Zagonetna poruka Vladimira Putina: 'Neki ljudi su zaboravili što se dogodilo Napoleonu'
Putin je kazao da Rusija želi mir u Ukrajini koji će osigurati njezinu dugoročnu sigurnost i razvoj.
Komentari 87
Uspoređivat 18-stoljeće sa konjima sa današnjim vremenom ratovanja gdje tenkovi imaju klimu ugrađenu je propaganda , vozilom dođeš do Moskve za 1 dan bez smrzavanja, uostalom valjda on ne zna da je Napoleon bio u Moskvi u Kremlju ,a prije toga je ruska vojska spalila čitavu Moskvu da ne dođe tamo pa je tamo Napolen sjedio u Kremlju na stolcu i čekao rusku vojsku koja je onda pobjegla u Saint Petersburg nije se htjela borit sa njim pa je krenuo nazad za Francusku . Povijesno gledano on je porazio Rusiju. To su povijesne činjenice. Zato ga to boli
Netko je zaboravio sto se dogodilo Romanovima
Rješenje je vrlo jednostavno, Putine napusti teritorij Ukraine, plati ratnu oštetu Ukraini i Trump će ti poslati neke račune što je potrošio SAD zbog tvoje agresije. Nemoj zaboraviti da si osumljičen za ratni zločin, to sve napravi i mir jee u Ukraini osiguran, jer ti si jedini kriv za ovaj rat.
Neki ljudi danas zaboravljaju da su oni sada agresori kao što je nekad bio Napoleon.
Tu nema ništa zagonetno za sve oni koji nisu padali iz povijesti u osnovnoj školi.
čini mi se da su neki zaboravili tko je danas Agresor kao nekad Napoleon.
Jedini problem je što je rusija nuklearna sila Amerika i nato bi vrlo brzo porazili Rusiju a nitko se ne usuđuje to reći da je to jedina prednost Rusije nuklearno oružje..
Rat je najveće zlo, a najveće žrtve su uvijek obični ljudi. Putin se hvali pobjedom nad Napoleonom, ali činjenica je da je Rusija pretrpjela strašne gubitke – milijun mrtvih, dok je Napoleonova vojska izgubila oko pola milijuna vojnika, većinom mladih ljudi iz Francuske i savezničkih zemalja. Da, to je bio Napoleonov veliki poraz, ali po kojoj cijeni? Ovo bi trebao biti poučak svima nama. Umjesto da vodimo ratove jedni protiv drugih, trebali bismo objaviti treći svjetski rat protiv gladi, bolesti i siromaštva. To su pravi neprijatelji čovječanstva!
Putin spominje Napoleona ali Napoleon je napao Rusiju i čak je zapravo porazio Rusiju ali dobro, smrzao se. Makron svoju vojnu silu stavlja u funkciju obrane Evrope. Kad god je Rusija bila agresor uvijek je gubila i opet će izgubit.
U Rusiji će narod biti gladan za nekoliko mjeseci!
Neocekivana koalicija Trumpa i Putina postaj gavljiva.
Jedini koji se igra Napoleona jeste onaj koji u biti ne izlazi na izbore i vlada dekretima okružen vlastitom klikom i poslušnicima baš kao i on sigurno nije Macron, nego Putin i njegova raja, kojoj se sada pridružio i Trump sa svojim dvorjanima.
Zaboravio je Putrin šta se desilo svim Ruskim carevima !
ovaj mali trećerarzedni špicl je zaboravio jednu "sitnicu" - protiv napoleona je ratovao velki vojskovođa aleksandar prvi, a ne ovakva podguza muha kao što je putin
Nećeš ni ti još dugo. Otišao Lenjin, Staljin ....ideš i ti za njima.
Veliki vojni "strucnajci" iz fotelja uvijek zaboravljaju sto je funkcija rata : Unistavanje tudje vojne sile. Osvajanaje teritorija je sporedno glavno je unistiti vojnu silu a to su Rusi napravili i Napoleonu i austriskom brkatom kaplaru, kao i Zelenskom danas (s preko milijun mrtvih ukrajinaca).
Putin zaboravlja da ovaj put nije samo Napoleon.
Putin zaboravlja da ovaj put nije samo Napoleon.
Ovaj misli da se Macron plesat mu kao Trump.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Napokeona nije Rudija zaustavila nego teška zima, kojih na teritoriju Rusijr već 50 godina nema. Znsći Rudki vojnik je bezvrijedan kao i danas na ratištu Ukrajine.