
KO
kompjuter
07:35 23.11.2018.

što je izba??????,čiji ste vi novinari i kojim jezikom pišete,ovo hrvatska riječ nije jer nikada za to nisam čuo

VL
MG
mato.greganic
10:05 22.11.2018.

Ako su a jesu davali stanove raznim čudacima čitaj "zaslužnim građanima" trebao je i morao grad Zagreb pokloniti stan Sandri jer grad Zagreb smo mi.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.