Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 201
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
JE LI MISLIO NA MACRONA?
Povratak na članak

Zagonetna poruka Vladimira Putina: 'Neki ljudi su zaboravili što se dogodilo Napoleonu'

Putin je kazao da Rusija želi mir u Ukrajini koji će osigurati njezinu dugoročnu sigurnost i razvoj.

Komentari 87

DU
Deleted user
21:22 08.03.2025.

A Putin je zaborivaio što se dogodilo Čaušeskuu!

VL
AN
AntiProtivni
21:30 06.03.2025.

Pametni, inteligentni, mudri Gospodin Putin hrabro brani svoju domovinu od najezde barbarskih, krvolocnih Americkih/NATO hordi!! To je neosporno, ali nisam znao da ima i smisla za humor... E bas im ga je šuknuo Ha ha

VL
DU
Deleted user
19:04 06.03.2025.

Ma to su sve kriminalci kako Putin i Trump , tako i Ursulica . Sada kada ima biznis s oružjem da li će joj muž biti glavni za distribuciju iste kao što je bio u Italiji na čelu odbora za cjepivo u vrijeme korone. Zanimljivo Ursulica je oslobođena od tereta sukoba interesa . Žalosno je što mi nemamo pojma što oni rade u EU parlamentu , dobijemo mrvice od informacija putem medija i ne znamo te političare koji nas tamo zastupaju

VL
VA
Varazdinec
09:10 07.03.2025.

Putleru, neki ljidi u Rusiji, su zaboravili sto se dogodilo ruskom Caru.!

VL
SL
Sloven
22:17 06.03.2025.

Pita ga majka palog vojnika - " ... dali će se ruski vojnici povući " - on joj odgovara , da to nije u planu ! Dokaz za ograničenost pacijenta iz Kremlja. Pa samo je POVLAČENJE put do PRAVEDNOG II TRAJNOG MIRA , sve drugo su blebetanja u prazno. Usput - zaboravlja, da Francuska nije sama. EU je mnogo jači nego što " neki " misle.! Ima nas preko 500 miiijuna. Neće mu pomoći ni trenutno naoružavanje i vojna industrija od 70%. Okrenuo se VOJNOJ industriji i neznalica se hvali BDP- om. Vodi državu u propast. Druga Sjeverna Koreja. Jesti će granate !!!

VL
NI
nikola13782
20:48 06.03.2025.

Smrad

VL
HU
HUM321321
19:52 06.03.2025.

Nije da se hvalim ali sam siguran da je mislio na mene.

VL
SL
Sloven
22:31 06.03.2025.

Ne razumjem, zar rusi i susjedi ( neki ) - zaista misle, da je rata kraj ili , da ga je rusija dobila ??? Još če to trajati ..... Na veliku žalost pacijenta iz Kremlja i ljubitelja vodke - onihnih iz vlade. Kasnije - čeka ih Haag, ratne odštete. I mala, jako mala Rusija !!!

VL
KO
kopernikus
20:23 06.03.2025.

Svemsčini da ćete vi svi u voz pa na Moskvu. Junačine.

VL
DU
Deleted user
22:13 06.03.2025.

Napoleon ušao na područje Carske Rusije sa cca 680.000 vojnika, a vratio se u Francusku sa jedva 100.000. Odličan uspjeh. Rusi i onda i sada imaju istu taktiku. iscrpljivanje, ubadanje i gerila, "spaljena zemlja", itd itd. Danas su samo prilagodilii novim tehnologijama, plus imaju nuklearke. I ne samo to, u ovih tri godine ratovanja protiv NATO ili NATO obučenih snaga (ameri priznali da je ovo proxy), usvojili su nove taktike, novu opremu i primjenu iste (dronovi su jedna od tih), izvrtili skoro sve postrojbe, izbacili sovjetske bedastoće.... čestitam - imate combat proven/ready protivnika.

VL
Avatar KlimaveLaži
KlimaveLaži
19:56 06.03.2025.

Ne na mene je mislio 😅

VL
PA
PatMat
19:16 06.03.2025.

Teritorij i granice Ukrajine su iscrtali komunisti, kao i Bjelorusije. Dali onda te granice koje je odredio Staljin i komunizam mogu biti pravedne? Koje bi onda bile pravedne granice ne znam zato se i rade dubinska istraživanja i potraga za pravednim mirom i pravednim granicama.

VL
Avatar Kockasti
Kockasti
19:42 06.03.2025.

Ljudi nisu svjesni da Rusija nikada nije objavila rat niti ratno stanje. Ta opcija i dalje postoji, sto bi znacilo mobilizaciju 20 miliona vojnika. Sa tim se ovi EU globalisticki klauni kockaju

VL
ZA
zagabria5
19:50 06.03.2025.

Nije to zagonetna poruka, to je otvorena poruka Mr njegovanoe ruke da se ne zaigrava jer nema čime

VL
Avatar KlimaveLaži
KlimaveLaži
20:03 06.03.2025.

Rusija nikad ne bi ratovala da nije bila prisiljena eu ursula politikom ! Demokratura je zlo ovoga svijeta ..

VL
Avatar drug Joža
drug Joža
18:51 06.03.2025.

Nekad Napoleon, pa Adolf, sad Macron...Rusi će im opet slomiti kičmu

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.