Vatrogasci pronašli čudnu cigaretu: 'Je li ovo terorizam?'
Potrebna je tek mala neopreznost da se dogodi veliki požar.
Komentari 110
Imamo prevenciju mjenjati zakon namjerno izazivanjr pozara 15 godina zatvota pa tko voli nek izvoli
Dok god stručnjaci ne pronađu vjerodostojne dokaze i policijia ne obavi svoj posao - pohvata zločince - bit će puno mjesta neviđenim glupostima i huškanju na ideološkim i nacionalnim osnovama. A tu smo "zapaljiviji" nego šume. Samo nam treba daa nađemo-izmislimo nekoga i optužimo ga u slogu KKK! Pamet u glavu, ljudi!
zašto cigareta je završila u novinama a ne na vještačenju u HR CSI
Samo jos jedan cin u tragikomicnoj borbi Zagreba da potcini Dalmaciju i srusi je na kolena
Terorizam vehabija iz BiH... nakon Ultre ne žele više gledati golaće
Za sada se odgađa odlazak ''salonskih socijalista''u šumu, bolje je na Rivi ili Zrću.
To je očit primjer gospodarskog terorizma. Službe su trebale biti spremne na ovaj scenario. Ako vas je ovo iznenadilo, nešto debelo ne štima. I prošlih godina su se događali čudni požari, obično kada bi krenula bura. Prema tome, MORALI ste "osjetiti" da bi se to moglo ponovno događati. Gospodo, glave na kup, nevezano o boji "političkog dresa". Kako treba u budućnosti djelovati, što raditi, što nabaviti od opreme da do ovog nikada više ne dođe.
protiv ovakvih požara se bori snajperistima na svakih par kilometara u pojasu koji može biti potencijalno požarište...posebno u blizini gradova
YORK..--ili Yugoslovenski Opušak Radničke Klasešak Radničke Klase
Kud ne pobegoh kad su svi ostali bezali da ne moram ziveti s ovim bolesnim narodom
Radite od ljudi majmune i igrate im se sa osjecajima. Strasno, nije ni cudo da mladi bjeze.
Na prvi pogled vidio 3 sibice, sto posto srbi. Kad malo bolje pogleda, vidim 4. Znaci ovaj put nisu krivi.
Zdravko Mamić on je pušio York...rekao mi je onaj što ga je napao s leđa....
Sljedeći dokaz je Yorkshirski puding ...vjerodostojan kao i ovo...
Vjerujem prije da je Bijeli fosfor ?
Sto sve nas narod pusi? Gdje vam je Todoric, gdje su pare?
Ovo samo corav moze popusiti. Cuj samo glavica od sumpora izgorjela na sibici, a sibica i cigareta ostale netaknute u pozaru razmejra devetog kruga pakla? Ma koga bi pravite budalama, bando?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Josip Manolic pusi ove cigarete. Dakle, ocigledno jeda je UDBA ovo podmetnula.