VIDEO Dabro opet zapjevao, poslušajte na koju je pjesmu pao izbor: 'Na molbu brojnih tisuća pratitelja...'
Podsjetimo, Dabrin glazbeni repertoar i ranije je izazivao kontroverze. Ove godine kažnjen je sa 700 eura zbog pjevanja stihova "U Madridu grobnica od zlata, tu počiva vođa svih Hrvata", koji se odnose na poglavnika NDH Antu Pavelića
Komentari 87
Sad če se javiti slavenka ? I napisati da je hrvatska fasisticka
Dobro ziva legenda!
Bravo Dabro! Ide tebe to... Iebeš iugoslavene,ožeži!
BanČo
Ako mogu Nives, Pokosica i Dvornikovi, moze valjda i Dabro zagađivati medijski prostor VL-a.
dvorska luda 21 stoljeca
čini se po snimku da stoji na šamlici
I da se ne zaborave Rane Devedesete ( Ivica Pepelko ).
sa OSMJEHOM od uha do uha pjeva: "ubiše nam stjepana radića, a mi njima karađorđevića". što moraš imati u glavi da bi se TAKO ponašao???
Dabro legendo 😂
Meni je ovaj kepec najsimpoatičniji prestavnik manjina!! Majka, deka Sreten, ujka Miša milicajac iz Doboja su sigurno ponosni na ovog intelktualca koji tako lijepo zastupa manjine i širi bratstvo i jedinstvo,pardonček, suživot!! Bravo Dabro
Veseljak u duši slavonac pravi
Članak 38. Jamči se sloboda mišljenja i izražavanja misli. Sloboda izražavanja misli obuhvaća osobito slobodu tiska i drugih sredstava priopćavanja, slobodu govora i javnog nastupa i slobodno osnivanje svih ustanova javnog priopćavanja. Zabranjuje se cenzura. ...
On je svatija da njega neće citirati na znanstvenim skupovima , nego da će ga citirati klošari i pijanice
Intelektualac domoljub...
Zoranovi dečki pivaju i govore sto im se naredi.Korisne budale ju.desnice.
Stjepan Radić je svojom izjavom: Koliko košta ta srpska krv ( prolivena u I sv. ratu ) pa da platimo, pri čemu je izvadio svoj novčanik značajno doprineo tome da bude upucan. Srbija je u I sv. ratu izgubila 30%% svog stanovništva a hrvati su uprkos vojnom porazu dobili mnogo veća prava nego što su ih ikada imali u Austro-Ugarskoj.
Stjepan Radić je svojom izjavom: Koliko košta ta srpska krv ( prolivena u I sv. ratu ) pa da platimo, pri čemu je izvadio svoj novčanik značajno doprineo tome da bude upucan. Srbija je u I sv. ratu izgubila 30%% svog stanovništva a hrvati su uprkos vojnom porazu dobili mnogo veća prava nego što su ih ikada imali u Austro-Ugarskoj.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mogao bi bar iz kutroazije imati obzira ptema svojoj rodnoj republici i njenom narodu, jer da mu nije bilo bolnice u toj republici ne bi se niti rodio zbog komplikacija u trudnoći. Da je faca ne bi se na takve stvari izvlačio.