Zlatko Sudac: Nisam bankrotirao i nisam na prosjačkom štapu
Zlatko Sudac otvorio nam je vrata atelijera u kojemu radeći na vitrajima provodi dane i noći.
Komentari 71
Ma gdje bi ova sotona bankrotirala. Samo da organizira \"duhovne vježbe\" za prave Hrvatine i svojeCD-e i eto novaca \"do neba\".
Zlatko glumac.
koju vražju mater bi trebao biti \"atelijer\"? francuski original je \"ateliere\" što se u fonetskom prijevodu (na srpski) uglavnom čitalo kao \"atelje\". da stvar bude perverznija, iako se piše \"atelijer\", garantiram glavom da autor ovog \"teksta\" i dalje tu umjetničkuu radionicu naziva \"ateljeom\". ako smo već napustili Vuka (fala bogu), a sami nemamo bolju riječ, zašto moramo kroatizirati srbizme, umjesto da korisitmo original? ovo zvuči jednako k*****i kao da jedinicu za jakost struje izgovaramo kao njen sinonim za kantu (amper)
Ne pljujte po dobrom i poštenom svećeniku ili vam možda nijedan svećenik nije dovoljno dobar?
A ko je još vidio da pop bankrotira,uvijek može maglu prodavat!
Da on stvarno maglu prodaje, i da to svećenici zbilja rade, onda bi kršćanstvo bila sekta od 11 muškaraca prije nešto manje od 2000g. Ne bi bilo tolikog broja mučenika koji su do te mjere vidjeli da nema magle, da su svoj život rado dali, nego da povrijede tu \"maglu\". Lagan je put sjediti u zboru podrugljivaca dok drugi rade. Kad dođe vrijeme naplate, kolika je plaća vrijedom radniku, a kolika vrijednom podrugljivcu.
Drzi se dobri covjece,ako je Bog s nama,tko ce ona protiv nas?Nitko naravno.Izdrzala je Crkva Kristova mnoge oluje kroz stoljeca,dala mnoge mucenike koji su ponosno ostali i pali u obrani Kriza Kristova.
A ko je jos video da pop bankrotira, uvek moze maglu da prodaje.
\"da su svoj život rado dali..\" Mnogi su svoj život \'rado dali\' i za nacizam, pa to opet ne čini nacizam dobrom niti plemenitom idejom, niti je ta isprazna ideologija išta drugo osim magle.
Tako je Zlatko, samo ti njima reci ;) Ovi iz EPH će uskoro na prosjački štap
Mile Jerković je napisao/la: ___________________________ Mnogi ateisti su za vrijeme komunizma drugima uzeli život što također ateizam ne čini dobrom i plemenitom idejom. Mile, opet prodaješ maglu u duginim bojama
Sinaj, nauči što je ateizam. Atesti mogu slijediti koju god ideologiju žele, ja osobno ne želim slijediti ni jednu.
Uostalom, što je toliko loše biti \'na prosjačkom štapu\', pogotovo za deklarirane kršćane? Zar vi ljudi ne čitate Novi zavjet ili ga baš ne razumijete najbolje?
Mile Jerković je napisao/la: ___________________________ Kršćani čitaju NZ, ali za razliku od ateista, oni ga i razumiju. Npr. ateisti vrlo često imaju potrebu citirati ove dijelove Biblije, a posve je očito da nemate pojma o čemu je riječ
Mile Jerković je napisao/la: ____________________________ Jako je loše biti na prosjačkom štapu jer to u velikoj većini slučajeva znači da si lijenčina koja je preležala i prespavala veći dio svog života, a time izravno činiš jedan od glavnih grijeha. Žišku?
\"Jako je loše biti na prosjačkom štapu jer to u velikoj većini slučajeva znači da si lijenčina koja je preležala i prespavala veći dio svog života, a time izravno činiš jedan od glavnih grijeha.\" Od čega je Isus živio? AA njegovi učenici, nakon što su napustili svoja zanimanja?
Mile Jerković je napisao/la: _________________________ Objašnjenja: Isus se obraća jednom čovjeku (a ne svima) kod kojeg je primjetio strastvenu ljubav prema bogatstvu i već unaprijed zna njegov odgovor. Iza ovog citata stoji još jedna rečinica, a to je da je Bogu moguće ono što ljudima nije, što vi ateisti uvijek rado izbjegnete u citiranju. Oni nisu napustili svoja zanimanja za Isusovog života već su i dalje ribarili za svoje potrebe. Nakon toga se zajednica brinula o njima, a možda su i sami nešto radili. Bibliju to ne zanima pa Biblija takve podatke i ne donosi
Kakav bankrot se može dogoditi svećeniku, pa njima lova nije bitna. Obilježavaju ih ona tri pojma:skromnost, poniznost i čistoća. Tek ako ne žive po tim pravilima onda ovakva situacija dolazi u obzir ili griješim.
Ovaj citat u naslovu ga najbolje razotkriva
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
BTW ovo mu je očito dečko,al nemojte nikom reći,ha,ha,ha.........