Emotivni Tomašević otkrio nam je kome je posvetio pobjedu: Bez njezine žrtve ne bih mogao raditi ovaj posao
Ponosan smo što smo pobjedu izborili s pozitivnom kampanjom dok su nas drugi kandidati blatili i pričali o nama mi smo pričali o tome što ćemo napraviti za Zagreb, rekao je ranije Tomašević
Komentari 97
Još 4 izgubljene godine za Zagreb.
I ovakav smokljan i budaletina ce biti upisan u povijest grada, Zagreba .. Nevjerovatno
Kako bilo Tomašević će vladati Zagrebom još 4 godine, šikara će i dalje rasti i smeće gomilati. Kad vam tako paše sretno vam bilo.
Zagreb će i dalje nastaviti nazadovati. Šteta.
razjedinjen desnica i nezainteresirani hdz! rezultat je pobjeda zgubidana!
Ovo ko da je dobio Oskara. Pobijedu može zahvaliti jer ljudi nisu imali za koga glasati
Zagreb je crveni grad. Nakon "oslobođenja" 45. su se u njega namjerno i konstantno naseljavali „državni elementi“ od bivše države i ljudi druge nacionalnosti iz bivših Jugo republika. Razumijem frustraciju sa lopovima iz HDZ-a ali u Zagrebu on nije na vlasti zadnjih 20tak godina pa tako mi ne prolazi ta priča da je to glasanje protiv njega.
1. Bandić je s njim obrisao pod. Tomašević protiv Bandića nije dobio ni 15% glasova. Da postoji volja u dva krila ex KP - SDPu i HDZu, našao bi se podobni partizan za opet obrisati pod s Tomaševićem. 2. Zagreb je, na žalost, leglo starih komunista i zaslužuje sve što će mu se dogoditi.
Kako bilo Tomašević će vladati Zagrebom još 4 godine, šikara će i dalje rasti i smeće gomilati. Kad vam tako paše sretno vam bilo.
Toj ženi treba dati neko odličje ! Nije njoj lako.
Naj nesposobniji gradonačelnik u povijesti Zagreba primjer kada vam netko lupi šamar vi kažete može još jednom tako izgleda njegova pobjeda.
Najveca zrtva je biti sa tim likom
Bravo Zagreb bas ste pravi Bjelorusi
Ni zišla nit trećina birača! Na stranu gdo je za kog al ima li ovo opće smisla ?
Nema smisla ni komentirati kad talibani brišu komentare
Evo i dalje svi kritiziraju Tomaševića tu na mreži , iza svojih kompića. A kada treba prohodati do birališta ....Nema ih nigdje , ni od korova da izvire..E to se zove " politićka glupost" , politićke guske u magli. EE sada ćete imati Tomaševića idućih 4 godine .
Treba Holding razbucati opet se boje da će ostati bez posla pa opet glasuju obiteljski ovaj puta za Tomaševića Bandićev recept.
Živi bili pa vidjeli ovo do sada je bilo za zaborav.
u zagrebu je najveći % Hrvateka i Anti Hrvata....što je je!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zagrepčani, sram vas bilo!!