Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 106
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
potvrdio neka od imena
Povratak na članak

VIDEO Tomašević: Pretresi su još uvijek u tijeku, najviše se pretresa radi u uredu gradonačelnika

Jutros u 6.00 službenici Državnog odvjetništva Republike Hrvatske, Ureda za suzbijanje korupcije i organiziranog kriminaliteta, započeli su izvide u službenim prostorijama Gradske uprave na Trgu Stjepana Radića 1, priopćili su iz grada

Komentari 84

BS
@bserver
15:07 30.06.2021.

koliko god izgledalo dobro sve to je u biti tragično jer oslikava kako duboko ulazi sprega politike i korupcije u naše društvo! Da nije tako sve bi se dogodilo u vrijeme Bandića. Da je živ, ne bi se ništa ni dogodilo! To je jedina istina!

VL
BR
Breoxs
13:14 30.06.2021.

Tomislav Tomašević je dobio svojih 5 minuta i krenuo je žestoko. Premda, ovo je samo zastrašivanje jer od svih ovih danas uhićenih neće biti niti jedna pravomoćna osuđujuća presuda, a još manje će se oduzeti imovina koja je produkt kaznenih djela. Zabava za narod.

VL
RA
R.adioT.elevizijaL.jestve
14:17 30.06.2021.

Ne moze preko 500 mil kuna nestati kroz udruge povezane s mozemo bez traga , uskok ce skupit toliko dokaza da ce Tomasevuc i ekipa biti pudlica na lancu HDZ , gore negoli je Bandic bio , ja se samo nadam da i poslove Tedescia provjere , svojedobno je Tedesci junior , pokusao Bandica izgurati sa ceste , nije bez razloga sigurno

VL
DU
Deleted user
12:43 30.06.2021.

Nažalost, teško da se inkriminirajući materijali (još, pa i uopće) čuvaju u uredu...

VL
TA
TakacMakac
12:39 30.06.2021.

Svu ovu stoku u zatvor ili u najgorem slucaju u Međugorje. Bandic i ostali imigranti su napravili vise stete u Zagrebu nego Ustase, Nijemci i Srbi zajedno.

VL
IS
istina00
12:31 30.06.2021.

potvrdio je imena uhićenih? a što je s presumpcijom nevinosti? što je sa zaštitom osobnih podataka? svi ti "koje je potvrdio" trebali bi ga prijaviti

VL
MA
MaksovMesar
12:23 30.06.2021.

Kad je USKOK već tamo, mogli bi usput provjeriti i bandićeve donacije tomici... A bilo bi lijepo i pročešljati kako je to platforma Muzemo došla do tih 800.000.000 kuna novca poreznih obveznika i gdje su ti novci završili...

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.