VIDEO Stanovnici Kozari boka u suzama: Bandić nam je sve dao, nije bio savršen, ali je bio najbolji
" Nama je izgradio ovdje cestu i nije nas nikad zaboravio"
Komentari 132
A jeste li mu sinoć užgali vatru da mu duša puta vidi? Ako niste onda niti ste cigani niti ga poštujete. Trebali ste užgati čitavu lomaču.
Bandić je poput Mamića. Mamić je stvorio jak Dinamo zbog vlastitog interesa, iz sličnog razloga Bandić je vodio Zagreb.
Otiso si Milane ostala je tuga uvijek ce te voljeti pijavice sa juga
Cigani i bosandjerosi na aparatima,,.
nekom napravio cestu a nekom po cesti svakih 50-100 metara ležeći policajci od 20 i više cm preko cijele širine prometnice da ti pola ovjesa prolupa. od gračana do bolnice dubrava ima ih valjda 50. NOVIH. to sve treba maknut. sve.
Evo pravim Zagrepčanima prilike da vrate grad u ruke Zagrepčana. Ako si opet izaberete nekog kamenjarca ili još gore HDZ onda niste za drugo nego da vas ogradimo bodljikavom žicom i ostatku svijeta pokazujemo ko majmune u zoo vrtu
Ssd će cigoši ko u sjevernoj koreji suze ridati
SVAKI normalan gradonačelnik bi se zalagao za komunalnu infrastrukturu, pa i periferije. Ali samo Bandit je pri tome krao, namještao poslove kumovima i ostalom ološu, financirao privatne radove po Hercegovini, šopao našim novcima Crkvu...
Čije je dao?
sdp zivi vijecno
Ova cjepiva čine čuda.
Ljudi moji, tuga pregolema Nema više kobasica na bandičevim dernecima za puk. Sada ćemo morati u ADZ ov tabor na klobase
"Nama je izgradio ovdje cestu" Zbilja ? Bandic ju je napravio SVOJIM novcem ?
Da je Adi još malo poživio nebi sad imao tko plakat.
Pa sad eto....kad vec boljeg niste imali a losijeg je tesko naci....
jedan tat manje....
bas me zanima kome ce sad bandic dati glas, ker kod nas ipak i mrtvi glasaju 😁
Moram pohvaliti reportažu - iz ovog clipa se najbolje vidi zašto je Bandić bio na vlasti 20 godina i tko sve ima pravo glasa u RH i Zagrebu. I pritom ne mislim na naciju, vjeru boju kože i slično, nego na razinu svijesti, etičke norme, obrazovanje.
E pa to što je vama dao, netko je drugi platio. Putem su njegovi rođe izvodili radove pa je nestalo pola para a onda su nadstrešnice, fontane, kućice i ostalo napravili rupčagu u proračunu Zgb koji će naša djeca otplaćivat. Dal da plačem il da otvaram šampanjac?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Cigani i kriz na ovim vasim slikama ne idu zajedno spodobe,a Bandicu laka zemlja.