Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 151
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ZAGREBAČKI GRADONAČELNIK
Povratak na članak

Emotivni Tomašević otkrio nam je kome je posvetio pobjedu: Bez njezine žrtve ne bih mogao raditi ovaj posao

Ponosan smo što smo pobjedu izborili s pozitivnom kampanjom dok su nas drugi kandidati blatili i pričali o nama mi smo pričali o tome što ćemo napraviti za Zagreb, rekao je ranije Tomašević

Komentari 97

MR
Mrcko123
23:09 01.06.2025.

Zagrepčani, sram vas bilo!!

VL
AN
Antikolumnist
23:22 01.06.2025.

Još 4 izgubljene godine za Zagreb.

VL
KO
Konan
22:56 01.06.2025.

I ovakav smokljan i budaletina ce biti upisan u povijest grada, Zagreba .. Nevjerovatno

VL
DM
D'Mich
00:56 02.06.2025.

Kako bilo Tomašević će vladati Zagrebom još 4 godine, šikara će i dalje rasti i smeće gomilati. Kad vam tako paše sretno vam bilo.

VL
DK
Dr.KarlosVonSalzberg
23:49 01.06.2025.

Zagreb će i dalje nastaviti nazadovati. Šteta.

VL
LL
lijepa_li si
23:38 01.06.2025.

razjedinjen desnica i nezainteresirani hdz! rezultat je pobjeda zgubidana!

VL
LI
liberta
22:47 01.06.2025.

Ovo ko da je dobio Oskara. Pobijedu može zahvaliti jer ljudi nisu imali za koga glasati

VL
Avatar alteralterego001
alteralterego001
07:35 02.06.2025.

Zagreb je crveni grad. Nakon "oslobođenja" 45. su se u njega namjerno i konstantno naseljavali „državni elementi“ od bivše države i ljudi druge nacionalnosti iz bivših Jugo republika. Razumijem frustraciju sa lopovima iz HDZ-a ali u Zagrebu on nije na vlasti zadnjih 20tak godina pa tako mi ne prolazi ta priča da je to glasanje protiv njega.

VL
DU
Deleted user
00:07 02.06.2025.

1. Bandić je s njim obrisao pod. Tomašević protiv Bandića nije dobio ni 15% glasova. Da postoji volja u dva krila ex KP - SDPu i HDZu, našao bi se podobni partizan za opet obrisati pod s Tomaševićem. 2. Zagreb je, na žalost, leglo starih komunista i zaslužuje sve što će mu se dogoditi.

VL
DM
D'Mich
00:56 02.06.2025.

Kako bilo Tomašević će vladati Zagrebom još 4 godine, šikara će i dalje rasti i smeće gomilati. Kad vam tako paše sretno vam bilo.

VL
PR
prajdali100
23:07 01.06.2025.

Toj ženi treba dati neko odličje ! Nije njoj lako.

VL
DU
Deleted user
07:05 02.06.2025.

Naj nesposobniji gradonačelnik u povijesti Zagreba primjer kada vam netko lupi šamar vi kažete može još jednom tako izgleda njegova pobjeda.

VL
KO
Konan
22:53 01.06.2025.

Najveca zrtva je biti sa tim likom

VL
Avatar bokolo
bokolo
00:37 02.06.2025.

Bravo Zagreb bas ste pravi Bjelorusi

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
03:24 02.06.2025.

Ni zišla nit trećina birača! Na stranu gdo je za kog al ima li ovo opće smisla ?

VL
BP
Besposlen pop
22:58 01.06.2025.

Nema smisla ni komentirati kad talibani brišu komentare

VL
AN
AnimaTor
07:15 02.06.2025.

Evo i dalje svi kritiziraju Tomaševića tu na mreži , iza svojih kompića. A kada treba prohodati do birališta ....Nema ih nigdje , ni od korova da izvire..E to se zove " politićka glupost" , politićke guske u magli. EE sada ćete imati Tomaševića idućih 4 godine .

VL
LI
liberta
04:30 02.06.2025.

Treba Holding razbucati opet se boje da će ostati bez posla pa opet glasuju obiteljski ovaj puta za Tomaševića Bandićev recept.

VL
DU
Deleted user
22:48 01.06.2025.

Živi bili pa vidjeli ovo do sada je bilo za zaborav.

VL
DU
Deleted user
08:02 02.06.2025.

u zagrebu je najveći % Hrvateka i Anti Hrvata....što je je!

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.