Plenković pred okupljenim mnoštvom: Tuđman se nije bojao biti proganjan zbog svojih hrvatskih ideja
Predsjednik Vlade Republike Hrvatske Andrej Plenković danas je u Velikom Trgovišću izjavio da je Tuđman najveći hrvatski državnik u povijesti.
Komentari 69
Ni Plenković se ne boji zbog svojih anti hrvatskih ideja.
emotivni na (š)eks
Dva pp u rh su negacija ucenja i ostvarenja dr.Tuđmana..sto p slavi na ravnoj gori ...i velica genocid
Opće je poznata stvar da je Predsjednik dobivao 70% glasova na izborima , HDZ 40 % . Stoga pravo ime koje se krije iza HDZ je Hrvatska Demagoška Zajednica . I sada proslavu u spomen prvog hrvatskog Predsjednika pretvaraju uu stranački dernek
I ja postajem jako emotivan kada mi razina alkohola u krvi poraste preko 2.0...
Sve pohapsit, svi se nakrali unazad 30 godina
Tuđman je precijenjen. Da je na njegovom mjestu bio netko manje gladan slave osamostalili bi se 10-ak godina kasnije ali možda bez rata. Ušao je u projekt bez ikakve naklonosti zapada, koji nas je, zahvaljujući nečinjenju naše diplomacije uz istovremeno ocrnjivanje od strane srpske diplomacije, doživljavao kao simpatizere nacizma. Velikosrbi su se preračunai kao sada Rusi ali cijena je za nas bila velika. Pa Miloševića uopće nije bio problem pročitati i znati da traži najmanji povod a za povod mu je bio dovoljan spomen samostalnosti da nas svijetu prikaže kao obnovitelje ndehazije. Zaključno, trebalo je više strpljenja a nismo ga imali. Previše je ljudi ubijeno i osakaćeno, želim vjerovati da je moglo drukčije. I umjesto da nam je samostalnost i promjena ekonomskog modela donijela napredak, mi smo s drugog mjesta pali na pretposljednje u skupini bivših socijalističkih zemalja koje su članice EU.
Slika na kojoj se smije, nemam pojma od kud su je izvadili
Tuđman je u stranci i državi provodio željeznu disciplinu sovjetskog, odnosno moskovskog tipa dok Plenković više daje EU-štih i uvodi željeznu disciplinu europskog odnosno briselskog tipa. Nesumnjivo, Plenkivić je Tuđman 21. stoljeća.
Prodavač magle, okružio se beskičmenjacima (svi su njegov izbor!) zbog kojih i imamo ovakvu cigansku državu.
Tuđman obećavao život kao u Švicarskoj, a dobili smo: privatizacijsku pljačku, međunarodnu izolaciju, nepotreban rat, katastrofalan ekonomski model 200 obitelji i zaostajanje za svim usporedivim državama.
Žurkata na akrapi!
Država po mjeri sitnih i krupnih lupeža
Samo da Plenkija mađarski Orban ne namagarči,pa da mu ispod stola da,kao Sanaderu...Onda ode Rijeka,Međimurje,Baranja,Osijek u Mađarske ruke...Bože sveti,Bože jaki nećeš ovim zlikovcima to dopustiti....što se lažno predstavljaju Hr narodu.
Ovdje smo suglasni da 80% građana nije zadovoljno Tuđmanom,a niti podržavaju ove sadašnje njegove komunističke gojence...
Sve komunistički gojenci...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Na kraju ćemo se mi Hrvati ponovno ujediniti sa Srbima protiv Mađara,jer i od njih će tražiti Vojvodinu.,samo da Mađarska uz opljačkani Inu,banke i Hr Agrokor malo ekonomski ojača,vidjet ćete belaja s njima..Južni Slaveni će se ponovno morati udružiti protiv neprijateljskih susjednih zemalja...