VIDEO Milanović Dačiću: Bit ćemo kolege i susjedi. Pomoći ćemo vam
– Hrvatska podržava Srbiju na putu prema EU, a Srbija će imati teži posao nego prethodne članice – rekao je Milanović nakon sastanka
Komentari 306
Milanovic je morao proci rentgen posle sastanka....Hrvat je to...Uzme nesto kao uspomenu...Kao iz hotela peskir,sapun...treba proveriti jel bio u WC-u...
16.01.2013. u 16:32h zeljkonl1 je napisao/la: ...treba proveriti jel bio u WC-u... -------------------- srbi su uvjek imali bujnu maštu. zato i jesu danas najsiromašniji u evropi. čak vas je i albanija pretekla
Ja mislim da premijer Dacic nije imao sta traziti sa premijerom susedne derzave... hrvati su uvek bili teroristi. Ovo je sigurno organizirano kako bi se tramvaji Djure Djakovica nasli na beogradskim ulicama
havana ... a što će on "priznati" to je druga stvar
pa naravno "tiha voda" da ga nitko ništa ne pita u EU , kad znaju da je na toj poziciji da riješi svoje životno pitanje.......a o korupciji i kriminalu vidjet ćemo za 3-4 godine
16.01.2013. u 15:58h Banovina je napisao/la: Sta su Srbi uzeli ili prisvojili od drugih naroda: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Banovina, zaboravio si reći kako i nas Hrvate bunjevce žele odnaroditi i uvjeriti nas da nismo Hrvati. A neki su i pali na te srpske trikove.
zasto nema vise srba katolika i unijata,može li mi netko to objasniti,gde su oni nestali?
Relaksacijaa znas Deretic je kre**** na kog se u Hrvackoj obraca vise paznje nego u Srbiji,ljudi ga smatraju mentalno poremecenim ,niti je taj coveek istoricar ,niti ikakve veze sa naukom ima sad problem je sto su njegove "teorije" dosta verovatnije od Ustasoidni gluposti koje vi ucite u vasim skolama ,tj.oficijalnoj Hrvackoj povjesti i to doooosta
VAMA JE ISTO AKO SE JOVANOVIĆ PO POTREBI izjasni pa i ja sam hrvat -i onaj kojemu je hrvatska u srcu i nema ko i svi u vladi rezervnu državu -zato nam to i rade a rusi im karte crtajurte crtaju bratski podijelili jugu bez slovenije d a srbiji dali kosovop makedoniju crnu goru hrvatskoj bosnu sa dodigom tako da gude srba više u toj nakaradi hrvati niti žele ruse niti srbe zele hrvatsku i ništa više ----------
ne bi ja rekao trla baba lan- sam milanović je izjavio da pomaže srbiji, i da je srbija povećala izvoz .sad vidim i večernji mekakvim kolačićima ala srbija reklamira da u svijetu to traže ko šašavi --dakle hrvatska je pridka je prid rampom jakuševca sad treba srbiju u petu nagaziti gas još kad bi nikolić priznao kosovo ode srbija a mi još uvik prid smećem ili u njemu-
Inflacija raste kao i nezaposlenost. Konkurentnost pada onemogućavajući bilo kakve ozbiljnije investicije u zemlju. Umjesto da se bave tim problemima zbog kojih su i izabrani, Yukuriku koalicija hoda po Srbiji, a doma uči djecu masturbirati. Dotle se slobodni pad nastavlja bez naznaka oporavka.
Susret se, naravno, dogodio na Adi Ciganliji, kako to i dolikuje dostojanstvu i ugledu dvojice premijera.
16.01.2013. u 16:37h Banovina je napisao/la: bravo. neka vide brača zakaj budu platili ratnu odštetu.
hahaha, zeljkon baš si me dobro nasmijao. pazi mi se moramo spustit na zemlju, a ti si jedan od onih koji i dalje vjeruju u nebeski srpski narod kolko vidim po tvojim postovina. hrvatska da je satelit nekakvoj zemlji svinjara'? moš si mislit. al daj mi objasni svoju potrebu da po cijele dane komentiraš hrvatske portale tj. večernjak?
Ovo je malo žešća prostitucija. Hvala majko što nisi forsirala da se bavim politikom. Želudac mi je premali za sve te svinjarije.
jel znate kako srbi plaše djecu ako su zločesta ? ......"sad će te OLUJA " i odmah se smire i budu dobri......hihiihi
De ste rvati kamenjari kakvo je raspolozenje danas.. ha nema mnogo unionista i loyalista reklo bi se.....
16.01.2013. u 16:41h bunjevac9 je napisao/la: ne mozete vi bez srba -------------- mladiču. da vam zadnjih 100 godina slovenci i mi nismo gradili vašu srbiju bi vi danas bili siromašniji i od azerbejđana. a kolko mi ne možemo bez vasas se vidi iz ove situacije gdje ste nas tenkovima htjeli prisilit da ostanemo s vama u državi.
Jadni li zemalja i premijera FUJ!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Otisao u srbiju dabi resavao srbske probleme!? Tako je to providno i jeftino.