Radnici u akciji: Dan nakon mimohoda obnavlja se asfalt
U mimohodu je bilo oko 3000 sudionika, tristotinjak vozila te tridesetak zrakoplova.
Komentari 53
Vozio sam se Držićevom i nisam baš primjetio neka oštećenja. Zapravo nema gotovo ničega Za par dana bi i "ogrebotine" nestale. Izgleda da Bandić ili onaj Dončić opet peru lovu poreznih obveznika, Sjetimo se "farbanja tunela"
Stvarno Hrvati su blesav narod nikada pameti.Losi gospodari dozlaboga
Jel i to u troškovniku od prije mjesec dana i hoćemo li ikad znati koliko nas košta taj cirkus
Ups popeo se trošak parade za još par milijuna kuna.
trebali su tenkove voziti na labudicama!!! ( pitanje da li ih uopće imamo i koliko? ) visoka temperatura, loš asvalt i posljedice neminovne - to su trebali znati vrhunski generali a ako ne oni matan miki sigurno!!! ( samo trebaa mislit malo dalje od nosa )
Koliko novaca su spickali
Neka je Milanović poslušao Alexa Brauna pr-a SDPa i napravio paradu zbog predizborne kampanje. Tko još radi parade osim Rusa i Srpske zločinačke armije u Beogradu. Rastrošni SDPovci.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
e ,i sto sada -po ovim primjedbama mimdohod nije trebao ici-e pa obratite se predsjedniku vlade i pobjeganovicu 91 i nebranitelju jer je on kolioko znam inzistirao na mimohodu -racunajuci da i ja vidim kako izgleda oruzje kada ga nisamda ga nisam upoznao u ratu da ga vidim sada.