Zašto bi Milanović razgovarao s Karamarkom kad ima Klemma?
HDZ bi se nekako morao izvući iz priče o braniteljskom prosvjedu, koji očito Karamarko ne kontrolira, ako želi izbjeći trend pada popularnosti i polučiti dobar izborni rezultat
Komentari 46
Ovakvog jadnika od premijera nema nitko..
Ne razumijem nazovimo te "naše" medije.Pa napišite konačno da ova bahata prznica od Premijera već godinama ne razgovara s nikim tko mu nije po volji bila to oporba ili ljudi iz njegove stranke. Sad svi krive Predsjednicu Kolindu i Karamarkaa za nedostatak komunikacije s Premijerom ali sjetite se:taj arogantni i bahati premijer nije razgovarao niti sa bivšim predsjednikom Josipovićem,svojim ministrom Linićem,Zlatkom Komadinom,Aleksandrom Kolarić,Mirelom Holy,Milanom Bandićem a sad ne žli razgovarati niti sa Karamarkom niti s Predsjednicom niti s braniteljima iako su mu oni stvorili i obranili Državu.Eto takav čovjek koji tu Državu nije želio sad je vodi protiv onih koji su je stvarali,zar to nije bolesno i nakaradno. U ovu svoju nakaradnu vladu postavio je nažalost i Matića;Glavaševića i Kotromanovića do kojih mu nije nimalo stalo ali koji mu jedini daju legitimitet koji on bez njih nema.To troje jahača epokalipse su iz svoje naivnosti,te obiteljskih razloga pristupili toj nenarodnoj Vladi pa će tako biti i zapamćeni u novijoj povijesti..!
Mislim da bi Milanovic morao porazgovarati s psihijatrom, tocnije , s cijelim timom, s cijelim konzilijem.
Sta realno može očekivati Hrvatska država kada njom vlada Jovanovic- stevanovic - milovanovic???
Premijer uvijek okrivi HDZ kad više ne zna što bi, a to je jako često.
Bahatijeg i bezobraznijeg premijera do sada nismo imali, sva sreća pa su mu dani odbrojani! Milanović nije demokratski nastrojen! Idemo na izbore odmah! SDP samo želi da se održi na vlasti, makar narod gladuje! Uhljebi nas zadužiše za četiri generacije! Milanović je pokazao da mu je stalo samo do osobnij uskih stranačkih interesa i osobnog bogaćenja. što prije treba raspisati izbore. Idemo do pobjede! #pobjeda Pozdrav iz Rijeke!
zločinačku partiju treba zabraniti,, oni su nas ubijali i zatvarali od 1945 do 90 ... zna se tko je pravni sljednik u ideologiji ali i u zločinu
SVE POHAPSITI I RASTJERATI A ZA HUSKANJE PROTIV DRZAVE SVAKOM 20 GODINA . TAKO PUTIN RJESAVA PROBLEM PO KRATKOM POSTUPKU. Ova drzava ima puno drugih i vecih problema nego mjesecima se gombat sa par debila koji od dosade ubijaju vrijemejeme .Svaki dan BESPLATNA HRANA I CUGA !
Iz čega se neko mora izbaciti ? Znamo mi da oni žele negirati Hrvstsku i domovinski rat , nažalost , rat nismo mogli izbjeći , zahvali se braniteljima i HDZ sto imamo hrvatsku a SDP -znamo ko su i zaštoo se zalazu- prevarili su hrvatski narod ali ali ...
vidjeli smo svi kako je Klemm ocitao bukvicu Zokiju, i svaka mu cast na tome!
Gdje je Kolindino generalsko "Vijece za nacionalnu sigurnost"? Nesto su se til likovi usutili? Hocemo komentar, odmah!
prgomet je rekao, karamarko ce pomoci milanovicu da ostane na vlasti, i bio je u pravu. A oni ga zbog toga izbacili iz stranke, koji apsurd.
Svi smo osramoceni
hdz je lopovska stranka i nema se šta sa njima razgovarati nego ih treba sve pohapsiti i zabraniti djelovanje za sva vremena
Karamarko podupire "šatoraše", ali se od njih ograđuje WTF?
danas sutra će i Karamarko imat Klemma
Zašto premjer a ja bi se zadovoljio i s ministrom, ne razgovaraju samnom, i ja sam dragovoljac HRVI 70%, zašto ne mene bi smirio razgovor!!!
A zasto bi se uopce ista i trebalo poduzimati protiv pada popularnosti HDZ-a??? Pa ova dogadjanja samo razotkrivaju moralnu i politicku nakaznost svjetonazora i djelovanja te stranke, i licemjerje kada sve sto rade prikazuju kao rodolhublje. Dakle, ako si na Bleiburgu, ti si Hrvat, ako si tendenciozno gotovo revansisticki i krvolicno protiv komunizma odnosno socijalizma, ti si Hrvat, ako doma uzgajas vrbe za Srbe, ti si Hrvat, ako biras kapu ustasicu umjeto kape partizanke, ti si Hrvat, ako ti je crkveno vaznije od svjetovnof, ti si Hrvat, itd itd... Pa koje je to degutantno poimanje ljudi, dogadjaja, povijesti, drustva, svega... Lazi, mitovi, agresija... Ne, HDZ kao stranka vise od bili koga drugog nema smisla niti bi trebala postojati, ako zelimo Hrvatsku kao modernu, mirnu, uredjenu, radisnu drzavu. Sva ova dogadjanja sada u miru prokazuju i zlokobnost djelovanja HDZ-a kao stranke u vrijeme kada je Milosevic pocetkom devedesetih detronizirao dotadasnji ustroj bivse federacije, i na valu svog sovinistickog nacionalizma, zaprijetio svima pa i SRH. A HDZ mu je je tada dosao bas kao kanta benzina na pozar. Mozda jednom docekamo odgovore zasto su nestali odnosno ubijani svi oni koji su u to vrijeme radili na preveniranju eskalacije sukoba poput Kira u Osijeku uli Levara u Gospicu, zasto nisu uvazavani oni politicari koji su predlagali hrvatski put u samostalnost u manjim i manje provokarivnim koracima, poput npr makedonskig ili crnogorskig puta, zasto je uvazana i pidsticana vkastita nacionalna retorika na tragu ustasije, itd itd... Odnosno, da li je Hrvatska bas morala proci kroz rat i podnijeti tolike zrtve, i koliko je na to utjecala imao HDZ- ovski nacin agresivnog i iskljucuvo gotovo ultimativnog politickog djelovanja, sto nam se i danas demonstrira na ulicama Zagreba. Mozda bas zato treba razotkriti manipulativnost te stranke kroz svih 25 godina njenog postojanja, i konacno joj bas na izborima reci NE.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Samo nek se taj milanovic makne