Ponovno se odgađa zatvaranje zagrebačkog rotora! Bandić najavio kada bi to trebalo biti
Mnogi građani Zagreba smatraju da se rotor Remetinec ne bi trebao zatvarati u vrijeme Adventa kada će biti goleme gužve u gradu
Komentari 40
Da je glupan prvo napravio Jarunski most a tek onda pristupio rekonstrukciji rotora,guzvi nebi ni bilo.
pa normalno i logično... kada već kasne toliko, sigurno neće ništa napraviti krajem 12 mjeseca a stvoriti će gužve... iako, bilo je dest bitnijih stvari od rotora, tamo su rijetke gužve, dva prometna policajca to riješe u špicama, Zagreb je mali grad ali eto... umjesto mostova, bolnica, žičara... lupaju se novci bezveze
Školovana osoba koja piše u javnim medijima mora koristiti službeni pismeni jezik, a ne dijalekt koji je sve ostalo, ali nije službeni hrvatski jezik javnog govora i pisanja. __ "Mi", komentatori nismo toliko odgovorni za našu pismenost, koliko su novinari odgvorni za pismeno pisanje naslova i članaka koje objalvju i za koje dobivaju novčanu naknadu od poslodavca koji skupja novac od prodaje oglasa i tiskanih izdanja "novina". __ Zašto nije napisao: Ponovno odgođeno zatvaranje zagrebačkog rotora! --- ??? --- To bi bilo jasno i pismeno te bi imalo opravdanje uskličnika na kraju rečenice. __ Ovako je to isključivi dokaz nepismenisti pisca naslova. __ ako ne nepismenosti, onda potpune nemarnosti za posao koji obavlja i za koji je plaćen. __ Uz to, kod "egistracije" za komentiranje čitamo poziv na komentiranje pa ne vidim razloga zbog kojeg ne bih komentirao nepismen naslov, jer naslov se nije sam napisao -- nije se sam napisao -- već je nepismen naslov "netko" napisao i poslao osobnu iskaznicu nepismenosti u svijet __ Mladi "novinari" bi umjesto srđbe i uvrijeđenosti morali razmišljati o pismenosti koju pokazuju u javnosti prije nego stisnu (kliknu) tipku "enter" i pošalju napisano u elektronski svijet.
Nije se "gradonačenik" ispričao svim građanima Zagreba __ To je samo floskula bez stvarne želje za isprikom __ Da se stvarno htio ispričati odstupio bi s gradonačelničkog posla i otišao iz Hrvatske u rodno mjesto iz kojeg je izašao pa dolutao u Zagreb. __ To nije biće koje se srami što je pokvareno, to je crna plijesan koja se širi po Hrvatskoj kao po vlažnom zidu, a nitko ju ne želi dotaknuti pa ga obilaze poput onih koji se boje gubavaca
Partizani jako zabrinuti što se odgađa ? Boje se da će detaljnjijim iskopavanjima naći jame u koje zatrpali mućki ubijene Hrvate poslije 45 . Treba i dalje iskopavat u Savskoj . Nisu ni dirnuli asfaltirano igralište . Duše nevinih , , reže da ugledaju svijetlo dana .
Ne moram misliti jesam li pismen, znam da sam pismen, za razliku od vas koji mislite da ste pismeni, jer su za vas roditelji kupili diplomu. __ Ili vjerujete da se diploma kod vas našla zato šo joj je tako odredila sudbina??? __ Školu sam završio u Zagrebu, kod učitelja koji su bili Hrvati i Hrvatice iz Hrvatske, čak iz Zagreba, što je danas pravi "raritet". __ U vrijeme kad su se svi bojali komunista moji učitelji su imali hrvatsko znakovlje diskretno i stalno na sebi. __ Danas je sramota biti Hrvat kad čitamo i gledamo "učene" kako masakriraju hrvatski jezik i govor, jer su naučeni laprdati po srpskobosanskohrvatskom trijalektu čak ne dijalektu
Temom rotorau tekstu je zamagljeno nešto važnije - Bandić se, kao, ispričao svim građanima Zagreba zbog pozivanja onog Palme ovdje. To znači da bi Hasanbegović, jednako beskrupulozni lik prevelikih apetita u skladu sa svojim kompleksima, mogao Bandiću dati podršku u gradskoj skupštini. I tako slinavcu pomoći da se održi na vlasti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sumljam da bi i pavijani u zagrebačkom Zoološkom vrtu povjerovali u njegova obećanja.