Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 156
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ZAGREBAČKO NASELJE
Povratak na članak

VIDEO Stanovnici Kozari boka u suzama: Bandić nam je sve dao, nije bio savršen, ali je bio najbolji

" Nama je izgradio ovdje cestu i nije nas nikad zaboravio"

Komentari 132

Avatar renac
renac
12:02 28.02.2021.

Cigani i kriz na ovim vasim slikama ne idu zajedno spodobe,a Bandicu laka zemlja.

VL
ZS
zspanco
15:23 28.02.2021.

A jeste li mu sinoć užgali vatru da mu duša puta vidi? Ako niste onda niti ste cigani niti ga poštujete. Trebali ste užgati čitavu lomaču.

VL
TO
tomislav10
12:54 28.02.2021.

Bandić je poput Mamića. Mamić je stvorio jak Dinamo zbog vlastitog interesa, iz sličnog razloga Bandić je vodio Zagreb.

VL
PD
precjednik Dabro
13:31 28.02.2021.

Otiso si Milane ostala je tuga uvijek ce te voljeti pijavice sa juga

VL
DJ
djek
12:33 28.02.2021.

Cigani i bosandjerosi na aparatima,,.

VL
IM
imart143
12:04 28.02.2021.

nekom napravio cestu a nekom po cesti svakih 50-100 metara ležeći policajci od 20 i više cm preko cijele širine prometnice da ti pola ovjesa prolupa. od gračana do bolnice dubrava ima ih valjda 50. NOVIH. to sve treba maknut. sve.

VL
OB
Oblivion
11:11 28.02.2021.

Evo pravim Zagrepčanima prilike da vrate grad u ruke Zagrepčana. Ako si opet izaberete nekog kamenjarca ili još gore HDZ onda niste za drugo nego da vas ogradimo bodljikavom žicom i ostatku svijeta pokazujemo ko majmune u zoo vrtu

VL
OB
Oblivion
12:00 28.02.2021.

Ssd će cigoši ko u sjevernoj koreji suze ridati

VL
Avatar Equilibrium
Equilibrium
11:38 28.02.2021.

SVAKI normalan gradonačelnik bi se zalagao za komunalnu infrastrukturu, pa i periferije. Ali samo Bandit je pri tome krao, namještao poslove kumovima i ostalom ološu, financirao privatne radove po Hercegovini, šopao našim novcima Crkvu...

VL
DR
DRAGON
10:56 28.02.2021.

Čije je dao?

VL
CV
cvetkovic
12:02 28.02.2021.

sdp zivi vijecno

VL
DU
Deleted user
11:51 28.02.2021.

Ova cjepiva čine čuda.

VL
TO
Tor
11:35 28.02.2021.

Ljudi moji, tuga pregolema Nema više kobasica na bandičevim dernecima za puk. Sada ćemo morati u ADZ ov tabor na klobase

VL
DU
Deleted user
11:25 28.02.2021.

"Nama je izgradio ovdje cestu" Zbilja ? Bandic ju je napravio SVOJIM novcem ?

VL
UU
uhljeb u holdingu
11:20 28.02.2021.

Da je Adi još malo poživio nebi sad imao tko plakat.

VL
SP
speed208
11:07 28.02.2021.

Pa sad eto....kad vec boljeg niste imali a losijeg je tesko naci....

VL
FM
fmica
11:26 28.02.2021.

jedan tat manje....

VL
ZG
Zgzgzg
11:02 28.02.2021.

bas me zanima kome ce sad bandic dati glas, ker kod nas ipak i mrtvi glasaju 😁

VL
AN
ANTIFA
11:19 28.02.2021.

Moram pohvaliti reportažu - iz ovog clipa se najbolje vidi zašto je Bandić bio na vlasti 20 godina i tko sve ima pravo glasa u RH i Zagrebu. I pritom ne mislim na naciju, vjeru boju kože i slično, nego na razinu svijesti, etičke norme, obrazovanje.

VL
JA
jadnatikoza
10:57 28.02.2021.

E pa to što je vama dao, netko je drugi platio. Putem su njegovi rođe izvodili radove pa je nestalo pola para a onda su nadstrešnice, fontane, kućice i ostalo napravili rupčagu u proračunu Zgb koji će naša djeca otplaćivat. Dal da plačem il da otvaram šampanjac?

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.