Vozač iz Dubrave otkrio kako je došlo do nesreće: 'Ja nisam obijestan vozač'
U bolnici, gdje su ga pregledali nakon nesreće, 67-godišnjaku otkrili su opasnu aneurizmu za koju nije ni znao. A sam je odbacio navode o prijašnjoj nesreći.
Komentari 30
Znači da mu moraju doživotno oduzeti vozačku dozvolu jer nije sposoban za vožnju.O svemu ostalom neka odluči sud.
Ma znali smo mi unaprijed da je sinkopa u pitanju, samo smo čekali njegovog odvjetnika da nam to objasni...
Horvatinčiću su utvrdili sinkopu i oslobodili ga...pa onda nisu pa ga osudili...a nije manjina...da vidimo kako će se Pupovčevom donatoru presuditi.
....to ti je kad ljudi precjene godine i misle da je 'vjecno mlad' jer ubrizga botox..ali nemres botox uspricat u mozak...i reflekse...
A kako je došao do te brzine, isto pomoću aneurizme?
Nije sinkopa nego aneurizma. Onda dobro.
Ljudi kada zaspu skrenu sa ceste. Ne dodaju gas!
Znači, pak Horvatinčičev poučak - s i n k o p a. I buraza Mamič - kolikko koštaju suci? Niš novoga i neviđenoga u državi koju je sadašnji br 1 Pantovčaka nazval; slučajna država, a ja bi ju nazval; idimi dojdi mi država koja opet ide u svoju propast. Samo je pitanje ko bi sad bil toliko munjen da nas okupira i s tim sam sebi uvali kajlu.
Dobro a kako objašnjava to što je netom prije rusvaja udario drugo vozilo i pobjegao s mjesta. E jadna si državo kad te takav vuče za nos. Šta nije rekao sinkopa, to smo vidjeli da sud guta.
znači još jedna dijagnoza za podvaljivanje narodu...
Da je imao opasnu aneurizmu nalazio bi se nakon prometne nesreće na operacijskom stolom gdje bi naprsnuti dio srčane ili trbušne aorte mijenjali umjetnom a ako je aneurizma zahvatila i valvulu iz aorte prema srca tj. na korijenu ugradili bi mu umjestni zalizak. Operacija traje oko 10 h a oporavak nekoliko mjeseci, sve to ako imaš sreće i ostaneš živ. Ja prilikom aneurzime ili ti disekcije aorte niti neznam šta se desilo jer osim što sam osjetio bol od prsnog koša prema ležima i vratu druogo se ničeg ne sječam. I da je blaži oblik aneurizme odnosno ugradnja standa, nebi sigurno bio kod kuće na trijemu ili gdje već.
Očito se ovog tipa i medijski pokriva... Bole Dimitrijević...
Dok je bio u nesvjesti sanjao je da je Schumacher.
Vozi po pruzi jer valjda takvi smiju.
nijesi obijesni vozac samo si slucajno pritisnuo gas i one parkirane razvalio sa 120 na sat.
Ne deda...mislio si ak moze ogi da mozes i ti...samo si zaboravio da je ovaj puno mladji a ti trebas vec dobro razmisljat o starackom domu a ne vozit bijesne aute gdje za tri sekunde dostignes stotku..
Vidi kako zna lagati. Svi vi znate saobraćajne znakove. Za vas nikakvih zakona nema kad sjedatev za volan! Nika be dajete žmigavac kad trbate skrenuti u sporednu ulicu. Ljudima velikom brzinom ispred samog nosa sječete prednosni put. Jedostavno -vozači bez -vozači bez imalo osjećaja o drugima u saobraćajnom prometu. OVA DRUG očito laže!
jel se mogu i ja nakon sudara pozvat na aneurizmu?
Ključa u ovoj državi i to opasno
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Eto otkrili mu aneurizmu, a prije toga je pao u nesvjest. Dakle svi drugi su krivi, on nije. Slučaj riješen.