Zlonamjerni kažu da vlada kaos. Mnogi su ljudima dijelili novac, samo sam ja imao peh da me snime
Znam više njih koji su kupili po osam kamp kućica ili kontejnera i podijelili ih ljudima pogođenim potresom, kaže Tomislav Debeljak, vlasnik DIV grupe
Komentari 129
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gledajte..Banovina je pasivan kraj i realno pitanje je koliko ko ima tamo interesa...da se potres dogodio u istri,dalmaciji,slavoniji,zagrebu,varazdinu ne sumnjam da bi vlast promptno reagirala jer tamo je njima veci interes narocito pernati...u banovinu moras uloziti a slabo vraca...drugo tamo nema ticno iscrtane politicke mape u tri najveca grada sisak,petrinja,glina vladaju razlicite stranke..i tu ce sigurno doci do sukoba interesa ako vec nije doslo sto s evidi po itupima tamosnjih gradonacelnika koji se međusobno optuzuju..tko treba dobit vise tko manje a svi traze samo od drzave..je'l ta gospoda znaju sto cisto sumnjam jer ih ni prije nije bilo ocito briga da postoje eu fondovi za stradale od prirodnih nepogoda..ako i znaju ocito ih nije briga jer je taj novac kontroliran pa s e ne moze loviti u mutnom..