Uručeni zahtjevi Vladi: 'Berošu, dokle god si živ, nećeš pobjeći od odgovornosti'
Uoči prosvjeda u subotu je organizirana i konferencija za medije Hrvatskog novinarskog društva na kojoj je Hrvoje Zovko spomenuo kako su zdravstvenim djelatnicima, koji su htjeli ići na prosvjed, prijetili inspekcijom. Oglasio se o tome i Beroš, navodeći kako su takve konstrukcije ''zlonamjerne''
Komentari 156
Tesko se mogu odluciti tko je vise kriv u provodjenju covid propagande, korona stozer ili novinari propagandisti. Znam da niti jednoj grupi ne oprastam.
Promovirao cijepljenje trebali su odmah do trčati pa njihov je???
gdje su maske? pale? dakle, hocete reci, maske su pale? superspreader event!
Prosvjed za čovjeka koji se nije cijepio a poticao je druge da se cijepe? Ili sam nešto krivo shvatio?!
Unatoč silnoj reklami neće vam nitko doći. Problem je u organizatorima i njihovim motivima. To nisu ljudi kojima se vjeruje.
Pljačkaši Hrvatske i Hrvata na zadnjim nogama.
okupila se šačica neradnika i svojedobnih huškača protiv necijepljenih koji su im odricali pravo na liječničku zaštitu! u tome se posebice isticao pokojnik! tada su bili svedušno uz beroša i ekipu!
Kad HDZ pljačka i uhljebljuje, to je netema.
Rano se sjetili, samo pola godine poslije.
Sad će Plenkošenkova milicija🛂
Tko je protiv hdz- ovih korumpiranih ministara taj je protiv hrvatskog naroda, tj. dijete jugooficira, komunist
Oprostite ni mi ne možemo disati od vaših tekstova zadnje desetljeće.
Sve su to teški bandidti neradnici i bagra poput ovog zovka
Opet Zet mulja i zatvara promet
Je li ZET odnosno Holding jedan od organizatora?
HND i zovko su lešinarsko intelektualno i novinarsko neokomunističko dno u RH.Hrvatska intelektualna sramota.
Jugosloveni
Zašto se zbog ove antihrvatske šake jada obustavlja promet?!
Novinari u Hrvatskoj su zlo, urednici su sotonisti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
okupila se šačica neradnika i hučkača koji su svojedobno bili za uskraćivanje liječničke pomoći necijepljenima! među njima se pokojnik posebice isticao svojim agitiranjem a sam nije bio cijeplljen. tada su bili svedušno uz beroša i njegoviu ekipu!