Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 198
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ŠEGOTA I KOŽIĆ O ODLUCI CENTRA:
Povratak na članak

VIDEO Ispovijest gay para: 'Već smo se počeli pripremati, a onda odjednom - hladan tuš'

Ivo Šegota i Mladen Kožić, homoseksualni par koji već duže vrijeme pokušava dobiti dozvolu za udomljavanjem djece, za Večernji list komentirali su najnoviju odluku Centra za socijalnu skrb

Komentari 58

KE
keckin37
12:19 07.02.2020.

Mislim da sud donosi jednostranu odluku. Ako se krse njihova prava u redu, al sta je sa djecjim pravom, da odrasta u normalnimm okolnostima. Ovako je djete vec predodredjeno da bude homoseksualac. Nadam se da ce takva djeca imati pravo da tuze drzavu. zbog povrede njihovih prava,

VL
TA
Tajkunkomunjara
10:47 07.02.2020.

Istrazivanje Americke udruge psihologa pokazuje da djeca razvedenih roditelja imaju vise poteskoca u zivotu ,slabijeg su obrazovanja ,sklonija su depresiji samoubojstvu i drogama (a vecina ih ima ocuha ili macehu) ,mogu zamislit sta bi se dogodilo sa ovom djecom i kakve bi oni tek probleme imali .

VL
GR
gragakarlovac
21:41 05.02.2020.

Stetno :D

VL
AE
a e
06:43 06.02.2020.

Opet nas balkanci i talibani vracaju u srednji vijek...Hrvatska ima zakone i nema priče,balkanci....

VL
Avatar markoii123
markoii123
08:34 06.02.2020.

Sretno dečki,nadamo se da će i ova država jednom postati pravedna i poštena a ne zaostala katolička džamahirija.

VL
DA
Danko1982
06:51 06.02.2020.

Hrpica desničara i katolibama se uskmečalo. Ne kuže pojam relativnosti u životu. Zbog njih i njihovih predrasuda ne želim da ovaj par dobije dijete koje će biti stigmatizirano. Ne u ovom zatucanom društvu

VL
IG
Igggy
07:51 06.02.2020.

Puna podrška!

VL
Avatar nemam-pojm@
nemam-pojm@
20:44 05.02.2020.

Podrška.

VL
UV
uvijekje
20:22 05.02.2020.

inače je dozvoljeno posvajanje majkama i očevima koji nemaju partnera, tak se može prijaviti kao sam jedan od njih

VL
EX
Exar89
20:41 05.02.2020.

Svaka čast Ivi i Mladenu na hrabrosti i ustrajnosti. Ja sam od Hrvatske odustao prije nekoliko godina i sad samo pratim ovakve žalosne vijesti iz Kanade gdje se, za razliku od Hrvatske, osjećam ugodno i dobrodošlo. Mogu se sramiti negativni i sebični ljudi koji bi radije ostavili djecu u domu nego da ih predaju u skrb ovakvom pametnom, elokventnom i hrabrom paru. Naravno, Markićki i ekipi nikad ne bi palo na pamet da oni sami posvoje ili udome, oni se brinu o drugim stvarima

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.