Zašto bi Milanović razgovarao s Karamarkom kad ima Klemma?
HDZ bi se nekako morao izvući iz priče o braniteljskom prosvjedu, koji očito Karamarko ne kontrolira, ako želi izbjeći trend pada popularnosti i polučiti dobar izborni rezultat
Komentari 46
Klemm je Milanovicev problem od kojeg je Milanovic mjesecima okretao glavu da ga se to ne tice...jucer kad je voda dosla do grla, Milanovic se okrenuo staroj taktici, raspali po HDZ-u...jos jednom je do izrazaja dosla nesposobnost premijera.
Sve političke stranke trebaju podržati zahtjeve ratnih veterana za boljim socijalnim statusom i razumijeti njihovu osjetljivost na neke neodgovorne izjave zaposlenih u ministarstvu branitelja, i to akceptirati. Tako je u svim zemljama koje imaju tu čast da imaju ratne veterane koji su im oslobodili zemlju.
Kakve gluposti ovaj novinar pise! Ovaj komunist Milanovic treba sto prije napustit mjesto premijera!
Dragu Hrvati,Hrvatice i svi hrvatski građani sretan Dan državnosti!
Klemm i branitelji barem imaju malo obzira pa napuste Markov trg kada treba a vidim da Milanovic još nije na toj razini svijesti. Naš premijer se super zabavio posljednje 4 godine,jedva čekam da ode u povijest kao najgori premijer ikada!
Milanović je mjesecima imao prilike pričati sa Klemmom i Glogoškim no međutim dozvolio je da se ova farsa nastavi. Zbog toga je Karamarko kao budući premijer htio pokušati uspostaviti kontakt i nagovoriti Zokija da primi branitelje. A navikli smo da za sve kiksove se krivi HDZ to je sasvim normlano za milanovića ...
Milanović ne razgovara s predsjednicom, ne razgovara sa šefom oporbe, ne razgovara s prosvjednicima, ne razgovara s Europskom komisijom, ne razgovara s nikim osim sa braćom udbašima i Fredom Matićem.
Yugo vlast uskoro od Hrvata dobiva Bogom u rit
Zabranit ce narod zlo partiju koja 70 godina ubija Hrvate i Hrvatskz. Klem je napustio Trg sv Marka a voljom Hrvata uskoro Crnogorci i ova lopovska vlast koja nas pljačka, zadužuje i zatire sve HRVATSKO
milanoviću nije stalo do Hrvatske i to je očito. Mora čim prije s vlasti jer ovo što radi je strašno!
Jedinstven ministar u svijetu : kada je trebalo braniti Hrvatsku 90tih pobjegao je Od Srba a sada bježi od Hrvata tj hrvatskih branitelja !!! Takvog državnika treba svaka moderna država sa kukuriku koalicijom ...
Zašto bi on pričao sa nekim ko se bori za hrvatsku, a posebno sa onima koji su stvorili hrvatsku ??? To su njegovi neprijatelji to je naučen još od Tita i partizana !!!
Milanoviću makni se, molim te. Iovako će ti odzvonit za par mj. ;)
Neće Karamarku pasti popularnost radi ovoga može samo porasti zbog toga sto je na strani slabih.
A kojim sredstvima si se ti i kukuriku kolicija dograbili Vlasti -autobusima krcatih iz svih drugih rep- Ljudih glasali kao toboz Hrvati i Hrvacki Drzavljani u BiH RS RSloveniji pa i drugim pa jos i u RH sa Imenima ss RH nadgrobnih spomenika svih Groblja -Ljepo ste to vi zaostali na pozicijama iz bivse splanirali i eto to ste a sad vredate i omalozavate i same Branitelje -zasto se Nisi sasto s Braniteljima Milanovicu i nakon 1 mjeseca dva uvrh glave vec sad nakon 8 mjeseci jos ih i policijom proganjas i u cijem dvoristu- Crkvenom- to je napad na Svetu stolicu a da su i bili u grupicama na ulici a nisu radili nered Policija ih nije smjela dirat- a pitanje je i cije Vjeroispovjesti je i taj sastav Policajaca bio ovo vam gospodo u Vladi i Vladi nece proc ovaj puta
Državnik kukavica i manipulator, vješt govornik koji potiče mržnju !
Uuuu tko to pise ma tko to pise kao da citam kurir.
milanović je najveći promašaj hrvatskog narod u povijesti
milanović je mjerna jedinica za izazivanje sukoba
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Klem odlazi a uskoro će i Milanović,za vjeke !