Uznemirujuće glorificiranje ratnih zločinaca u Srbiji
Hrvatska uputila zamjerke na račun Srbije na sastanku za proširenje Europskog vijeća
Komentari 135
Rugala se Sova... Sjenici...
Hrvatska mora blokirati ulazak istočnim susjedima u EU. Pa neka uđu u konfederaciju s Kosovom,Albanijom i Turskom kamo povijesno, obiteljski,folkorno,gastronomski ,kulturno i običajno spadaju.
fora mi je kada hrvati i srbi opravdavaju svoje zločince i fašiste koji su im kao narodima nanijeli ogromne štete .
zbog ovakvih rvatina je hrvatska 2017. godine u međunarodnoj anketi izabrana za najgluplju državu svijeta. ko ne vjeruje neka upiše u google "top ten stupidest countries" ili "hrvatska je najgluplja zemlja na svijetu otkriva međunarodna anketa" pa neka pročita komentare od stranaca i pravih hrvata koji su zbog ovakvih morali pobjeći uz hrvatske.
Što se ne ugledaju na Hrvate koji ne glorificiraju svoje ratne zločince ili nedaj bože, ustašiju.
Ha,ha.Hrvatska proterala 250000 svojih gradjana.Popalila na hiljade domova.Pobila na hiljade ljudi.Nisu im dozvolili povratak.Nisu im renovirali domove.I usli su u EU...A Srbija?Njoj koce ulazak u famoznu EU,jer je procenat masnoce u ajvaru 2.6 masti....Eu zeli 2.4...Srpski narod ne zeli u EU.To zele nasi naivni politicari.Nadam se(a sve sanse su da ce biti tako) da ce se EU raspasti za par godina.
Hrvatska svoje zločince smatra herojima. Koja je sad tu razlika?
Pot, meet kettle.
Pa zar vasi ratni zlocinci ne prisustvuju vojnim vezbama? Zamislite sta bi bilo da se Mladic pojavi na Pasuljanskim livadama. Hrvatska ima obrata da nekom prebacuje za ratne zlocine,etnicka ciscenja i negiranja zlocina.
To nas treba i te kako uznemiravati ali pogledajmo malo i u naše dvorište. Zastupnik u Hrvatskom državnom saboru sudjeluje na kongresu najdesnije njemačke partije neofašističkgog NSPD-a. Tko je i što je NSPD procijenite sami.
Ja koliko znam, Seselj nije osuđeni ratni zločinac, već slobodan čovjek. Zašto pišete neistine i čemu opet stvarate neku netrpeljivu atmosferu, sigurno se na hrvatskoj političkoj sceni opet nešto u tajnosti odvija.
Ipak je proslo par dobrih godina od kad su hemoroidi za njihov svrbež doboli lokalni zahvat,poslije toga do danas su mirovali.e opet su zasvrbili i ovaj put lokalni nece biti zadovoljavajuci,odlucice intenzitet svrabeza o sljedecem zahvatu!!Cijeli Balkan pod zemljom krije srbske kosti,ali oni uporno i dalje svrbe po svom,neka!!!!Postoji i hirurski zahvat koji rijesava hemoroide zauvijek.....
Jugoslavija odnosno jugoslavenska ideja je odigrala globalno pozitivnu ulogu u Evropi i Svijetu tokom cijelog svog postojanja to jest prije i za vrijeme dva svjetska rata kao i u hladnom ratu. Naravno nista nije idealno a narocito ne mnoge drzavnene tvorevine u proslosti kao i sadasnjosti ali jugoslovenska politika bratstva i jedinstva i miroljubive aktivne koegzistencije u Svijetu je ono sto cijela planeta i danas zeli. Uostalom grandiozna pocast cijelog svijeta prilikom pogreba Josipa Broza je potvrda pozitivne Jugoslovenske povjesti. To sto recimo neki nazovi pametnjakovici kritikuju YU drzavu sa rijecima da je bila dobra nebi se raspale grijese i vrlo su nepismeni historijski gledano. Svijet zivi u filozofiji dobra i zla i cesto se desava da zlo nadvlada dobro. Uostalom mnogo je civilizacija i drzava koje su bile za svoje vrijeme pozitivne ali si ipak nestale ustupajici svoje mjesto negativnijim drzavnim ili socijalnim tvorevinama od antickih vremena do danas.
Moja mama je uvijek govorila da su Hrvati i Srbi prava braća. Svaki dan sve više vidim da je bila u pravu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U srbiji je pravi gazda Šešelj sa svojim pomoćnicima iz devedesetih vučićem, dačićem, nikolićem, pa se netrebamo čuditi