U Njemačkoj rođene blizanke različitih rasa
Majka blizanki i njezin suprug, koji je porijeklom iz Nigerije, ostali su iznenađeni rođenjem curice bijele rase, koja će se zvati Leonie, nakon koje je rođena curica crne rase, Louisa.
Komentari 35
Tako to biva kad mama sjedne golom guschicom na dva konja, jedan cen, a drugi bjel
Startrack je napisao/la:....Ja znam da su u mojoj porodici samo plave oci.... - vjerojatno još od vremena kad su se ovim krajevima kretali pripadnici izabrane arijevske rase
Kod nas se rodili dite ima vise ociju nego zubi.
Rezultat Sex u troje.
Ova \"mama\" je degenerik. Vrsi genocid nad vlastitom rasom. Trebalo bi ju sad u Nigeriju izgnati. Europska bijela rasa koja je dala najvece umijetnike i znanstvenike je zaista na niske grane pala. Trebala bi biti zasticena vrsta.
Statrack- bogami, hrabri ste.
Izgleda da se i poštar omastio nakon što je Nigerijac otišao na posao! I ako je jedno dijete bijelo,ono drugo nije crno,već mulatkinja.
same ste to od sebe napravile --
... a ilustracija vam je stvarno prigodna ... bolje da ste stavili kalimera i \"paju patka\" ... jedan crn drugi žut i to je to ... strava ...
moze svasta. Velsanin Ryan Giggs ima oca crnog ko ugljen, a sam je bijel. Djeca Borisa Beckera su skoro sva pokupila \"bijele\" gene. ona vanbracna curica je od majke crnkinje, a zuta je ko kukuruza...
Traxx potpisujem svaku tvoju rijec.
Sretni otac!
A zna li se ko je drugi otac?
bjelac i crnac su sigurno grupno radili posa!!!!!!!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nisam siguran, koja je od ove dvije na slici crne rase.