Vučić diže vojni proračun u 2021. za dramatičnih 44 posto! Što to Srbija smjera?
Srbija će u ovoj godini oko 700 milijuna eura usmjeriti na modernizaciju i nabavu jakih i novih oružanih sustava poput ruskog Pancira-S
Komentari 184
Hrvatsku vojnu nemoc mozete zahvaliti hdzenjarama i njigovom velikosrpskom svjetonazorskom partneru sdssu!
Vrijeme je opet uspostaviti normalni poredak, hrvatski vojni proračun treba biti veći od srbijanskog.
Popušili su 95te.. pa će i sad
još čekamo najavu bivšeg predsjednika da srbiju čeka katarza i demokratizacija!!!
mali rusi. maltretiraju narode koji nemaju sreću da im je daleko kuća od takvih
Nema šta I Hrvatska mora ojačati Hrvatsku vojsku. Nema se tu šta razmišljati. Živimo u opasnom susjedstvu.
Broj vojnika treba dići na 30 000. I ustrojiti vojnu pričuvu. I napraviti par nabavki odmah. Spyder i Iron Dome od Izraela za PZO, LAR I EXTRA za raketno topništvo, LORA za balističke rakete, Rafale za borbene lovce. I BPL, Hermes 450 I 900 za besposadne sustave. Ajmo, ajde!
Plenkoviću bi puno bolje pristajala sintagma "odlučno možda" nego pok. Račanu.
Plenkoviću odgovoran si za ovo! Diži proračun za obranu.
Modernizirajte I ojačajte Hrvatsku vojsku. Dosta je otezanja i odugovlačenja.
Kad vam smeta istrina onda odustajem od komentiranja.
Srbi kao i Rusi bjeze od flange i mistrije kao djavo od kriza. To ih uci pravoslavlje daje sramota bit majstor i inzenjer, automehanicar, vodoinstalater itd.. Posto je tako moraju bit okrenuti pljackanju drugih naroda. Sa raspadamo SSSR i Jugoslavijeije nema vise pljackanja na velikoj skali.
U prvoj ruci ostati gladni, a onda i bez guzica ili brada, kako god volite ..
Vrijeme je hrvatskim vojnim proračunom nadmašiti srbijanski.
Mi zaista imamo bandu nesposobnu od vlade.
Srbi ga čipka. A Putinu drago.
Dakle, nabava lovačke eskadrile bi bio odgovor na srpsku kupovinu S300? Kako??? Da Srbima samo mete za gađanje? Odgovor bi bio nabava zrakoplova, dronova, koje S300 neće moći otkriti na vrijeme
Srbija se sprema osiromašiti građane još malo. Ako je to ikako moguće.
Sviđa mi se ona hercegovačka poslovica "tuđa ruka ti neće češati guzicu".
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dižite proračun za obranu. Pridružujem se apelu hrvatskih glasača, hrvatskih poreznih obveznika i Hrvata!