Zagonetna poruka Vladimira Putina: 'Neki ljudi su zaboravili što se dogodilo Napoleonu'
Putin je kazao da Rusija želi mir u Ukrajini koji će osigurati njezinu dugoročnu sigurnost i razvoj.
Komentari 87
Pametni, inteligentni, mudri Gospodin Putin hrabro brani svoju domovinu od najezde barbarskih, krvolocnih Americkih/NATO hordi!! To je neosporno, ali nisam znao da ima i smisla za humor... E bas im ga je šuknuo Ha ha
Ma to su sve kriminalci kako Putin i Trump , tako i Ursulica . Sada kada ima biznis s oružjem da li će joj muž biti glavni za distribuciju iste kao što je bio u Italiji na čelu odbora za cjepivo u vrijeme korone. Zanimljivo Ursulica je oslobođena od tereta sukoba interesa . Žalosno je što mi nemamo pojma što oni rade u EU parlamentu , dobijemo mrvice od informacija putem medija i ne znamo te političare koji nas tamo zastupaju
Putleru, neki ljidi u Rusiji, su zaboravili sto se dogodilo ruskom Caru.!
Pita ga majka palog vojnika - " ... dali će se ruski vojnici povući " - on joj odgovara , da to nije u planu ! Dokaz za ograničenost pacijenta iz Kremlja. Pa samo je POVLAČENJE put do PRAVEDNOG II TRAJNOG MIRA , sve drugo su blebetanja u prazno. Usput - zaboravlja, da Francuska nije sama. EU je mnogo jači nego što " neki " misle.! Ima nas preko 500 miiijuna. Neće mu pomoći ni trenutno naoružavanje i vojna industrija od 70%. Okrenuo se VOJNOJ industriji i neznalica se hvali BDP- om. Vodi državu u propast. Druga Sjeverna Koreja. Jesti će granate !!!
Smrad
Nije da se hvalim ali sam siguran da je mislio na mene.
Ne razumjem, zar rusi i susjedi ( neki ) - zaista misle, da je rata kraj ili , da ga je rusija dobila ??? Još če to trajati ..... Na veliku žalost pacijenta iz Kremlja i ljubitelja vodke - onihnih iz vlade. Kasnije - čeka ih Haag, ratne odštete. I mala, jako mala Rusija !!!
Svemsčini da ćete vi svi u voz pa na Moskvu. Junačine.
Napoleon ušao na područje Carske Rusije sa cca 680.000 vojnika, a vratio se u Francusku sa jedva 100.000. Odličan uspjeh. Rusi i onda i sada imaju istu taktiku. iscrpljivanje, ubadanje i gerila, "spaljena zemlja", itd itd. Danas su samo prilagodilii novim tehnologijama, plus imaju nuklearke. I ne samo to, u ovih tri godine ratovanja protiv NATO ili NATO obučenih snaga (ameri priznali da je ovo proxy), usvojili su nove taktike, novu opremu i primjenu iste (dronovi su jedna od tih), izvrtili skoro sve postrojbe, izbacili sovjetske bedastoće.... čestitam - imate combat proven/ready protivnika.
Ne na mene je mislio 😅
Teritorij i granice Ukrajine su iscrtali komunisti, kao i Bjelorusije. Dali onda te granice koje je odredio Staljin i komunizam mogu biti pravedne? Koje bi onda bile pravedne granice ne znam zato se i rade dubinska istraživanja i potraga za pravednim mirom i pravednim granicama.
Ljudi nisu svjesni da Rusija nikada nije objavila rat niti ratno stanje. Ta opcija i dalje postoji, sto bi znacilo mobilizaciju 20 miliona vojnika. Sa tim se ovi EU globalisticki klauni kockaju
Nije to zagonetna poruka, to je otvorena poruka Mr njegovanoe ruke da se ne zaigrava jer nema čime
Rusija nikad ne bi ratovala da nije bila prisiljena eu ursula politikom ! Demokratura je zlo ovoga svijeta ..
Nekad Napoleon, pa Adolf, sad Macron...Rusi će im opet slomiti kičmu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A Putin je zaborivaio što se dogodilo Čaušeskuu!