Zlonamjerni kažu da vlada kaos. Mnogi su ljudima dijelili novac, samo sam ja imao peh da me snime
Znam više njih koji su kupili po osam kamp kućica ili kontejnera i podijelili ih ljudima pogođenim potresom, kaže Tomislav Debeljak, vlasnik DIV grupe
Komentari 129
Da mi je vidjeti te koji zamjeraju sto je potrebitima dijelio novac. Valjda misle da je njima trebao davat novac da oni raspodjeljuju banda smrdljiva... Nemojte davat pare nikakvim organizacijama, a pogotovo ne crvenom krizu. To je banda kakve nema nigdje. Oni selektiraju sta ce ici ljudima, a sta ce zadrzati. Neka se jave ljudi koji su dobili Milka cokolade od crvenog kriza ako ih ima!
Genijalac koji je za Hrvatsku napravio više od svih političara zajedno.
Čovjek koji je odlučio konkretno pomoći! ❤
Što je trebao za donaciju na računima državi platiti pdv, carinu, proviziju ! Dao je direktno kome je trebalo, sirotim ljudima na ruke! Svaka čast gospodine Debeljak!
gospodine kapa do poda...za pozitivu a lesinarima...je ovo idealna prilika da rovare..no medjutim ocito ih je manje...i naravno nebitna je totalno nacionalnost uvjek bila u hrvatskoj..samo je bitno da li je volis ili ne...pozz
Dobronamjerni kažu da vlada kaos. Realni vele da to nije niš čudno jer na domojubnom balkanu nemreš puno dobrog ocekivati i dozivjeti.
kaze moj poznanik u D , Bog je prvo sebi bradu stvorio,on i njegova familija nisu u zivotu kupili komad robe, a boga mi ni cijelo selo u ercegovini
Ovaj je tuđim kur.. po koprivama mlatio..
Super ! Samo nemoj završiti kao Todorić!
Mislom da je covjek zasluzio orden za humanost.Presjednik Milanovic ce to sigurno znati nagraditi.Nisam glasao za njega ali svatko grijesi.
vidiš da radi na crno, trebo je to legalno uplatit josipi
Da je Mamic tu , onda bi vidio kako to radi pravi profesionalac sa romskom muzikom,a tek Bandic d samo da ga toliko ne maltretirate.
Aj ljudi su bar ocekivali da ce koju lopatu nabaciti politicari kad vec tamo dosli..ono banana...izjava,malo fotkanja i briši..hebo banovinu vataj se zagreba,brisela
Mene i recimo,bilo sramota,doci sa tolikom moci i strojevima,jer sva pomoć ovoga humanitaraca vridu vise,od ucinjene stete u ovim područjima.
A blizi je bio King,i general Kcrsticevic,Da se nije njemu pogodovalo,nebi zemljotres moga nanijeti toliku stetu da smo se svi podjednako razvijali...Pa budimo pošteni,realna vrijednost,trzisna,,cilog imanja,tamo neprelazni 10 000 e,prije zemljotresa...Sada Ce nas kostati sami ciscenje ovog humanitarca,toliki....Stranka opasnih namjera,je unistila sve Hrvatsko,a zemljotres je dosad ka spas ovim ugroženim podrucjima,jer Ce se desiti bar malo pomak od 30godisnje stagnacije.
On je to zaradio sa svobih jedanaest prstiju, odmah poslije rata, dok su drugi oplakivali on je "radio".
Pazite,uzmimo za primjer da se to dogodilo u SRH,vec bi sve institucije poprilično sanirale zemljotres....Malo je smiješno,da u spasavanju,Hrvati zavise od necije dobro volje,a ne od ustrojene i jake drzave.... Nebi trebalo nitko da zavisi od "slučajnih"humanitaraca,a poglavito ako se sjcamo kak se to radilo u omrazenoj SRH.Pomoc je pomoć,a sigurnost je sigurnost . .Ispade sa je ovaj jace reagira od drzave,a u jeste,znaci javi od drzave...Zamislite da su svi slični krenuli u ugeuzena podruccja,Nasta bi Haos.
Realni kažu da vlada kaos. Mnogi su ljudima dijelili novac, samo je on imao peh da ga snime kako jami u stilu pravog hrvata.
niš ja njemu ne vjerujem, taj se nakral državnog ko niko, moglo se 5 Petrinja ptotupotresno ojačati novcem koji je uzeo iz državne kase..i on i drugi takvi
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Je, da je sirovina.Krkan.Al, to rodjo.Tako se to radi.Haha.