Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Poslušao apel građana
Povratak na članak

Ponovno se odgađa zatvaranje zagrebačkog rotora! Bandić najavio kada bi to trebalo biti

Mnogi građani Zagreba smatraju da se rotor Remetinec ne bi trebao zatvarati u vrijeme Adventa kada će biti goleme gužve u gradu

Komentari 40

GR
grebza
19:41 13.11.2018.

Sumljam da bi i pavijani u zagrebačkom Zoološkom vrtu povjerovali u njegova obećanja.

VL
AR
Artukovic
14:27 13.11.2018.

Da je glupan prvo napravio Jarunski most a tek onda pristupio rekonstrukciji rotora,guzvi nebi ni bilo.

VL
CH
che99
12:50 13.11.2018.

pa normalno i logično... kada već kasne toliko, sigurno neće ništa napraviti krajem 12 mjeseca a stvoriti će gužve... iako, bilo je dest bitnijih stvari od rotora, tamo su rijetke gužve, dva prometna policajca to riješe u špicama, Zagreb je mali grad ali eto... umjesto mostova, bolnica, žičara... lupaju se novci bezveze

VL
VI
Vito
16:07 13.11.2018.

Školovana osoba koja piše u javnim medijima mora koristiti službeni pismeni jezik, a ne dijalekt koji je sve ostalo, ali nije službeni hrvatski jezik javnog govora i pisanja. __ "Mi", komentatori nismo toliko odgovorni za našu pismenost, koliko su novinari odgvorni za pismeno pisanje naslova i članaka koje objalvju i za koje dobivaju novčanu naknadu od poslodavca koji skupja novac od prodaje oglasa i tiskanih izdanja "novina". __ Zašto nije napisao: Ponovno odgođeno zatvaranje zagrebačkog rotora! --- ??? --- To bi bilo jasno i pismeno te bi imalo opravdanje uskličnika na kraju rečenice. __ Ovako je to isključivi dokaz nepismenisti pisca naslova. __ ako ne nepismenosti, onda potpune nemarnosti za posao koji obavlja i za koji je plaćen. __ Uz to, kod "egistracije" za komentiranje čitamo poziv na komentiranje pa ne vidim razloga zbog kojeg ne bih komentirao nepismen naslov, jer naslov se nije sam napisao -- nije se sam napisao -- već je nepismen naslov "netko" napisao i poslao osobnu iskaznicu nepismenosti u svijet __ Mladi "novinari" bi umjesto srđbe i uvrijeđenosti morali razmišljati o pismenosti koju pokazuju u javnosti prije nego stisnu (kliknu) tipku "enter" i pošalju napisano u elektronski svijet.

VL
VI
Vito
07:45 14.11.2018.

Nije se "gradonačenik" ispričao svim građanima Zagreba __ To je samo floskula bez stvarne želje za isprikom __ Da se stvarno htio ispričati odstupio bi s gradonačelničkog posla i otišao iz Hrvatske u rodno mjesto iz kojeg je izašao pa dolutao u Zagreb. __ To nije biće koje se srami što je pokvareno, to je crna plijesan koja se širi po Hrvatskoj kao po vlažnom zidu, a nitko ju ne želi dotaknuti pa ga obilaze poput onih koji se boje gubavaca

VL
Avatar burgos1948
burgos1948
16:14 14.11.2018.

Partizani jako zabrinuti što se odgađa ? Boje se da će detaljnjijim iskopavanjima naći jame u koje zatrpali mućki ubijene Hrvate poslije 45 . Treba i dalje iskopavat u Savskoj . Nisu ni dirnuli asfaltirano igralište . Duše nevinih , , reže da ugledaju svijetlo dana .

VL
VI
Vito
15:56 13.11.2018.

Ne moram misliti jesam li pismen, znam da sam pismen, za razliku od vas koji mislite da ste pismeni, jer su za vas roditelji kupili diplomu. __ Ili vjerujete da se diploma kod vas našla zato šo joj je tako odredila sudbina??? __ Školu sam završio u Zagrebu, kod učitelja koji su bili Hrvati i Hrvatice iz Hrvatske, čak iz Zagreba, što je danas pravi "raritet". __ U vrijeme kad su se svi bojali komunista moji učitelji su imali hrvatsko znakovlje diskretno i stalno na sebi. __ Danas je sramota biti Hrvat kad čitamo i gledamo "učene" kako masakriraju hrvatski jezik i govor, jer su naučeni laprdati po srpskobosanskohrvatskom trijalektu čak ne dijalektu

VL
Avatar liquidsky
liquidsky
21:02 13.11.2018.

Temom rotorau tekstu je zamagljeno nešto važnije - Bandić se, kao, ispričao svim građanima Zagreba zbog pozivanja onog Palme ovdje. To znači da bi Hasanbegović, jednako beskrupulozni lik prevelikih apetita u skladu sa svojim kompleksima, mogao Bandiću dati podršku u gradskoj skupštini. I tako slinavcu pomoći da se održi na vlasti.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.